Niebieskie strefy. 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej

Specjalista od długowieczności Dan Buettner przemierzył cały świat, by porozmawiać ze wszystkimi najstarszymi mieszkańcami naszego globu. Odwiedził ludzi, którzy współtworzą unikalne społeczności Niebieskich Stref. W tych wyjątkowych miejscach połączenie pewnych elementów stylu życia, diety i filozofii pozwala rdzennym mieszkańcom na osiągnięcie nie tylko zdumiewającego wieku, ale także wyjątkowej jakości życia. Książka Niebieskie Strefy odsłania tajemnice długowieczności mieszkańców włoskiej Sardynii, Loma Lindy w Kalifornii, japońskiej Okinawy oraz Nicoyi w Kostaryce, a także opisuje odkrycie kolejnej Niebieskiej Strefy znajdującej się na greckiej Ikarii. Dzięki dziewięciu prostym, ale skutecznym lekcjom, które znajdziesz w tej książce, masz szansę na zdrowsze i szczęśliwsze życie. Z tej barwnej opowieści o niesamowitym projekcie naukowym dowiesz się nie tylko jak żyć dłużej, ale także jak uniknąć depresji i zachować bystrość umysłu nawet w podeszłym wieku.

Informacje dodatkowe o Niebieskie strefy. 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2014-03-31
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Niebieskie strefy. 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej

Niebieskie strefy. 9 lekcji długowieczności od ludzi żyjących najdłużej - opinie o książce

Avatar użytkownika - szczygiel-marta
szczygiel-marta
Przeczytane:2024-04-04, Ocena: 6, Przeczytałem,

Pozycja obowiązkowa dla wszytkich osób które chcą świadomie przeżyc swoje życie...

Zwalniamy, kochamy, wspieramy, dbamy o siebie i bliskich. Wybieramy 'BYĆ' a nie 'MIEĆ'. Naprawdę warto przeczytać