Mów mi Charlie

W uległości nie chodzi o posłuszeństwo, ale o szczerość i wzajemny szacunek. Nie dam ci tego, czego pragniesz. Dam ci to, czego potrzebujesz. Tylko kobiety. Mów mi Charlie.

Dobry mąż, dająca satysfakcję praca, bezpieczeństwo finansowe. Jednym słowem: nuda. Dlaczego to, o czym marzy tak wiele kobiet, dla Gosi jest tak zniechęcające? W pewnym momencie swojego życia odkrywa, że każda kolejna rozmowa na temat zbliżającego się ślubu z Kamilem i oczekiwań, jakie ma wobec niej społeczeństwo, wywołuje w niej nie radosne podekscytowanie, a przerażenie.

Gosia wie, że to ostatni moment na zmiany. Zachęcona przez przyjaciółki, postanawia zarejestrować się na portalu randkowym. Jest przekonana, że dzięki niewinnemu flirtowi z innym facetem bardziej doceni to, co ma. Nie wiedząc, czego dokładnie szuka, z zaskoczeniem odkrywa, że pod imieniem Charlie wcale nie kryje się mężczyzna, a największa przygoda jej życia.

Informacje dodatkowe o Mów mi Charlie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-05-19

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Mów mi Charlie

Mów mi Charlie - opinie o książce

Avatar użytkownika - istnienie-slow
istnienie-slow
Przeczytane:2021-08-29,

Historia bohaterów opisana w książce ,,Mów mi Charli’’ jest seksowna i intrygująca. Opowiada ona o losach dwóch pociągających kobiet, które z początku wypierają się swoich uczuć. Autorka miała na fabułę bardzo ciekawy pomysł i zrealizowała go na wysokim poziomie. Sięgając po tą pozycje, mamy okazje przeczytać opowiadanie o przekraczaniu granic, odkrywaniu pragnień i odnajdywaniu samego siebie.Aleksandra Puciłowska świetnie opisywała każdą erotyczną scenę, których w ,,Mów mi Charlie” nie brakowało. Autorka zabrała czytelnika w świat BDSM i pozwoliła poznać go bliżej. Nasze główne bohaterki –Gosie i Charlie, pokochałam od razu. Małgorzata urzekła mnie swoim poddaniem i zamiarem zrobienia wszystkie co powie jej Charlotte, a jednocześnie będąc nieśmiała w sprawach łóżkowych potrafiła przejąć kontrolę i postawić się Charlie. Ta druga jednak, miała kompletnie inny charakter od swojej ,,partnerki”. Była władcza, nie znosiła sprzeciwu i wymagała władzy absolutnej w ich relacji. Polubiłam to, w jaki sposób odnosiła się do Gosi – z szacunkiem, a jednak nieco pikantnie. Gdy zawarły swój mały pakt dotyczący odkrywania seksualności Gosi, czytelnik już mógł się domyślić, że nie rozstaną się po wyznaczonym przez nie czasie. Można było się domyślić także, że nie pozostaną one w obojętnych stosunkach. Jeszcze nie czytałam tak ciekawej historii i przyznam, że na początku byłam do niej sceptycznie nastawiona. Jestem sobie jednak wdzięczna, że przełamałam się i zaczęłam czytać. Wciągnął mnie świat stworzony przez autorkę i pochłonęłam książkę w zaledwie dwa dni. Z niecierpliwością czekam na drugi tom losów Gosi i Charlie i mam również nadzieję, że takowy powstanie, ponieważ zakończenie pozostaje otwarte. Cieszę się, że miałam okazję przeczytać ,,Mów mi Charlie” i polecam to każdemu.

-Dominika.

Avatar użytkownika - Damaczytasama
Damaczytasama
Przeczytane:2021-07-18,

Niedawno przeczytałam książkę "Mów mi Charlie". To debiut literacki Aleksandry Puciłowskiej.
Jest to gorący erotyk, który na szczęście odbiega od schematów. Ostatnio trafiałam na romanse, które były pisane jakby z jednego szablonu.
Młoda, niedoświadczona dziewczyna, poznaje bogatego mężczyznę, który pokazuje jej świat seksu, ale jak zwykle nie chce się wiązać. Na końcu oczywiście są razem, a miłość kwitnie.

"Mów mi Charlie" to opowieść o Gosi, która nie do końca czuje się szczęśliwa. Wydaje się, że ma wszystko: ciekawą pracę, pieniądze, dobre przyjaciółki. Niedługo ma wyjść za mąż. Jednak dziewczyna chce czegoś więcej. Pewnego dnia rejestruje się na portalu randkowym. Odpowiada na jedno ogłoszenie.

