Money Man

Pierwszy tom seksownej serii „King Maker”!
To, co zrobiła Bailey w sylwestrową noc w toalecie hotelowej z seksownym nieznajomym, było kompletnie nie w jej stylu. Przecież ona jest grzeczną dziewczyną. Fakt, była zraniona po burzliwym rozstaniu z niewiernym narzeczonym, ale to jej nie usprawiedliwiało.
Po wszystkim seksowny nieznajomy po prostu wyszedł i ją zostawił.
To zabolało. Bardzo mocno. Chociaż Bailey wolałaby się do tego nie przyznawać. Na szczęście wiedziała, że już nigdy go nie spotka.
Kalen nie bawi się w związki. Ale musi przyznać, że numerek w toalecie z gorącą laską na dłużej pozostał w jego głowie. Jednak mężczyzna jak najszybciej chce pozbyć się tego wspomnienia. Ma przecież mnóstwo spraw biznesowych, którymi musi się zająć.
Oboje się mylą. Spotkają się ponownie i to nie jeden raz. A wkrótce okaże się, że niepozorna Bailey może mieć ogromny wpływ na przyszłość firmy należącej do rodziny Kalena.

Informacje dodatkowe o Money Man:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-09-23
Tytuł oryginału: Money Man
Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

Kup książkę Money Man

Money Man - opinie o książce

Pierwszy tom serii „King Maker” z początku nie specjalnie przypadł mi do gustu.

Akcja książki zaczyna się od szybkiego numerka w toalecie 🚻 w sylwestrową noc. Bailey, główna bohaterka dała się uwieść przystojnemu Kalenowi. Ona jest skromną kobietą, wychowywano ją na grzeczną dziewczynkę. A tu taka niespodzianka, tłumaczy się tym, że musiała odreagować zerwanie z narzeczonym, który ją zdradzał.

On natomiast jest twardym mężczyzną i według mnie okropnym dupkiem😅. Uważa, że to on jest tu panem i wszystko musi być na jego warunkach, według jego rozkazów. Mało mówi o sobie, jedynie tyle, że prowadzi biznes.

Po szybkim numerku on się zmywa i stara się zapomnieć o Bailey jednak ona cały czas pozostaje w jego głowie. Główna bohaterka jest rozczarowana tym jak Kalen ją potraktował, bo przecież nie jest panienką na jedną noc. Jednak miała nadzieje więcej go nie spotkać.

Los, szybko sprawi, iż znów staną na swej drodze.

Książka jest dosyć krótka i czyta się bardzo szybko. Jak już wcześniej wspomniałam początek książki jakoś nie przypadł mi do gustu. Jednak im dalej zagłębiałam się w lekturze tym coraz bardziej nie mogłam się od niej oderwać.

Dwa zupełnie różne charaktery a jednak cały czas coś ich do siebie ciągnie. W tej książce znajdziecie mnóstwo scen łóżkowych. To naprawdę gorący romans.

Bardzo podobało mi się to, że główna bohaterka została wychowana zupełnie w innej kulturze. W kulturze bardzo intrygującej, bo mowa tu o życiu Amiszów i miałam nadzieje, że dowiem się czegoś więcej na jej temat, jednak może to autorka zostawiła na kolejny tom (mam taką nadzieję).

Trochę drażniło mnie zachowanie głównej bohaterki odniosłam wrażenie, że nie może się zdecydować. Z jednej strony chce być wolna, ale leci na każde zawołanie Kalena i tańczy jak on jej zagra. Z drugiej strony ma wyrzuty sumienia i tęskni za domem i tamtejszą kulturą.

Może i książka jest dosyć przewidywalna jednak samego zakończenia się nie spodziewałam i zaintrygowało mnie do tego stopnia, że na pewno sięgnę po drugi tom.

"Money man" to pierwszy tom serii. Opowiada on o relacji dwojga ludzi, którzy poznają się w niecodziennych okolicznościach. Ogromne przyciąganie prowadzi ich już wtedy do stosunku, który następnie rozpoczyna nieco dziwną relację. Staje się ona pełna przygód, tajemnic i emocji.

Historia Bailey i Kalena to opowieść, od której nie można się oderwać. Model bogatego, stanowczego mężczyzny i porzuconej kobiety przypomina często poruszane love story. Tym razem, jest to jednak tylko pierwsze wrażenie. Po poznaniu bohaterów, z każdą kolejną stroną przekonujemy się, jak bardzo odbiega od przyjętego schematu. Fabuła staje się nieprzewidywalna.  To, co się dzieje, zaskakuje czytelnika na każdym kroku. Poza głównym tematem pojawia się spora liczba wątków pobocznych, które urozmaicają lekturę. Nie brakuje emocji, szybszego bicia serca. Bohaterów poznajemy powoli, stopniowo dowiadując się o ich przeszłości. Całość czyta się przyjemnie i lekko. Pojawia się nuta erotyzmu, która jest odpowiednio dawkowana. Moja ocena 7/10. Czy kolejny tom jest równie udaną powieścią?

Zafascynowana nim
Terri E. Laine0
Okładka ksiązki - Zafascynowana nim

Los igra z sercem Megan, wielokrotnie stawiając Gavina Volka na jej drodze. Niesamowicie przystojny facet wie, jak rozpalić jej ciało jednym spojrzeniem...

Zły los
Terri E. Laine0
Okładka ksiązki - Zły los

Autorki bestsellerów ,,USA Today" przedstawiają wzruszającą, pełną porywów namiętności historię opartą na faktach.   Studentka Cate Forbes ma starannie...