Nierozerwalne więzi

Tom 2 cyklu COLOMBIAN MAFIA

Guadalupe Sanchez to harda kobieta, która nikomu nie daje sobą pomiatać. Zależy jej na tym, aby stanąć ramię w ramię u boku brata na czele kolumbijskiej mafii i niemal osiąga swój cel.

Jednak jedna nieoczekiwana decyzja wywraca jej życie do góry nogami, niwecząc wielkie plany dziewczyny. Na swojej drodze niespodziewanie spotyka mężczyznę podobnego do niej charakterem.

Mówią, że czas leczy rany, ale czy tak będzie, musicie przekonać się sami…

Informacje dodatkowe o Nierozerwalne więzi :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-09-13

Tagi: colombianmafia

Kup książkę Nierozerwalne więzi

Nierozerwalne więzi - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2024-02-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Guadalupe  to harda kobieta, która nikomu nie daje sobą pomiatać. Zależy jej na tym, aby stanąć ramię w ramię u boku brata na czele kolumbijskiej mafii i niemal osiąga swój cel. Jednak jedna nieoczekiwana decyzja wywraca jej życie do góry nogami. Na swojej drodze niespodziewanie spotyka mężczyznę podobnego do niej charakterem. Lupita nie poddaje się i walczy o siebie, ale zdecydowanie ta walka do równych nie należy. Ma mocnego przeciwnika, który niczego jej nie ułatwia i rani ją dogłębnie.

„Nierozerwalne więzi” to II tom serii Colombian Mafia. Poznajemy tu dwa naprawdę silne charaktery, których połączenie doprowadza do prawdziwego ognia. Florentino to bezwzględny mafioso, który bez mrugnięcia okiem niszczy, torturuje i zabija. Chodzące niebezpieczeństwa i postrach. Lupita to silna kobieta, która wie czego chce i nie boi się o to zawalczyć. Uwielbiam takich bohaterów, a w szczególności takie bohaterki, które potrafią pokazać siłę, charakter i pazur.

Ta książka to istna kumulacja siły i emocji. Myślałam, że pierwszy tom tej serii „Niezapomniane wakacje” był mocny, ale to co dzieje się tutaj momentami dosłownie robiło mi z mózgu papkę. Kłamstwa, intrygi, manipulacje, zemsta. Tortury i morderstwa. Spicy sceny, które sprawiały, ze robiło mi się naprawdę gorąco. Ogrom emocji, świetna fabuła, zwroty akcji. Mafia w najlepszym wydaniu. Dziewczyny zadbały, o to żeby czytelnik ani przez moment się nie nudził.

Uwielbiam, gdy w książkach dużo się dzieje, gdy mogę poczuć ten przyjemny dreszczyk ekscytacji i gdy czytam książkę z zapartym tchem, bo czuję strach co przyniesie kolejna strona. I dokładnie to wszystko miałam w trakcie czytania „Nierozerwalnych więzi”. Mnie ta książka pochłonęła i ciężko mi się było od niej oderwać. Zdecydowanie do niej wrócę i cieszę się, że ta seria gości w mojej kolekcji. Mam nadzieję, że niedługo poznamy kolejne części.

Jeśli lubicie silnych bohaterów, emocje, brutalność, motywy aranżowanego małżeństwa oraz hate- love, to ta książka będzie idealna dla was. Ja z całego serca polecam, warto!

[Reklama] Wydawnictwo Dlaczemu

Aranżowane małżeństwa zawsze budzą trwogę. Choć człowiek zawsze pragnie szczęścia i miłości, to nie zawsze los idzie nam z tym na rękę. Szczególnie, gdy zderzają się dwa silne charaktery - dwie silne osobowości.
   Guadalupe to kobieta z pazurem. Harda, waleczna, silna i odważna. Wyrazista kobieca postać. Przeznaczony jej mężczyzna również ma się czym poszczycić. Florentino jest męski i charyzmatyczny. Okrutny i bezduszny. Bezwzględny dla wrogów a dla rodziny zrobi wszystko.
    Bardzo pozytywna powieść. Hate love w wykonaniu autorek bardzo mi się podobał. Fajnie mi się podglądało poczynania bohaterów. Nie zabrakło spięć, zwrotów akcji, dynamiki i sensacji. Elementy zaskoczenia robiły swoje.
   Świat mafii również bardzo trafny. Mroczny, okrutny i bez skrupułów. Wyrazisty i dosadny, choć nie popieram wszystkich działań. W tym aspekcie dobrze, że autorki na początku dały ostrzeżenie - to nie jest książka dla każdego.
   Drugi tom okazał się być powieścią równie zaskakującą co pierwszy. Czytało mi się go płynnie. Wręcz ekspresowo. Autorki mają fajny styl.
   Zachęcam do czytania - koniecznie z zachowaniem chronologii.

Polecam

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-12-12, Ocena: 6, Przeczytałam,

Poznając I tom serii Colombian Mafia „Niezapomniane wakacje” byłam przekonana,że kolejne części nie wzbudzą we mnie tyle emocji!Jakże się pomyliłam!

Autorki ponownie zabierają do świata kolumbijskiej mafii pomieszanym z mafią meksykańską w których życie jest nieprzewidywalne i niebezpieczne.
Dzięki silnym charakterom postaci i ich bezkompromisowemu działaniu w mafii dostarczają nam emocji na najwyższym poziomie.Uczestniczymy w likwidowaniu wroga,torturach oraz prowadzeniu biznesu legalnych i nielegalnych.A pomiędzy tym jest relacja dwójki osób skazanych na siebie.

Silna postać Lupity,która zna swoją wartość obfituje w niezliczoną ilość emocji i to mi się bardzo podobało.Nie boi się wyzwań i działań w świecie mafijnym.Potrafi swoimi działaniami udowodnić,że nie ma skrupułów podołając każdemu zadaniu.Skazana przez najbliższych na aranżowane małżeństwo nie przebiera w środkach,by pokazać swoją siłę.

Jestem oczarowana tą niesamowitą historią . Poznane wydarzenia wielokrotnie mnie zszokowały a także poruszyły.Wielowątkowość fabuły sprawiała,że na długo zostanie w mojej pamięci.Dynamiczność akcji nie pozwoli odpocząć,ponieważ ciagle coś sie dzieje.Nie tylko w sferze zawodowym bohaterów,ale również prywatnym.Macario,Alena,Mimi wnoszą do tej historii mnóstwo ciekawych zdarzeń,które powodują poznanie dalszych ich losów.

Uwielbiam styl autorek i tego jak działają na emocjach czytelnika.Potrafiły sprawić,że odłożyłam książkę dopiero po przeczytaniu ostatniej jej stronę.W tej historii mamy wszystko to,co chcielibyśmy znaleźć w romansie mafijnym!
Gorąco wam ją polecam

„Nie chciałam być potulną córeczką króla kartelu,ale waleczną i siejącą postrach kobiecą postacią w naszych kręgach”

Lupita, młodsza siostra Macario Sancheza, zostaje kartą przetargową do rozejmu pomiędzy dwoma kartelami.
Dziewczyna od zawsze marzyła, aby być prawomocnym członkiem swojej mafijnej rodziny i twardą ręką zarządzać interesami wraz ze swoim bratem, ale niestety sytuacja zmusza ją do podporządkowania się wymuszonej, na jej ojcu i bratu, woli Florentina Bustamante - bossa meksykańskiej mafii.
On natomiast, odkąd zobaczył tę wyszczekaną blondynkę u boku Macaria (jeszcze w pierwszym tomie) ma tylko jeden cel - najpierw utemperować jej ostry charakterek, a następnie złamać ją i delektować się jej upadkiem.
Nie wie jednak, że prawdopodobnie trafił na ostrą, bezwzględną w swoich czynach, przeciwniczkę równą sobie…
Tych dwoje okazuje się być idealnie dobraną mieszanką zła, ona
zadziorna i twarda kobieta, świetnie odnajdującą się w najbardziej mrocznych interesach.
On bezwzględny i bestialski w wymierzaniu zasłużonych kar swoim wrogom.
Idealnie mroczny duet, świetnie przedstawiony przez autorki.
Kolejny raz K.A.Zysk i Ana Rose wstrząsa światem mafijnych powieści, bez ogródek i ulg wciągając nas w bardzo brutalne sytuacje, zło, tortury i handel ludźmi…Toteż
chociaż wiadome jest, że jest to fikcja literacka, warto być przygotowanym na, na prawdę mocne i bardzo obrazowo opisane momenty.
Prawdziwymi smaczkami są te najbardziej gorące sceny i tu też należy uprzedzić, tych bardziej wrażliwych, że dzieje się oj dzieje - i to bardzo, bardzo pikantnie.
Fabuła poprowadzona jest tak interesująco i wciągająco, że prawie pięćset stron pochłonęłam w mig. Walka i docieranie się tej dwójki to prawdziwie burzliwy rollercoaster emocji. Kłótnie, seks, obojętność, kłótnie, seks, obojętność i tak w kółko, ale tylko do czasu…
Bo potem, no cóż, tego zdradzać już Wam nie będę.

Po prostu musicie przeczytać!

A i to co bardzo lubię w fabule, czyli opisy pięknych wnętrz i bajecznych stylizacji, co w przypadku mafijnych książek, gdzie żądza pieniądza, piękna i luksusu jest priorytetowa, bezapelacyjnie jest wymagane, aby idealnie przenieść nas do czytanej historii.

Mamy też wcale niemało Macaria i Aleny, a także troszkę Mimi i Hugona, których zagadkowa relacja zaintrygowała mnie już w pierwszym tomie serii #colombianmafia, a którą mam nadzieję, autorki zechcą nam opisać w kolejnym tomie.

Reasumując, gorąco polecam miłośniczkom bardzo mocnych i ognistych książek mafijnych!!!

A czytelnicy o słabych nerwach, zawsze mogą sobie „przekartkować” te najbrutalniejsze i najbardziej wyuzdane sceny, bo nie należy zapomnieć, że oprócz tego, mamy tu też pokaźną dawkę emocji i najprawdziwszych uczuć.

Pięknie dziękuję autorkom za możliwość objęcia patronatem medialnym już drugiego tomu tej serii !!!