Nasze światy

Ocena: 5 (1 głosów)

Kolejny dzień w Biurze Podróży Między Światami wywraca życie Suzy i Iana do góry nogami. Gdy oboje zostają oskarżeni o przestępstwa, których nie popełnili, czeka ich karkołomne zadanie.

Aby przywrócić równowagę w światach i udowodnić swoją niewinność, Suzy i Ian muszą naprawić osie zdarzeń. Wyruszają więc w niebezpieczną podróż między wymiarami, która okaże się dla nich krętą drogą do poznania samych siebie i prawdy o tym, co ich łączy.

Czy po wszystkim, czego doświadczą, będą dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi?

,,Nasze światy" to opowieść o przemianie młodych ludzi, którzy w poszukiwaniu prawdy muszą skonfrontować się ze swoimi wyobrażeniami na temat siebie i bliskich osób.

Informacje dodatkowe o Nasze światy:

Wydawnictwo: Books4YA
Data wydania: 2024-03-27
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788382995343
Liczba stron: 384

więcej

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Nasze światy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nasze światy

Często zastanawiamy się, czy w niezmierzonym wszechświecie istnieją planety zamieszkałe przez inne, żyjące istoty. Póki co, nie mamy na to żadnych dowodów, ale statystyka podpowiada, że jest to bardziej niż prawdopodobne. Jednak Claudia Moonever poszła jeszcze o krok dalej. W swojej znakomitej powieści "Nasze światy" autorka roztacza wizję wszechświatów równoległych, w których żyją alternatywne wersje nas samych. Jakie niesie to za sobą skutki? Jak to jest spotkać inną wersję siebie? W powieści Claudii Moonever czytelnicy poznają czwórkę bohaterów: Suzy, Iana, Dolly i Maksa. Bohaterowie zatrudnieni są w Biurze Podróży Między Wszechświatami. Ian, ze względu na swoje obowiązki często przemieszcza się między wszechświatami, co - jak okaże się w miarę rozwoju fabuły - niesie za sobą poważne konsekwencje. Historia zaczyna się od tego, że Suzy i Ian zostają oskarżeni o poważne wykroczenia. Okazuje się też, że ich osie "życia" zaczynają się chwiać. Wszystko wskazuje na to, że oni sami lub jakieś ich alternatywne wersje zaczęły znacząco wpływać na życie swoich odpowiedników w innych wszechświatach. By się uratować, uniknąć aresztowania i "wyprostować" błędy swoich innych wersji, Suzy i Ian z "pierwszego" wszechświata przedostają się do kolejnych. Jak przebiegną spotkania "naszej" Suzy i "naszego" Iana z ich alternatywnymi wersjami? Czy ich sobowtóry będą nie tylko wizualnie, ale też pod względem charakterów podobne do nich? Co najbardziej

Nasze światy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anika77
Anika77
Przeczytane:2024-04-30, Chcę przeczytać,
Inne książki autora
Most pomiędzy nami
Claudia Moonever0
Okładka ksiązki - Most pomiędzy nami

Czy w idealnym świecie jest miejsce na cierpienie? June Brooks, młoda dziennikarka, była przekonana, że żyje w utopii. Mieście, które zapewnia każdemu...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy