Niemiecki od poziomu A0

„Niemiecki od poziomu A0” jest istotną pozycją do samodzielnej nauki języka niemieckiego pod trzema względami.

Po pierwsze e-book jest spójny z serią „Niemiecki od poziomu A0” na kanale youtube „Niemiecki? Z przyjemnością!” (

) , dzięki temu zarówno słyszycie, jak i widzicie, słowa oraz zagadnienia gramatyczne – umożliwia to szybsze przyswajanie wiedzy, ponieważ odbieramy język wieloma bodźcami.

Po drugie w e-booku znajdziecie przykłady zdań z każdym czasownikiem oraz z każdym zagadnieniem gramatycznym, w ten sposób łatwiej jest zapamiętać nowe słowa, czy budowę zdania.

Po trzecie po każdej lekcji znajdziecie wskazówki oraz fiszki do wydruku. Fiszki wieszacie w dowolnym miejscu (najlepiej najczęściej odwiedzanym miejscu w domu)! Za każdym razem, gdy obok nich przechodzicie, czy stoicie, czytacie je, tłumaczycie i powtarzacie – dzięki temu jesteście otoczeni językiem niemieckim kilka razy w ciągu dnia. Pisząc e-booka z równoczesnym nagrywaniem youtubowej serii, opracowałam w taki sposób materiał od poziomu A0 do poziomu A1, by było możliwe jak najszybsze nauczenie się języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. W związku z tym moja seria umożliwia opanowanie języka niemieckiego na poziomie A1 w 20 lekcji – co daje nam około 20 godzin.

Na końcu książki znajdziecie test, który sprawdza, czy opanowaliście słownictwo oraz wszystkie omówione zagadnienia gramatyczne.

Informacje dodatkowe o Niemiecki od poziomu A0:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2019-11-25
Kategoria: Języki obce
ISBN: 978-83-8119-631-4
Język oryginału: Polska

Tagi: nauka język niemiecki podręcznik

Kup książkę Niemiecki od poziomu A0

Niemiecki od poziomu A0 - opinie o książce