Nieśmiertelni. Miłosne Opowieści Wampiryczne

Osiem bestsellerowych autorek, osiem fantastycznych opowiadań w jednym niezwykłym zbiorze. Najpopularniejsze autorki powieści wampirycznych i współczesnej fantasy - Kristin Cast, Rachel Caine, Claudia Gray, Nancy Holder, Tanith Lee, Richelle Mead, Cynthia Leitich Smith, Rachel Vincent - w jednym zbiorze opowiadań, którym udowadniają, że miłość Nieśmiertelnych trwa wiecznie. "Atrakcyjność wampira przekracza granicę szalejących hormonów i naszych najprostszych, najbardziej podstawowych uczuć.Zmysłowość i pokusa nie zrodzą się wyłącznie z ukąszeń i krwi. Nie ma mowy! Ukąszenia i krew nie są szczególnie ponętne, nawet jeśli doda się do nich tajemniczego seksownego faceta albo kuszącą laskę. Ale wystarczy doprawić to do smaku przywilejem praktycznie wiecznego życia z dodatkiem chroniącej przed starością odporności na przemijanie i mamy zupełnie nową jakość. Wampiry wypowiedziały wojnę samemu czasowi... i zwyciężyły". ze wstępu P.C. Cast

Informacje dodatkowe o Nieśmiertelni. Miłosne Opowieści Wampiryczne:

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 2010 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-245-7882-5
Tytuł oryginału: Immortal: Love Stories with Bite
Tłumaczenie: Sokołowski Krzysztof
Ilustracje:Mariusz Banachowicz/Marek J.Piwko/Olena Chernenko

Kup książkę Nieśmiertelni. Miłosne Opowieści Wampiryczne

Nieśmiertelni. Miłosne Opowieści Wampiryczne - opinie o książce

Uuu, ciekawe połączenie autorów :)
Avatar użytkownika - kocik83
kocik83
Przeczytane:2021-01-07, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki 2021, Mam,

,,Nieśmiertelni,, jest to zbiór opowiadań o wampirach.Kazda opowieść to inna historia. Moje odczucia odnośnie książki to poczucie straconego czasu.Odniosłam wrażenie że opowieści są pisane,,na siłę,,.Jednakże gdybym musiała wybrać opowiadanie które najbardziej mi się podobało,wybrałbym,,Żarłoczne,,Rachel Vincent.Pozostale opowieści są po prostu nie ciekawe.

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2017-10-25, Ocena: 2, Przeczytałam, 26 książek 2017,

Większość opowiadań to ckliwe historyjki z cyklu "Poznałam/em jego/ją i połączyła nas wielka miłość. O, a przy okazji - jedno z nas nie żyje." Głupota bijąca z niektórych fragmentów powala na kolana. Z całego zbioru warte uwagi jest jedno, może dwa opowiadania..

Avatar użytkownika - onlyagness
onlyagness