Mów mi Charlie

Historia bohaterów opisana w książce ,,Mów mi Charli’’ jest seksowna i intrygująca. Opowiada ona o losach dwóch pociągających kobiet, które z początku wypierają się swoich uczuć. Autorka miała na fabułę bardzo ciekawy pomysł i zrealizowała go na wysokim poziomie. Sięgając po tą pozycje, mamy okazje przeczytać opowiadanie o przekraczaniu granic, odkrywaniu pragnień i odnajdywaniu samego siebie.Aleksandra Puciłowska świetnie opisywała każdą erotyczną scenę, których w ,,Mów mi Charlie” nie brakowało. Autorka zabrała czytelnika w świat BDSM i pozwoliła poznać go bliżej. Nasze główne bohaterki –Gosie i Charlie, pokochałam od razu. Małgorzata urzekła mnie swoim poddaniem i zamiarem zrobienia wszystkie co powie jej Charlotte, a jednocześnie będąc nieśmiała w sprawach łóżkowych potrafiła przejąć kontrolę i postawić się Charlie. Ta druga jednak, miała kompletnie inny charakter od swojej ,,partnerki”. Była władcza, nie znosiła sprzeciwu i wymagała władzy absolutnej w ich relacji. Polubiłam to, w jaki sposób odnosiła się do Gosi – z szacunkiem, a jednak nieco pikantnie. Gdy zawarły swój mały pakt dotyczący odkrywania seksualności Gosi, czytelnik już mógł się domyślić, że nie rozstaną się po wyznaczonym przez nie czasie. Można było się domyślić także, że nie pozostaną one w obojętnych stosunkach. Jeszcze nie czytałam tak ciekawej historii i przyznam, że na początku byłam do niej sceptycznie nastawiona. Jestem sobie jednak wdzięczna, że przełamałam się i zaczęłam czytać. Wciągnął mnie świat stworzony przez autorkę i pochłonęłam książkę w zaledwie dwa dni. Z niecierpliwością czekam na drugi tom losów Gosi i Charlie i mam również nadzieję, że takowy powstanie, ponieważ zakończenie pozostaje otwarte. Cieszę się, że miałam okazję przeczytać ,,Mów mi Charlie” i polecam to każdemu.

-Dominika.

Informacje dodatkowe o Mów mi Charlie: