Nasze potyczki ze złem

Wilkołaki, wampiry i inne mroczne istoty ponownie stają na drodze profesora J. T. Meinhardta i jego asystenta, pana Knoxa. Kontynuacja napisanej przez Mike'a Mignole i narysowanej przez Warwicka Johnson-Cadwella historii zawartej w tomie "Pan Higgins wraca do domu".

Informacje dodatkowe o Nasze potyczki ze złem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-03-24
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Our Encounters with Evil: Adventures of Professor J.T. Meinhardt and His Assistant Mr. Knox
Tłumaczenie: Paulina Braiter-Ziemkiewicz

Kup książkę Nasze potyczki ze złem

Nasze potyczki ze złem - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-04-03, Ocena: 4, Przeczytałem,

NIEUSTRASZENI POGROMCY NOCNEGO ZŁA

Mike Mignola powraca z nowym albumem! To, co wydawało się jednorazowym wypadem do świata rodem z klasycznych horrorów i „Nieustraszonych pogromców wampirów” Polańskiego – czyli album „Pan Higgins wraca do domu” – właśnie zyskało swój ciąg dalszy. I fani autora, jak i wszyscy miłośnicy grozy mogą już zacierać ręce, bo chociaż „Nasze potyczki ze złem” to nie drugi „Hellboy” czy „BBPO”, niemniej wciąż to kawał znakomitego komiksu dla miłośników lektur z dreszczykiem.

Profesor J. T. Meinhardt i jego asystent pan Knox powracają by polować na stwory nocy, jak wampiry i wilkołaki. Pomaga im łowczyni krwiopijców, pani Mary Van Sloan. Ale co czeka na nich tym razem? I jak sobie poradzą?