Módlcie się, by zwyciężyć szatana. Walka ze złem w przesłaniach z Medjugorje

Jak walczyć ze złem?

Maryja ukazała się w Medjugorje jako Królowa Pokoju, która ogłosiła, że przybyła, by rozbudzić wiarę i odnowić Kościół. Co mówi o walce ze złem? Jakie drogi poleca do nawrócenia?

Ta książka wzbogacona o informacje z Katechizmu, nauczanie Ojców Kościoła - św. Benedykta czy św. Tomasza z Akwinu, świadectwa wielkich świętych XX wieku - s. Faustyny Kowalskiej i o. Pio - oraz egzorcystów - na przykład o. Gabriela Amortha, zebrane orędzia z Medjugorje o demonie będzie doskonałym podręcznikiem walki duchowej.

Pragnę was obronić od wszystkiego, co wam Szatan proponuje i przez co chce was zniszczyć. Jak nosiłam Jezusa w swoich ramionach, tak i was, drogie dzieci, pragnę ponieść ku świętości.

(orędzie z 25 marca 1990 roku)

Informacje dodatkowe o Módlcie się, by zwyciężyć szatana. Walka ze złem w przesłaniach z Medjugorje:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2019-02-27
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Pregate per vincere Satana

Tagi: bóg Chrześcijaństwo

Kup książkę Módlcie się, by zwyciężyć szatana. Walka ze złem w przesłaniach z Medjugorje

Módlcie się, by zwyciężyć szatana. Walka ze złem w przesłaniach z Medjugorje - opinie o książce

Czas tajemnic. W Medjugorje Matka Boża postanowiła zmienić świat
Diego Manetti0
Okładka ksiązki - Czas tajemnic. W Medjugorje Matka Boża postanowiła zmienić świat

W czasach ostatecznych Bóg powierzył Maryi szczególną rolę - sprowadzenie człowieka na drogę zbawienia. Poprzez objawienia Matka Boża chce uświadomić...

Heroizm początków. Pierwsze trzy lata objawień w Medjugorje
Diego Manetti0
Okładka ksiązki - Heroizm początków. Pierwsze trzy lata objawień w Medjugorje

Wieki XIX i XX to stulecia, w których Matka Boża objawiała się z niespotykaną wcześniej częstotliwością. Jak wynika z Jej słów, pragnie powstrzymać szatana...