W Regule 5 sekund Mel Robbins zdradziła, na czym polega klucz do błyskawicznej automotywacji, a książka sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. W Nawyku przybijania piątki autorka wraca z kolejnym prostym i sprawdzonym narzędziem, dzięki któremu przejmiesz kontrolę nad własnym życiem.

Nie daj się jednak zwieść tytułowi, bo nie chodzi o przybijanie piątki wszystkim wokół. To już robisz, kibicując ulubionej drużynie, świętując sukcesy przyjaciół czy wspierając ich w robieniu tego, czego pragną.

Wyobraź sobie, że umiesz tak samo dopingować siebie. Albo coś jeszcze lepszego - że robisz z tego codzienny nawyk.

Był(a)byś nie do powstrzymania!

o Jeśli wątpisz we własne siły (kto nie wątpi?)...

o Jeśli masz dość podszeptów wewnętrznego krytyka (czy ktoś mógłby go wreszcie posłać na zieloną trawkę?)...

o Jeśli odnosisz wielkie sukcesy, a i tak skupiasz się na tym, co ci nie wychodzi (nie jesteś sam)...

o Jeśli masz dość patrzenia, jak inni rozwijają się i kwitną, podczas gdy ty zalegasz z psem na kanapie (choć psa w to lepiej nie mieszać)...

...Mel dedykuje tę książkę właśnie tobie.

Opierając się na połączeniu naukowych spostrzeżeń, osobistych przeżyć i opowieści o rezultatach, jakie nawyk przybijania piątki pozwala osiągać ludziom na całym świecie (a w tej książce poznasz ich wielu), Mel nauczy cię, jak nabrać wiary we własne siły i działać z przekonaniem niezbędnym do realizacji celów i marzeń.

Nawyk przybijania piątki jest prostym, lecz nieocenionym narzędziem, które może zmienić twoje nastawienie do życia oraz sposób myślenia i postępowania. Przygotuj się na sporą dawkę śmiechu i wiedzy, dzięki którym zyskasz większą pewność siebie, staniesz się szczęśliwszy i osiągniesz więcej.

Najwyższy czas, by przybić piątkę z samym sobą, docenić siebie i wesprzeć tak, jak na to zasługujesz!

Informacje dodatkowe o Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2021-10-27
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: THE HIGH-5 HABIT

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Kup książkę Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi

Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anytsuj
Anytsuj
Przeczytane:2023-04-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2023,

Kiedy terapeutka poleciła mi tę książkę, moją pierwszą myślą było, że gadanie do swojego odbicia w lustrze jest totalnie nie dla mnie. Sięgnęłam jednak po ten poradnik, wychodząc z założenia, że przeczytać nie zaszkodzi, podobnie podeszłam do rad Mel Robins- "co mi szkodzi spróbować?". Okazało się, że to wcale nie jest takie głupie, jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Wręcz przeciwnie- traktowanie samej siebie tak, jak traktuje się najlepszą kumpelę jest przełomowe!

Pomysły, rady i techniki to jednak jedno, a sposób ich przekazania to druga kwestia. To na szczęście też okazuje się nie być problemem. Poradnik napisany jest lekkim językiem, bardzo przystępnie tłumaczącym dlaczego dana technika działa i jakie mechanizmy za nią stoją. Autorka popiera proponowane metody przykładami z życia własnego i swoich bliskich. Dzięki temu jest naprawdę przekonująca.

Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy z samoakceptacją, zawyżonym samokrytycyzmem, brakiem pewności siebie i asertywności.

Reguła 5 sekund
Mel Robbins0
Okładka ksiązki - Reguła 5 sekund

Międzynarodowy bestseller! Przetłumaczony na 31 języków!Reguła 5 sekund, czyli jak chwytać byka za rogi.W trakcie lektury odkryjesz, że wystarczy...