NIE! Jak jedno krótkie słowo może zmienić twoje życie.

Czy możesz przysiąc samemu sobie, że będziesz twardy i nie ulegniesz nierozsądnym żądaniom, "tchórząc" przed podjęciem ważnej decyzji? Jeżeli obawiasz się, czy powiedzenie "nie" spowoduje niesnaski wśród przyjaciół, rodziny czy kolegów z pracy, możesz być mile zaskoczony, dowiadując się, że słowo to może być efektywną odpowiedzią umożliwiającą kontrolę sytuacji - nie sprawiając, że staniesz się osobą nie lubianą w towarzystwie. "Odpowiadam tak! nowej książce Jany Kemp o odmawianiu. Poznaj pozytywną siłę tego słowa i odzyskaj swoje życie".dr Bob Nelson, autor 1001 Ways to Reward Employees"Ważna umiejętność odmawiania w miejscu pracy - wobec nierozsądnych żądań i terminów, złej jakości pracy, wątpliwych zachowań - jest sztuką zanikającą. Menadżerowie oraz inni profesjonaliści powinni nauczyć się skutecznie odmawiać, aby zapewnić sobie punkt odniesienia do powiedzenia tak, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Lekcje odmawiania pani Kemp są proste i kluczowe dla wszystkich osób czynnych zawodowo".Terri Timberman, AMI Semiconductor, Inc."Książka ta jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto pragnie odzyskać kontrolę nad swoim życiem i czasem. Ćwiczenia i samooceny są bardzo przydatne i można je od razu zastosować w celu zapewnienia sobie sukcesów i szczęścia".Richard Chang, dyrektor generalny Richard Chang Associates, Inc.;autor książek The Passion Plan oraz The Passion Plan at Work"Książka Nie! wpłynęła na moje życie osobiste i zawodowe dzięki wspaniałym wskazówkom, które pomagają osiągnąć większą skuteczność działania i podejmowania decyzji. Koniec z krygowaniem się, nadszedł czas na stanowczość i pewność siebie. Cóż za różnica!"Mary Murray, prezes i założycielka Make A Place Toys

Informacje dodatkowe o NIE! Jak jedno krótkie słowo może zmienić twoje życie.:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-88970-66-6

Kup książkę NIE! Jak jedno krótkie słowo może zmienić twoje życie.

NIE! Jak jedno krótkie słowo może zmienić twoje życie. - opinie o książce

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska