Mówił im wiele w przypowieściach

Mimo że od ich wygłoszenia upłynęło tak wiele stuleci, przypowieści Jezusa nadal fascynują swą mądrością, prostotą i pięknem. Są doskonałym sposobem poznawania tajemnic królestwa Bożego. Także my, współczesne pokolenie chrześcijan, możemy karmić nimi swój umysł i serce.

Rozważania te uczą uważnego słuchania Mistrza z Nazaretu, zachęcają do sięgnięcia po Ewangelię i odniesienia jej do naszego zwyczajnego, codziennego życia. Dzięki temu możemy stawać się coraz mocniejsi w wierze i doświadczać przemieniającego działania Ewangelii – wszak jest ona „księgą z mocą”.

Odbiorcy

– poważnie traktujący własny rozwój

– starający się o pogłębienie wiary

– miłośnicy Ewangelii i słowa Bożego

– pragnący ożywić swoje życie wewnętrzne

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę

Książka ta jest zbiorem refleksji zrodzonych podczas lektury ewangelicznych przypowieści, próbą odczytania ich na nowo w kluczu cnót i zasad moralnych. „Życzę wszystkim Czytelnikom, by zatrzymanie się nad przypowieściami Jezusa zainspirowało ich do dalszych poszukiwań, przemyśleń oraz posłużyło im do umocnienia się w wierze” (ks. Zbigniew Sobolewski).

Informacje dodatkowe o Mówił im wiele w przypowieściach:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2019-03-19
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Mówił im wiele w przypowieściach

Mówił im wiele w przypowieściach - opinie o książce

Wielka księga orędowników. Modlitwy do świętych na każdy dzień
ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Wielka księga orędowników. Modlitwy do świętych na każdy dzień

Okazały modlitewnik. Imponujący zbiór modlitw w układzie kalendarza liturgicznego - na uroczystości, święta, wspomnienia dedykowane Matce Najświętszej...

Nikt nie ma większej miłości. Rzecz o Błogosławionej Mariannie Biernackiej.
ks. Zbigniew Sobolewski0
Okładka ksiązki - Nikt nie ma większej miłości. Rzecz o Błogosławionej Mariannie Biernackiej.

"Od chwili beatyfikacji, jakiej dokonał Jan Paweł II, 13 czerwca 1999 r. w Warszawie, kult błogosławionej Marianny Biernackiej rozwija się owocnie nie...