Niedomknięte drzwi

Data wydania: 2017-06-29
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
Tytuł oryginału: Niedomknięte drzwi

Akcja powieści rozgrywa się w czasach współczesnych. Głównym bohaterem jest niespełna szesnastoletni Szymon, dręczony przez rówieśników. Chłopak przeżywa piekło, które zgotowały mu najbliższe osoby, zwłaszcza ojczym.
Szymon zetknie się z wieloma osobami. Spotka na swej drodze Niemca – ulicznego muzyka. Mężczyzna skrywa bolesną tajemnicę z przeszłości, ale jego znajomość z Szymonem przyniesie zaskakujący finał.

Tagi: dojrzewanie przemoc domowa przemoc fizyczna przemoc w szkole dorastanie problemy młodzieży skłonność do nałogów

Kup książkę Niedomknięte drzwi

Opinie o książce - Niedomknięte drzwi

Avatar użytkownika - Zabkowa
Zabkowa
Przeczytane:2022-07-20, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, Dylogie, Przeczytane jakiś czas temu ,

Zamieszczony powyżej opis książki nie pochodzi od autorki, tylko od czytelniczki.

Książka nie jest już dostępna w sprzedaży, ale można ją zaliczyć jako pierwszą część dylogii, której bohaterem jest Szymon Benek. W tej książce zostały ukazane wczesne lata Szymona do osiągnięcia przez niego wieku 16 lat. Kontynuacja jego losów następuje w książce pt. ,,(Nie)podobni".

*Druga część jest dostępna tylko jako e-book.

Avatar użytkownika - martagorzyk
Przeczytane:2019-06-11, Ocena: 6, Przeczytałam,
(Nie)podobni
Kamila Podgórna0
Okładka ksiązki - (Nie)podobni

Książka podejmuje problem nietolerancji w czasach współczesnych, związany z wrogością wobec innych narodów oraz osób mających odmienną...

Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska