Niebezpieczna jej uroda

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013-11-15
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7722-919-4
Liczba stron: 390

Ocena: 5.5 (2 głosów)

Krzysztof Kamiński jest samotnym ojcem czternastoletniej Kasi. Przyjaciółka Kasi – Renata pochodzi z patologicznej rodziny. Ze względu na to zaczyna coraz częściej przebywać w domu Kamińskich. W Krzysztofie widzi opiekuna i bohatera, który coraz bardziej jej imponuje. Zaczynają budzić się w niej uczucia dorosłej kobiety. Kamiński zauważa to i powoli zaczyna ulegać jej urokowi. Przez to popada w konflikt z prawem i samym sobą. Trafi a do zakładu karnego, gdzie przez swoje zasady brnie w kolejne kłopoty. Do tego dowiaduje się, że jego ukochana zaginęła. Wie, że to przez niego. Dręczą go wyrzuty sumienia, ale w więzieniu nie jest w stanie nic zrobić. Do czasu…

Kup książkę Niebezpieczna jej uroda

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Niebezpieczna jej uroda

Avatar użytkownika - natasha92
natasha92
Przeczytane:2013-12-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2013, Mam,
Po przeczytaniu książki autorstwa Kathe Koja po tytułem „Fetysz” miałam mieszane uczucia czy powinnam bezpośrednio po jej przeczytaniu sięgnąć po pozycję naszego rodowitego autora Tomasza Kuzy „Niebezpieczna jej uroda”. Obawiałam się, że również ona mnie zawiedzie i na dobre zrażę się do literatury erotycznej. Jednakże po zapoznaniu się z wieloma pozytywnymi opiniami na jej temat postanowiłam zaryzykować... I tym sposobem jestem świeżo po lekturze kolejnej świetnej książki!

Związek czternastoletniej dziewczyny ze starszym od niej o prawie dwadzieścia lat mężczyzną może niektórych bulwersować bądź zniesmaczać. Ciężko czasami zrozumieć, że miłość nie na granic, a wówczas wiek, wyznanie religijne czy cokolwiek innego przestaje mieć znaczenie. A uczucie jakie zrodziło się między bohaterami książki „Niebezpieczna jej uroda” - Krzysztofem a Renatą - koleżanką jego córki, z biegiem czasu wydaje się tak piękne, że czytelnik mimowolnie zaczyna im kibicować i trzymać kciuki, żeby tylko się im wszystko udało. Niestety życie lubi płatać figle, a takie figle jakie zaczęło płatać Krzysztofowi Kamińskiemu przeciętnemu człowiekowi w głowie się nie mieszczą. Nawet sam autor o tym doskonale wie, mówiąc ustami jednego z bohaterów, że ta historia jest dobrym materiałem na książkę sensacyjną. Jeżeli kiedykolwiek komuś zdarzyła się taka, bądź podobna historia, to szczerze, naprawdę szczerze współczuję! Jednakże mam nadzieję, że to tylko i wyłącznie fikcja... Aczkolwiek ta istna seria niefortunnych przypadków w życiu bohaterów książki Tomasza Kuzy jest tak intrygująca oraz absorbująca, że „Niebezpieczną je urodę” się po prostu pochłania! Z wypiekami na policzkach, drżącymi dłońmi i miękkimi kolanami czekamy na rozwój kolejnych wydarzeń. Wyobraźcie sobie moją minę kiedy w pewnym, dosłownie nieoczekiwanym momencie, kiedy zaraz ma się rozstrzygnąć jedna z najbardziej przerażających spraw, czytam... „Koniec części pierwszej”. No nie! Tak to się nie robi! I jak ja mam teraz spokojnie spać, skoro nie wiem jak to wszystko się potoczyło... ? Drogie wydawnictwo Novae Res oraz nieoceniony autorze Panie Tomaszu Kuza – domagam się jak najszybciej kolejnej części, bo mnie chyba krew zaleje jak nie przeczytam dalszego ciągu tej niesamowitej historii! :) Książka „Niebezpieczna jej uroda” nie jest typowym erotykiem. Nie spotykamy się tutaj z opisami zbliżeń na każdej stronie. Mamy doskonałą fabułę, różnorodność wątków oraz ciekawie wykreowane postacie. Przy książce Tomasza Kuzy nie sposób się nudzić, a co najwyżej uświadomić sobie jak pokręcone może być czasami życie przeciętnego człowieka... Niezmiernie emocjonująca, wstrząsająca, mocna pozycja. Gorąco polecam!
Link do opinii
Świetne przeczytałam. Polecam innym :)
Link do opinii
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy