Ms Marvel Dni ostatnie, tom 4

Odkąd stała się superbohaterką, Kamala Khan nie miała lekko, ale żadna z jej przygód nie może się równać z tym, co nadchodzi. Nad Ziemią zawisło widmo zagłady, której nie potrafią powstrzymać nawet potężni Avengers. Jersey City ogarnął chaos, a po ulicach grasują przestępcy. Czy Kamala znajdzie w sobie dość siły, by powstrzymać panikę w mieście i ocalić tych, których kocha? I co wyniknie z jej spotkania z Carol Danvers - poprzednią Ms Marvel?

Scenariusz tego tomu stworzyli G. Willow Wilson (Cair, Air, A-Force), Christos Gage (Anihilacja, Amazing Spider-Man) i Dan Slott (Amazing Spider-Man, She-Hulk). Zilustrowali go Adrian Alphona (Runaways) i Giuseppe Camuncoli (Amazing Spider-Man).

Informacje dodatkowe o Ms Marvel Dni ostatnie, tom 4:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-11-10, Ocena: 4, Przeczytałem,

KONIEC POCZĄTKU MS MARVEL

Jak wiadomo, co ma swój początek, ma także i koniec. Frazes, ale jakże prawdziwy. Teraz swój koniec osiąga nie tylko seria o przygodach Ms Marvel, ale także całe uniwersum Marvela. Finał opowieści o herosce bliskowschodniego pochodzenia okazuje się jednak satysfakcjonujący i równie udany, co poprzednie części. A że należały one bez dwóch zdań do najlepszych serii wydawanych w ramach linii Marvel Now, jest się z czego cieszyć.

Wszystko umiera. I wszystko się wali. Kamala niedawno została superbohaterką, udało jej się pokonać lokalnego superprzestępcę, połączyła też siły ze Spider-Manem w walce z kolejnym wrogiem, ale to, co dzieje się teraz, nie tylko stanowi prawdziwy sprawdzian dla jej mocy, ale przede wszystkim ją przerasta. Nad Ziemią pojawia się inna planeta, która znajduje się a kursie kolizyjnym z naszą. Ostatnia Inkursja zbliża się nieubłaganie, Avengers nie mają najmniejszych szans na zażegnanie kryzysu, co więc w tej sytuacji może zrobić młoda Ms Marvel? Przede wszystkim zatroszczyć się o swoich bliskich, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie, gdy w Jersey City wybucha panika, a na ulicach grasują przestępcy. Zaczyna się szalona walka o przetrwanie, a Kamala spotka na swej drodze nie tylko swoją poprzedniczkę, Carol Denvers, ale także jednego ze swych idoli – Spider-Mana!

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/11/ms-marvel-4-dni-ostatnie-g-willow.html

Krasnogruda nr 17
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Krasnogruda nr 17

Najbardziej "środkowoeuropejski" numer czasopisma kulturalnego poświęconego miastu, "gdzie, zaczyna się Ameryka" - Nowemu Jorkowi....

Współczesny słownik angielsko-polski polsko-angielski
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Współczesny słownik angielsko-polski polsko-angielski

Współczesny słownik angielsko-polski i polsko-angielski to uniwersalny słownik zawierający aktualne słownictwo wraz z licznymi przykładami zastosowania...