Nie chcę cię stracić

Nash, gwiazda drużyny piłkarskiej, ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jeden błąd kosztuje go karierę sportową i niszczy marzenia. Teraz jest wściekły na cały świat i nie ma zamiaru niczym się przejmować.

Tallulah, ambitna dziewczyna z nadwagą. Niewidzialna dla rówieśników, w bibliotece ukrywa się przed krzywdzącymi żartami. Kiedy zostaje zraniona przez jedyną osobę ze szkoły, na której jej zależy, postanawia się odegrać. Po spektakularnej metamorfozie wraca do szkoły, by pokazać, jaka jest silna.

Czy tych dwoje jest w stanie przezwyciężyć gniew i dać innym drugą szansę?

To nie jest płytka historia miłosna! To powieść o akceptacji, walce, przyjaźni, przebaczeniu i potędze miłości.

Book fiend 14, amazon.com

Abbi, twoje książki wciąż sprawiają, że moje serce mocniej bije. Emocje, które towarzyszą mi w trakcie czytania, są nie do opisania. Kocham każdą postać. I dziękuję, że pokazujesz silne kobiety.

Kimberly Oleary, amazon.com

Kolejna świetna odsłona serii The Field Party. Nie mogę się doczekać następnej.

Stephanie, amazon.com

Informacje dodatkowe o Nie chcę cię stracić:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2019-07-17

Kup książkę Nie chcę cię stracić

Nie chcę cię stracić - opinie o książce

Nastoletność  jest dla niektórych osób ciężka. Jedni się bawią, są w centrum uwagi. Bo tego chcą. Bo tego pragną. Bo są gwiazdą. Ale co wtedy gdy jesteś w centrum zainteresowania, które cię rani? Które jest dla ciebie niczym cios w samo serce? Chciałoby się zniknąć albo chociaż stać się niewidzialnym.

Nash jako gwiazda szkolnej drużyny sportowej jest w tej pierwszej grupie. I on właśnie jako jeden jedyny zwraca uwagę na Tallulah. ale nie po to, by jej dopiec czy wyśmiać, jak to robią rówieśnicy. Nie. On staje po jej stronie. Dlaczego się z niej wyśmiewają? Z powodu wagi. Choc jest mądrą, miłą, otwartą dziewczyną wszyscy patrzą na nią przez pryzmat tego, jak wygląda. Tylko on jeden jej broni. Ale i tak coś psuje. Coś, co zmienia tok myślenia Tallulah. Robi coś, co szokuje wszystkich, gdy po wakacjach wkracza do budynku szkoły jako nowa Tali. Taka co jest pewna siebie i nie daje sobą pomiatać, taka inna. Ale za tą widoczną przemianą wiąże się także jej podejście do osób, które jej dokuczały. Zakłada maskę i niestety to światełko w jej oczach znika a uśmiech zostawia dla siebie. Od razu staje się centrum uwagi dla chłopców ... i zawistnych "koleżanek". Na domiar złego ściąga na siebie wzrok nowego nauczyciela - Jacka Dace'a.
Ona musi sobie poradzić z nagłą 'sławą" a Nash z tym, że już nią nie jest. Kontuzja wyklucza go z drużyny tym samym niszcząc jego marzenia o karierze. Ratunkiem dla niego staje się być vloger Heagon Baylor. Ale czy aby na pewno wszystko idzie dokładnie w tym kierunku,w jakim powinno zmierzać?
   Wyjątkowa opowieść o zachowaniu młodzieży. O tym, co jest dla nich ważne. Na czym się skupiają. Co się dla nich liczy. Dopasujesz się? Super. Nie? Twoje życie zmieni się w piekło na ziemi. Nie tak łatwo jest sobie ze wszystkim poradzić. Szczególnie w tak młodym wieku. A czy przyjaźń damsko-męska może stać się miłością? Czy mają do siebie dość duże zaufanie, by wierzyć sobie a nie plotkom?

Może niektóre wątki były zbytnio rozciągnięte. Może Tali i Nash zbyt szybko stali się parą. Ale wiecie co? Przecież tak bywa w okresie kiedy hormony buzują. Młodzi ludzie często najpierw robią, zanim to przemyślą. A jak raz przylgnie jakaś plakieta to ciężko się jej pozbyć. Wtedy najlepszym rozwiązaniem zdaje się być ucieczka. Ale czy na pewno?

Bardzo fajnie i szybko czytało mi się te lekturę. Słodyczy nie było zbyt dużo a watki traumatyczne zrobiły swoje. Czasami to co oczywiste dla nas, dla innych takie nie jest. Warto uważnie się rozglądać i obserwować. Być sobą a nie podążać za tłumem. Akceptacja rówieśników jest ważna ale ważniejsze jest bycie fair z własnym sercem i sumieniem.

Polecam agazlotowlosaiksiazki.blogspot.com

Kocham Cię bez słów.Tom 1.The field party
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Kocham Cię bez słów.Tom 1.The field party

Bestsellerowa pisarka Abbi Glines powraca z zupełnie nową serią The Field Party. West Ashby jest przystojny, pewny siebie i popularny. Nikt nie...

Ocal mnie
Abbi Glines0
Okładka ksiązki - Ocal mnie

Dziewczyna w żałobie i lokalny playboy.... Czy uratują siebie nawzajem? Cage, pożeracz damskich serc, nigdy nie kochał naprawdę. Jego życie to ciągła zabawa...

Forget Me Not
Julie Soto