Mrok przed świtem

Tom 2 cyklu Ciemność

Kontynuacja ,,Nie ma światła w ciemności" - miłosnej historii pełnej namiętności i mroku

Ich miłość została wystawiona na tyle prób, że ta może być ostatnią. Uwięzioną i dręczoną Blake trzymają przy życiu tylko wspomnienia o ukochanym i rodzinie.

Zdesperowany Cole nie ustaje w poszukiwaniach swojej kobiety. Wykorzystuje każdą znajomość i jest gotowy poświęcić wszystko, aby ją odnaleźć.

Ma do stracenia jednak wiele więcej niż ich wrogowie, którzy nie mają żadnych skrupułów.

Informacje dodatkowe o Mrok przed świtem:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-07-29
Tytuł oryginału: Darkness Before Dawn
Tłumaczenie: Monika Wiśniewska

Tagi: bóg Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Mrok przed świtem

Mrok przed świtem - opinie o książce

Avatar użytkownika - aggusia
aggusia
Przeczytane:2021-06-22, Ocena: 4, Przeczytałam,

Drugi tom dylogii ,,Ciemność".

Jak napisałam przy okazji tomu pierwszego, kończąc go zostajemy bez wyjaśnień i odpowiedzi. Dlatego sięgnęłam po część drugą.

Poziom powieści jest podobny. Poznajemy wreszcie tajemnicę Cola i Blake, dowiadujemy się o mafijnych powiązaniach ich rodzin oraz o tym, że tak naprawdę znali się od dziecka. No dużo tego, niektóre historie mocno naciągane i powiązania mało prawdopodobne do zajścia.

Naprawdę skuszona recenzjami i opiniami o autorce, że to pisarka bestsellerów, że najlepsza, że jej książki są tłumaczone na mnóstwo języków, sięgnęłam po jej książki (jedyne dwie jakie ukazały się w języku polskim) i nie było to dokładnie to na co liczyłam.

Dało się czytać ale szału nie było. Ogólnie przegadane dzieło.

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk