Czy nastał zapowiadany czas tajemnic? Jak odczytywać obietnice Matki Bożej ogłoszone w Medjugorje i Fatimie?

Dzisiaj, gdy nasza wiara jest wystawiana na próbę, a dramatyczne wydarzenia wstrząsają światem i Kościołem, szatan wykorzystuje rodzący się zamęt i podziały, które coraz bardziej dominują w świecie. W obliczu tych zagrożeń, Maryja nieustannie przestrzega nas i nawołuje do przemiany serc.

Ojciec Livio Fanzaga w rozmowie z Diego Manettim opierając się na słowach Matki Bożej z Medjugorje, odkrywają przed nami zbawczy plan Maryi, niestrudzenie wstawiającej się za swoimi dziećmi. Czy wezwani przez Matkę Bożą zechcemy otworzyć serca przed Bogiem, który nas stworzył i odkupił?

Informacje dodatkowe o Jeżeli będziecie moi, zwyciężycie. Obietnica, jaką Matka Boża złożyła nam w Medjugorje:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2024-05-07
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Se siete miei, vincerete. La promessa della Madonna a Medjugorje

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Jeżeli będziecie moi, zwyciężycie. Obietnica, jaką Matka Boża złożyła nam w Medjugorje

Módlcie się, by zwyciężyć szatana. Walka ze złem w przesłaniach z Medjugorje
Diego Manetti0
Okładka ksiązki - Módlcie się, by zwyciężyć szatana. Walka ze złem w przesłaniach z Medjugorje

Jak walczyć ze złem? Maryja ukazała się w Medjugorje jako Królowa Pokoju, która ogłosiła, że przybyła, by rozbudzić wiarę i odnowić Kościół. Co mówi...

Czas tajemnic. W Medjugorje Matka Boża postanowiła zmienić świat
Diego Manetti0
Okładka ksiązki - Czas tajemnic. W Medjugorje Matka Boża postanowiła zmienić świat

W czasach ostatecznych Bóg powierzył Maryi szczególną rolę - sprowadzenie człowieka na drogę zbawienia. Poprzez objawienia Matka Boża chce uświadomić...