Czy internetowa znajomość namiesza w życiu Gosi?

"Mów mi Charlie" to powieść, która pokazuje, że zawsze mamy wybór i możemy odwrócić nasz los, jeśli się tylko odważymy. Można wybrać komfort, bezpieczeństwo i stabilizację. Spełniać oczekiwania innych i nie czuć się do końca sobą. Lecz jedna decyzja sprawia, że wychodzimy z utartych schematów i nic już nie jest takie samo.

"Mów mi Charlie" to książka o odkrywaniu swoich głęboko ukrytych potrzeb i pragnień, o których istnieniu nie mamy pojęcia. Bohaterka próbuje jak smakuje zakazany owoc. Przekracza granice. Przestaje być grzeczna. Nie odchodzą jej konwenanse i wreszcie zaczyna być sobą.

Czytając ten romans, zastanawiałam się, czy erotyczne relacje mogą być złe, jeśli obie strony się na nie godzą? Czy jakaś miłość jest zła, jeśli nie krzywdzimy innych?

W książce znajdziemy dużo pikantnych, zmysłowych scen. Zobaczymy jak rodzi się relacja między Gosią i nieznajomą osobą z internetu. Co wybierze bohaterka: ślub i ułożone życie, czy to, co nieznane? Przekonajcie się.

Gosia ma wszystko to, o czym marzy chyba każda kobieta. Kochający narzeczony Kamil, dobra praca, zapewniona stabilność finansowa, mieszkanie,... A jednak Gosia się dusi. Przeraża ją samo narzeczeństwo, nie mówiąc już o ślubie i dzieciach. Za sprawą przyjaciółek Moniki i Leokadii zakłada profil na portalu randkowym. Już pierwszego dnia trafia na profil tajemniczej osoby ukrywającej się pod imieniem Charlie. Lubi dominację, lubi wszystko kontrolować i lubi kobiety a Gosia jest coraz bardziej zaintrygowana. Kim jest Charlie? Kto się skrywa pod tym imieniem? Czy Gosia ulegnie pokusie? Czy odda się pożądaniu? A co z Kamilem?

Powiem Wam szczerze, że nie miałam pewności co do tego, co znajdę na kartach tej powieści. Opis coś tam zdradzał i jakieś wizje się w mojej głowie tworzyły. Ale to, co zaserwowała autorka dosłownie wbiło mnie w fotel. No powiem Wam, że ogromny szok. Taka tematyka jest raczej jeszcze niszowa. Przynajmniej ja jeszcze nie nie trafiłam. I wcale nie mówię tutaj o BDSM, bo ten motyw ostatnio trafia się coraz częściej. I postaram się napisać swoje wrażenia tak, aby nie zdradzić Wam najistotniejszej rzeczy. Zrobię wszystko co w mojej mocy. A wiec, główną bohaterką jest Gosia. Nauczycielka, która tkwi jakby na siłę w narzeczeństwie. Choć Kamil jakiś taki zły nie był. Był zwyczajnym facetem. Z tym, ze uciekał od problemów i udawał, że ich nie ma, zamiast stanąć oko w oko i wszystko wyjaśnić. Wiało mi nudą od niego i nic dziwnego, że Gosia miała dość. To fajna i inteligentna kobieta. Troszkę zagubiona. Ale fajnie, że mogła liczyć na przyjaciółki. Monika i Leokadia, choć diametralnie różne z wyglądu i charakteru czy sposobu bycia, tak się fajnie uzupełniały i były dla siebie wsparciem. Niczym siostry. Sama byłam zaintrygowana pojawieniem się osoby z portal randkowego. Charlie to postać tajemnicza. Uparta, cierpliwa, chłodna i zdystansowana. Sposób wypowiedzi dość oficjalny. Lubi czuć władzę. Lubi dominować. Sceny uniesień były bardzo lubieżne. Autorka opisała je z odwagą i odpowiednią ostrością i lubieżnością. Zaufanie w sprawach BDSM to podstawa. Tak samo jak słowo klucz, które jest sygnałem do zaprzestania igraszek. Igraszek sprawiających ogromną rozkosz ale podszytą bólem. Bólem, który dodaje smaczku, i który wzmaga doznania. Te sceny były spalające i trawiące. Idealne dla fanów mocniejszych erotyków. Co tu siedziało, to głowa mała. Autorka nie szczędziła tajemnic, które odkrywała puzzel po puzzelku. Ciekawiła do samego końca.
   Debiut Aleksandry jest dość odważny pod względem głównego motywu przewodniego tej powieści. Odważnie autorka opisała w słowa. Dosadnie przedstawiła obraz dominacji i uległości. Podczas niegrzecznych igraszek najważniejsze jest wzajemne zaufanie oraz szacunek. To powieść o szukaniu własnej przyjemności. O odkrywaniu tego, co tkwi głęboko w nas. O akceptacji przez społeczeństwa. Szczęście jest istotne nie tylko na gruncie rzeczywistości, życia za dnia. Pod osłoną nocy również musi wszystko współgrać. W wyborach warto iść za głosem serce i skrywanym pragnieniom. By odkryć swą prawdziwą naturę i to, czego autentycznie od życia pragniemy. Warto się zapoznać z tą lekturą. Tylko uprzedzam - bądźcie gotowi na wszystko. Na szok i ostre sceny zbliżeń.

