Mówiąca książka interaktywna "Kim zostanę, gdy dorosnę?" z piórem KAKADU

Zestaw zawiera:

*książkę ,,Kim zostanę, gdy dorosnę",

*pióro Kakadu w trwałym etui

*planszę z wyszukiwanką ,,W parku rozrywki", dzięki której dzieci sprawdzą swoją spostrzegawczość, poznają nazwy zwierząt i usłyszą odgłosy, jakie one wydają.

Całość została zamknięta w pudełku z rączką.

Kim zostanę, gdy dorosnę? to interaktywna książka z piórem Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. W tej pełnej humoru książce dzieci wybierają, jakie czynności lubią robić najbardziej. Ten trop prowadzi je do zawodów, które mogłyby wykonywać w przyszłości. Są to bardzo różne zajęcia: takie, które wymagają brudzenia się, przebywania na świeżym powietrzu, prace głośne, ciche albo bardzo tajemnicze... Książka pobudza do kreatywnego myślenia i pozwala dzieciom dowiedzieć się więcej o sobie. Podążając za wyobraźnią, odkryją wiele ekscytujących pomysłów na przyszły zawód.

Publikacja zawiera mnóstwo różnorodnych, często zabawnych dźwięków, charakterystycznych dla poszczególnych zawodów. Na uwagę zasługuje świetna oprawa lektorska.Mali czytelnicy sprawdzą także swoją wiedzę i spostrzegawczość, odpowiadając na pytania.

Pozostałe tytuły książek Kakadu:

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta domowe

Widzę, słyszę, poznaję. Zwierzęta świata

Widzę, słyszę, poznaję. Dźwięki wokół mnie

Angielski słowniczek obrazkowy

Pory roku

Pierwsze litery

Boże Narodzenie z kolędami

Informacje dodatkowe o Mówiąca książka interaktywna "Kim zostanę, gdy dorosnę?" z piórem KAKADU:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2022-10-12
Tytuł oryginału: What jobs could you do

Tagi: Opowiadania dla dzieci i młodzieży Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Mówiąca książka interaktywna "Kim zostanę, gdy dorosnę?" z piórem KAKADU

Czternaście wilków
Catherine Barr0
Okładka ksiązki - Czternaście wilków

Gdy w baśniach rozlega się wycie wilka, mieszkańcy wiosek zamykają drzwi na cztery spusty. Z lękiem wypatrują błysku żółtych oczu w ciemności. A jednak...

Francja Przewodnik kieszonkowy
Catherine Barr0
Okładka ksiązki - Francja Przewodnik kieszonkowy

W tym przewodniku zawarte są wszystkie informacje, których potrzebuje turysta, by dobrze wykorzystać wakacje za granicą. Niezapomniane miasta, wspaniałe...

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;