Nagi żar

Wydawnictwo: 12 Posterunek
Data wydania: 2013-06-26

Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji Fali upału, bestsellerowej pozycji ,,New York Timesa"

Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie detektyw Nikki Heat odkrywa galerię prominentnych podejrzanych. Wszyscy mieli istotne motywy, aby zabić łowczynię skandali, która budziła postrach na całym Manhattanie. Pracę Heat komplikuje nieoczekiwane spotkanie z gwiazdą nowojorskiego dziennikarstwa Jamesonem Rookiem. W obliczu ich niedawnego rozstania Nikki wolałaby uniknąć podsycania bolesnych emocji. Ale osobiste zaangażowanie w sprawę przystojnego i dowcipnego laureata nagrody Pulitzera powoduje, że Heat przystaje na ponowną współpracę. W atmosferze nierozstrzygniętego konfliktu miłosnego i wyraźnego napięcia seksualnego Heat i Rook ruszają na poszukiwanie zabójcy pośród celebrytów i gangsterów, piosenkarek i prostytutek, sportowców i skompromitowanych polityków. Dochodzenie w pełnym przepychu świecie sekretów, kamuflażu i skandali dodatkowo podnosi temperaturę.

Patronat medialny nad książką objęli: Universal Channel Polska, Portal Kryminalny, Hatak.pl oraz Granice.pl

Kup książkę Nagi żar

POLECANA RECENZJA

Opinie o książce - Nagi żar

Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2015-04-16, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Liczyłam na coś więcej po tym autorze
Avatar użytkownika - AlopexLagopus
AlopexLagopus
Przeczytane:2016-11-13, Ocena: 4, Przeczytałam, 2016 - 52 książki,
Dałabym nawet 4,5. Zdecydowanie lepsza od części pierwszej, w której moim zdaniem, za dużo było ściągnięte z serialu. Tu co prawda też jest kilka serialowych wątków, ale z umiarem. Zagadka jest fajnie rozbudowana i zagmatwana, relacje między bohaterami jakoś lepiej opisane, czyta się płynnie i przyjemnie. Dla fanów Castla przyjemna rozrywka.
Avatar użytkownika - W3rk4
W3rk4
Przeczytane:2013-07-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Trzyma do samego końca w napięciu. Kryminalność i romans są świetnie ze sobą połączone. Czytając nie potrafiłam przewidzieć co będzie dalej. Warto przeczytać.
Avatar użytkownika - Konwalia95
Konwalia95
Przeczytane:2015-04-13, Ocena: 5, Przeczytałam, Kryminały, Mam,
Nadchodzący sztorm
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Nadchodzący sztorm

Kiedy Derrick Storm musiał opuścić CIA, nie mógł tak po prostu się wycofać. Musiał upozorować własną śmierć. Gdy więc jego były szef, który w przeszłości...

Fala upału
Richard Castle0
Okładka ksiązki - Fala upału

Nowojorski potentat nieruchomości zostaje znaleziony martwy na chodniku na Manhattanie. Z napaści cudem uchodzi z życiem jego młoda żona z przeszłością...

Człowiek w drodze
Alfred Sosgórnik