Gosia wiedzie spokojne i poukładane życie. Swoją przyszłość planuje z Kamilem, czyli idealnym kandydatem na męża. Jednak z czasem Małgorzata dostrzega, że to o czym marzy tak wiele kobiet dla niej jest nudne i nie daje jej spełnienia. Postanawia sprawdzić czego tak naprawdę brakuje jej do szczęścia i za namową przyjaciółek rejestruje się na portalu randkowym. Przecież niewinny filtr nie zaszkodzi, a może pozwoli docenić to co się ma? Jednak czy aby napewno? Może jednak internetowa znajomość z Charlie spowoduje, że życie Gosi wywróci się do góry nogami?

Muszę przyznać, że tak naprawdę nie wiedziałam czego mam się spodziewać po tej książce. Jednak gdy po nią sięgnęłam to dosłownie odpłynęłam. Jest to jeden z najlepszych erotyków jakie dane było mi czytać. Książkę czyta się z przyjemnością, lekkością i wypiekami na twarzy 🙊 Styl autorki jest przyjemny, ale i zarazem wyrazisty dzięki czemu sceny erotyczne nabierają niezwykłej mocy. Sama fabuła znajdzie zapewne zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej kategorii i wcale się tego nie wstydzę. Ba! Muszę tutaj pogratulować autorce niezwykłej odwagi i wychodzenia poza utarte schematy. Bohaterki zostały wykreowane w sposób znakomity i potrafią wzbudzić sympatię.

Z całą pewnością fani niegrzecznych książek będą zachwyceni „Mów mi Charlie”, a mi pozostaje czekać na więcej książek tego typu! Mam nadzieję, że spod pióra autorki wypłynie więcej tak odważnych pozycji. Życzę tego zarówno sobie, jak i Wam!

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-05-31, Ocena: 5, Przeczytałam,

Poznajemy Gosię która prowadzi zwykle życie. Pracuje jako nauczycielka , ma narzeczonego i teściów za ścianą. Te życie ją nudzi szczególnie że przy boku Kamila nie czuje się już szczęśliwa jak na początku. Gdy trafia na czat rozmowę u swojej przyjaciółki również pragnie flirtu i zapomnienia.

I tak trafia na pewne ogłoszenie które ją zaintryguje i zdecyduje się napisac jako pierwsza...

Okładka przyciąga tak mój wzrok że od razu chciałam poznać historie którą zawiera. Tytuł tajemniczy ale zdecydowanie idealny do tej książki. A sama grafika zmysłowa i pociągająca. Zaczynając czytać trochę zacząła mi przeszkadzać narracja trzecio osobowa. Co za tym daje wiele opisow.
Ale z rozdziału na rozdział coraz mniej zaczęłam zwracać na to uwagę i wciągnęłam się na maxa w historię. Gdy poznałam osobę którą bohaterka poznała na czacie byłam w niemałym szoku jak fabuła zaczęła się rozkręcać. Pierwszy raz czytałam taką książkę zdecydowanie jest inna od każdej poprzedniej. Zdecydowanie warto zapoznać się z tą książka. Autorka niegrzeczne sceny napisała ze smakiem, zmysłowo i podniecająco. Było ich dużo i żadna nie była taka sama. Poznałam stronę uległości i dominacji od strony kobiety. Co było fajnym doświadczeniem. Oraz do ostatniej strony bohaterka trzymała nas w napięciu jaki kierunek wybierze. Książka moim zdaniem jest udanym debiutem. I na prawdę ja nie mam do czego się przyczepić. Książkę polecam każdemu kto lubi coś innego, coś nowego. Zdecydowanie na długo pozostanie w mojej głowie.