Mój Kucyk Pony Przyjaźń to magia, tom 13

Fluttershy musi zostawić swoje schronisko dla zwierząt pod opieką królika Angela. Tymczasem Pinkie Pie i Rainbow Dash odkrywają spisek mający na celu atak na Yakyakistan! Później Pinkie zostaje uwięziona w chaotycznym wymiarze Discorda, a Fluttershy i Twilight Sparkle podążają za notatkami Mage Meadowbrook, żeby znaleźć cudowny lek na wszelkie dolegliwości trapiące mieszkańców Equestrii!

Informacje dodatkowe o Mój Kucyk Pony Przyjaźń to magia, tom 13:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-11-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

KUCE POWRACAJĄ

Długo przyszło nam czekać na ten tom „My Little Pony”, oj długo, bo aż równo rok (i dziesięć miesięcy od wydania ostatniej części serii pobocznej), ale chyba żaden miłośnik kucyków nie powie, że nie było na co. Bo ten album, trzynasty już, to bowiem kawał dobrej rozrywki, trzymającej poziom, do jakiego cykl zdołał nas przyzwyczaić. W skrócie: gotowi na kolejną porcję przygód tak kolorowych, że można dostać oczopląsu i tak słodkich, że cukrzyca to niemal pewien skutek lektury? A zatem do dzieła, kucyki czekają!

Co tym razem czeka na naszych sympatycznych bohaterów? Jak się możecie domyślić, wiele. I to bardzo. Zacznijmy od Fluttershy. Nasza żółta klaczka o różowych włosach, która prowadzi schronisko dla zwierząt, zostaje zmuszona zostawić interes pod opieką królika Angela. Pytanie jednak co z tego wyniknie?
W międzyczasie Pinkie Pie i Rainbow Dash dowiadują się, że ma dojść do ataku na Yakyakistan. Czy zdołają pokonać spiskowców? I jak Pinkie Pie poradzi sobie z uwięzieniem w wymiarze Discorda? Na koniec zaś znów wracamy do Fluttershy, która razem z Twilight Sparkle stara się odnaleźć lek na wszystkie choroby mieszkańców Equestrii. Czy obie mają jednak szansę na jego odkrycie?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/11/moj-kucyk-pony-przyjazn-to-magia-13.html

Miś Pracuś. W pizzerii
Okładka ksiązki - Miś Pracuś. W pizzerii

Poznawajcie świat z Misiem Pracusiem! Czytając wesołe książeczki i przesuwając ruchome elementy, mały czytelnik może poznać różne zawody lub miejsca...

Księga zagadek. W parku, w lesie i na łące. Kubuś Puchatek
Okładka ksiązki - Księga zagadek. W parku, w lesie i na łące. Kubuś Puchatek

Dla Kubusia i Przyjaciół przyroda nie ma tajemnic. Dzięki temu są idealnymi przewodnikami po świecie zwierząt i roślin. Ćwiczenia w ,,Księgach zagadek"...