Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki

Tom 1 cyklu Misia i jej mali pacjenci

Kochasz zwierzęta?
Poznaj małą weterynarz Misię, która w magicznej Lipowej Klinice pomaga swoim małym pacjentom. Misia to wesoła pięciolatka, która wraz z rodzicami i ukochanym pieskiem Popikiem mieszka w niewielkim miasteczku. Misia ma też niezwykły dar - rozumie mowę zwierząt. Jest to jej sekret.
Seria ,,Misia i jej mali pacjenci" to wzruszające, urocze i ciepłe historie, które na długo zapadną w pamięci dzieciom. Idealne do wspólnego czytania na dobranoc, a idealnym dopełnieniem tekstów są ciepłe ilustracje.

W pierwszym opowiadaniu Misia pomaga biednemu wróbelkowi, któremu w nóżkę wbił się cierń. W kolejnych poznacie m.in. psa, bociana i jeża.

Informacje dodatkowe o Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki :

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2017-05-10
Język oryginału: Polski
Ilustracje:Agnieszka Filipkowska

Tagi: dla dzieci weterynarz zwierzęta

Kup książkę Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki

Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki - opinie o książce

"Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki" to ciekawa propozycja czytelnicza dla najmłodszych czytelników i ich rodziców. Razem z synkiem wysłuchaliśmy ten audiobook z dużym zainteresowaniem. Misia to rudowłosa piegowata wesoła siedmiolatka. Ma pieska, który wabi się Popik. Mimo swojego młodego wieku ma wyjątkowy dar. Rozumie mowę zwierząt, dlatego stała się weterynarzem. W swoim ogrodzie w tajemnicy prowadzi swoją klinikę. Leczy w niej wszystkie chore zwierzęta, które zwrócą się do niej o pomoc. Czy jesteście ciekawi, komu uratowała życie? Koniecznie przeczytajcie tę bajeczkę. Czy jej rodzice są z niej dumni? Jak myślicie? Jeżeli tak jak ja lubicie słuchać razem z dziećmi ciekawe historie, to koniecznie wysłuchajcie "Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki". Z całego serca polecamy audiobook "Misia i jej mali pacjenci. Weterynarz z Lipowej Kliniki", mommy_and_books i syn. Ps. Zapomniałam dodać, czyta wyjątkowa lektorka Magdalena Wasylik. Jej głos sprawił, że nie mogliśmy oderwać się od słuchania.
Avatar użytkownika - Elia
Elia
Przeczytane:2021-06-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Przeczytane 2014-2023,
Gwiazdka
Aniela Cholewińska-Szkolik0
Okładka ksiązki - Gwiazdka

Mała sarenka to pełne życia zwierzątko, które uwielbia poznawać świat. Nie może zrozumieć, dlaczego jej mama wciąż boi się ludzi i psów i nieustająco przestrzega...

Pozytywka Poli. Zagubiona fotografia
Aniela Cholewińska-Szkolik0
Okładka ksiązki - Pozytywka Poli. Zagubiona fotografia

Kolejna seria Anieli Cholewińskiej-Szkolik, autorki tak lubianej ,,Misi i jej małych pacjentów"! Poznajcie Polę. Ta sympatyczna dziewczynka ma...