Nianiek, czyli facet do dziecka

Bardzo zabawna i pełna celnych obserwacji powieść obyczajowa z życia najbogatszych rodzin Nowego Jorku. Kapitalna satyra na ślepą pogoń za luksusem i snobizm żon prawników czy finansistów, otoczonych rojem służących i pomocy do dzieci i do psów. Jamie, prezenterka telewizyjna, weszła do tego świata z zewnątrz i widzi całą jego śmieszność. Ale i ona ulega modzie, angażując niańka do swego dziewięcioletniego syna. Przystojny i niekonwencjonalny Peter ma chłopcu zastąpić zapracowanego ojca, ale cor

Informacje dodatkowe o Nianiek, czyli facet do dziecka:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-247-0680-8

Kup książkę Nianiek, czyli facet do dziecka

Nianiek, czyli facet do dziecka - opinie o książce

Avatar użytkownika - Maryszka
Maryszka
Przeczytane:2014-08-31, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Poleciłam ją swoim koleżankom ze studiów. Książka podobna do "Niani w Nowym Jorku", tylko że nianią jest mężczyzna, a wszystko jest opisywane z perspektywy matki. Oczywiście, jak to w romansach, jest i wątek miłosny, ale pomijając go - można wiele zauważyć jeśli chodzi o relacje rodzic-rodzic oraz rodzic-dziecko. Warta polecenia dla przyszłych pedagogów.
Avatar użytkownika - enigma1
enigma1
Przeczytane:2013-05-24, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2013,
Czy można być bardzo , bardzo bogatym i mimo to czuć się jak biedak? Można:) Można mieszkać w najdroższym kwartale Nowego Yorku, posyłać dzieci do najlepszych i najdroższych szkół i nadal mieć kompleksy....Mimo dobrego wykształcenia, dobrej pracy Jamie, żona wziętego nowojorskiego prawnika i producentka telewizyjna, czuje się obco w środowisku śmietanki towarzyskiej. Jak bardzo by się nie starała dopasować do towarzystwa i zaprzyjaźnić się z ludźmi z Upper East Side, to i tak jej wysiłki spełzały na niczym. Jest zupełnie inna niż te zwariowane bogaczki....a może wcale nie jest tak bardzo inna? Początkowo Jamie dostrzegała nonsensy i śmiesznostki takiego życia - z czasem sama zaczęła się stosować do high-lifowego kodeksu rodem z 5. Alei (co złośliwie wypominała jej koleżanka z pracy, Abby). Jamie ma problemy w pracy, jej syn ma problemy w szkole, do tego jej mąż jest w ciągłych rozjazdach i nie bardzo pomaga żonie w rozwiązywaniu codziennych problemów. Zdesperowana Jamie wpada na pomysł zatrudnienia "niańka" - czyli człowieka, który pomoże psychicznie pozbierać się jej synowi, Dylanowi. Jednak rozwiązanie jednego problemu może nie wystarczyć - "nianiek" przemebluje życie całej rodziny Whitfieldów. W książce występują psy: Gussie, pszeniczny terier Whitfieldów oraz labradoodle Susannah.
Avatar użytkownika - stokrotka22
Przeczytane:2013-02-15, Ocena: 5, Przeczytałam, Bibliotekowe,
Nieznajomy mąż
Holly Peterson0
Okładka ksiązki - Nieznajomy mąż

Nowa książka autorki bestsellerowego Niańka - porywająca powieść o miłości i nauce wiary we własne siły. Allie Crawford wiedzie życie, o jakim zawsze...