Minecraft. Kres

Najnowsza oficjalna powieść ze świata Minecrafta to historia bohaterskiej walki o przetrwanie! Gdy do Kresu wkraczają ludzie, para endermanów musi zdecydować po czyjej stronie stanąć.

Fin i Mo - bliźniacze rodzeństwo endermanów - odkąd sięgają pamięcią, mieszkają w tajemniczej krainie zwanej Kresem. Myszkują w starożytnych ruinach, na obrzeżach wielkiego miasta Telos, pod czujnym spojrzeniem potężnego smoka. Na statku, który nazywają domem, mają wszystko, czego im potrzeba. Wiedzą wszystko, co powinni wiedzieć o swoim świecie -- a przynajmniej tak im się wydaje, dopóki nie zjawiają się intruzi z innego wymiaru.

Najeźdźcy zwani ludźmi przybywają rabować skarby i zabić Smoka Kresu. Fin i Mo są gotowi bronić swojego domu, ale kiedy stają twarzą w twarz z ludźmi, odkrywają, że nie są przygotowani do walki tak dobrze, jak sądzili. Zaskoczone rodzeństwo trafia w sam środek wojny ludzi z endermanami, wojny o przyszłość ich domu.

Informacje dodatkowe o Minecraft. Kres:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-02
ISBN: 9788328721913
Tytuł oryginału: Minecraft 4

Tagi: Beletrystyka dla dzieci i młodzieży bóg

Kup książkę Minecraft. Kres

Minecraft. Kres - opinie o książce

Catherynne M. Valente0
Okładka ksiązki - O pewnej dziewczynce i jej podróży wokół krainy czarów na okręcie własnoręcznie wykonanym

Lubicie „Czarnoksiężnika z krainy Oz”, „Alicję w krainie czarów” i „Opowieści z Narni”? Jeśli tak, to na pewno...

Opowieści sieroty. W miastach monet i korzeni. Tom 2
Catherynne M. Valente0
Okładka ksiązki - Opowieści sieroty. W miastach monet i korzeni. Tom 2

Co jakiś czas pojawia się książka przypominająca nam o magicznych zaklęciach, które mogą rzucać na nas takie historie - oszałamiać, bawić i uczyć. Oto...