Odświeżone i uzupełnione wydanie bestsellerowego Modlitewnika, przygotowane z okazji 100 lecia urodzin św Jana Pawła II, pierwszy modlitewnik, w którym zamieszczono modlitwy za wstawiennictwem świętego. Wstępem opatrzył go najwierniejszy przyjaciel i osobisty sekretarz Ojca Świętego - kard. Stanisław Dziwisz.

Karol Wojtyła był znany zarówno jako papież niezwykle bliski ludziom, jak i człowiek głębokiej modlitwy. Te cechy znajdują odbicie w modlitewniku, czyniąc go idealnym narzędziem umożliwiającym duchową łączność ze Świętym Janem Pawłem II oraz zbiorem przydatnym przez całe życie, tak w pięknych, jak i trudnych chwilach.

W modlitewniku znalazły się: różaniec z Janem Pawłem II, litania za wstawiennictwem świętego, droga krzyżowa z Janem Pawłem II, rachunek sumienia według nauczania Jana Pawła II, modlitwy okolicznościowe na różne okazje i wiele innych. Modlitewnik jest tłumaczony na wszystkie ważne języki. Posiada imprimatur, czyli jest oficjalnie zatwierdzony przez Kościół katolicki.

Informacje dodatkowe o Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II Wydanie Jubileuszowe 100 lecie urodzin:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2019-09-02
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II Wydanie Jubileuszowe 100 lecie urodzin

Modlitewnik za wstawiennictwem św Jana Pawła II Wydanie Jubileuszowe 100 lecie urodzin - opinie o książce

Sroczka kaszkę ważyła i inne rymowanki. Klasyka polska
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Sroczka kaszkę ważyła i inne rymowanki. Klasyka polska

Nowa odsłona lubianej serii KLASYKA POLSKA Najpiękniejsze wiersze i wierszyki dla dzieci w nowej oprawie graficznej. Ponadczasowe i niezapomniane...

Świat pojazdów. Kolorowe zadania
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Świat pojazdów. Kolorowe zadania

W tej książce dzieci znajdą samochody wyścigowe, wielkie ciężarówki, traktory i kombajny oraz potężne maszyny budowlane. Interaktywne zadania -...