Minecraft. Łowcy mobów. To tylko creeper

Po powrocie z Netheru życie Mal, Lenny, Toka, Chuga i Jarra toczy się leniwie, aż do dnia, w którym Babunia niespodziewanie opada z sił. Nie działają żadne mikstury, uzdrowicielka jest bezradna. Uratować Babunię może jedynie zaklęte złote jabłko.

Dzieci postanawiają więc znowu wymknąć się z miasta wbrew zakazom bezdusznych Nestorów. Chcą odszukać Eframa - jednego z założycieli Rogu Obfitości - który jest posiadaczem złotego jabłka i od dawna mieszka samotnie na pustkowiu.

Czeka ich droga najeżona przeszkodami i przeżycia mrożące krew w żyłach. Piątka przyjaciół podczas tej eskapady przeżyje niejedną dramatyczną przygodę. Już na początku wyprawy ratunkowej Lenna, najczujniejsza z grupy, nie może się pozbyć wrażenia, że ktoś ich śledzi. I rzeczywiście, wkrótce potwierdzają się te podejrzenia. Pewnej nocy Lenna i Jarro dostrzegają w okolicy ślady kopyt, a za krzakiem widzą creepera. Uciekają, lecz potwór ich nie goni, co w przypadku creepera jest zachowaniem bardzo nietypowym. Przyjaciele ruszają w dalszą drogę, lecz złe przeczucia nie dają im spokoju.

Czy Łowcy Mobów dotrą szczęśliwie do chaty Eframa? Jakie pułapki będą na nich czyhać w podwodnym pałacu? Czy uda im się ocalić Babunię?

Informacje dodatkowe o Minecraft. Łowcy mobów. To tylko creeper:

Kup książkę Minecraft. Łowcy mobów. To tylko creeper

Minecraft. Łowcy mobów. Misja Nether
Delilah Dawson0
Okładka ksiązki - Minecraft. Łowcy mobów. Misja Nether

Bracia Chug i Tok mieszkają w miasteczku Róg Obfitości i prowadzą własny sklep. Tok marzy o produkcji cudownych mikstur. Eksperymentuje, co jakiś czas...