Módlmy się z Chrystusem, Maryją i świętymi przez cały rok

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2019-03-19
Kategoria: Duchowość, religia

Ten bogaty i okazały modlitewnik dedykowany jest wszystkim chrześcijanom, wiernym Kościoła Rzymskokatolickiego. Opracowany przez cenionego duszpasterza, został pomyślany jako modlitewne wsparcie, po które warto sięgać każdego dnia roku liturgicznego.

Przypominający układem brewiarz, imponujący zbiór modlitw został podzielony na trzy główne części: Uroczystości i święta odnoszące się do Chrystusa Pana (1); Uroczystości i święta poświęcone Matce Najświętszej (2); wspomnienia świętych i błogosławionych (3); dodatkowo zamieszczono w nim najcenniejsze modlitwy Tradycji chrześcijańskiej.

Modlitewnik jest wspaniałym zaproszeniem do codziennej, wytrwałej modlitwy. To nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą świadomie i z radością modlić się we wspólnocie Ludu Bożego i każdego dnia szczerym sercem wielbić Boga!

Ks. dr Zbigniew Sobolewski, kapłan diecezji siedleckiej, teolog moralista, ceniony duszpasterz i przewodniczący Zarządu Dzieła Pomocy „Ad Gentes”, autor wielu poczytnych książek z zakresu duchowości i twórca cieszących się dużą popularnością wśród wiernych modlitewników.

Odbiorcy

- chrześcijanie, wierni Kościoła Rzymskokatolickiego

- osoby, które pragną przepoić swoje życie modlitwą

Dlaczego warto sięgnąć po ten modlitewnik

- opracowany przez cenionego duszpasterza

- zaprasza do modlitwy każdego dnia roku liturgicznego

- zawiera modlitwy, litanie i nowenny przypisane do wspomnień konkretnych świętych, świąt i uroczystości

Tagi: religia duchowość modlitewnik

Kup książkę Módlmy się z Chrystusem, Maryją i świętymi przez cały rok