Nierozerwalne więzi

Tom 2 cyklu COLOMBIAN MAFIA

[Reklama] Wydawnictwo Dlaczemu

Aranżowane małżeństwa zawsze budzą trwogę. Choć człowiek zawsze pragnie szczęścia i miłości, to nie zawsze los idzie nam z tym na rękę. Szczególnie, gdy zderzają się dwa silne charaktery - dwie silne osobowości.
   Guadalupe to kobieta z pazurem. Harda, waleczna, silna i odważna. Wyrazista kobieca postać. Przeznaczony jej mężczyzna również ma się czym poszczycić. Florentino jest męski i charyzmatyczny. Okrutny i bezduszny. Bezwzględny dla wrogów a dla rodziny zrobi wszystko.
    Bardzo pozytywna powieść. Hate love w wykonaniu autorek bardzo mi się podobał. Fajnie mi się podglądało poczynania bohaterów. Nie zabrakło spięć, zwrotów akcji, dynamiki i sensacji. Elementy zaskoczenia robiły swoje.
   Świat mafii również bardzo trafny. Mroczny, okrutny i bez skrupułów. Wyrazisty i dosadny, choć nie popieram wszystkich działań. W tym aspekcie dobrze, że autorki na początku dały ostrzeżenie - to nie jest książka dla każdego.
   Drugi tom okazał się być powieścią równie zaskakującą co pierwszy. Czytało mi się go płynnie. Wręcz ekspresowo. Autorki mają fajny styl.
   Zachęcam do czytania - koniecznie z zachowaniem chronologii.

Polecam

Informacje dodatkowe o Nierozerwalne więzi :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-09-13
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: colombianmafia

Zobacz opinie o książce Nierozerwalne więzi

Kup książkę Nierozerwalne więzi

Powrót matki