Mówił im wiele w przypowieściach

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2019-03-19
Kategoria: Duchowość, religia

Mimo że od ich wygłoszenia upłynęło tak wiele stuleci, przypowieści Jezusa nadal fascynują swą mądrością, prostotą i pięknem. Są doskonałym sposobem poznawania tajemnic królestwa Bożego. Także my, współczesne pokolenie chrześcijan, możemy karmić nimi swój umysł i serce.

Rozważania te uczą uważnego słuchania Mistrza z Nazaretu, zachęcają do sięgnięcia po Ewangelię i odniesienia jej do naszego zwyczajnego, codziennego życia. Dzięki temu możemy stawać się coraz mocniejsi w wierze i doświadczać przemieniającego działania Ewangelii – wszak jest ona „księgą z mocą”.

Odbiorcy

– poważnie traktujący własny rozwój

– starający się o pogłębienie wiary

– miłośnicy Ewangelii i słowa Bożego

– pragnący ożywić swoje życie wewnętrzne

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę

Książka ta jest zbiorem refleksji zrodzonych podczas lektury ewangelicznych przypowieści, próbą odczytania ich na nowo w kluczu cnót i zasad moralnych. „Życzę wszystkim Czytelnikom, by zatrzymanie się nad przypowieściami Jezusa zainspirowało ich do dalszych poszukiwań, przemyśleń oraz posłużyło im do umocnienia się w wierze” (ks. Zbigniew Sobolewski).

Tagi: duchowość

Kup książkę Mówił im wiele w przypowieściach

Opinie o książce - Mówił im wiele w przypowieściach

Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę. Modlitewnik (duży format)
Ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę. Modlitewnik (duży format)

Ogłaszając Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, papież Franciszek przypomniał całemu Kościołowi: „Potrzebujemy nieustannie kontemplować tę tajemnicę miłosierdzia...

Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę. Modlitewnik (mały format)
Ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Miłosierdzie Boże na wieki  wysławiać będę. Modlitewnik (mały format)

Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;