Nietykalny

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-01-23
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788380755857
Liczba stron: 440

Ocena: 5.33 (3 głosów)

Kiedy myśliwy zmienia się w zwierzynę łowną, przestają obowiązywać wszelkie reguły.

W Szczecinie grasuje seryjny morderca. Swoje ofiary zabija bardzo brutalnie, a na miejscu zbrodni zawsze zostawia coś charakterystycznego. Nazywa siebie ,,Nietykalnym", a w listach rzuca wyzwanie policji.

Były policjant Dariusz Suder żyje na odludziu i święty spokój, którego tak szukał, zaczyna mu nieco doskwierać. Bez zastanowienia przyjmuje więc od komendanta wojewódzkiego propozycję nieformalnego dołączenia do zespołu powołanego w KWP w celu złapania mordercy.

Kiedy Suder zaczyna śledztwo, ,,Nietykalny" obiera go sobie na osobistego wroga. A gdy wszystkie tropy okazują się fałszywe, policjanci zdają sobie sprawę, że w tej sprawie nie obowiązują żadne reguły.

Szczecin jeszcze nigdy nie był tak mroczny...

Tagi: bóg Thrillery i suspens

Kup książkę Nietykalny

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Nietykalny

Avatar użytkownika - Zdzislaw4
Zdzislaw4
Przeczytane:2022-06-02, Przeczytałem,

Kolejna doskonała powieśc tego autora czy glówny bohater pomimo przejsć życiowych zdoła rozwiązać nową zagadke i odszuka sprawce czy zawikłane ścieżki zbrodni doprowadza do wlłaściwego punktu rozwiązania zagadki ? sprawdzcie sami

Link do opinii
Avatar użytkownika - czyczytasz
czyczytasz
Przeczytane:2019-01-20, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Nietykalny" to 3 część trylogii opisującej losy bezkompromisowego policjanta - Dariusza Sudera. Tym razem nasz bohater, mimo że zakończył już policyjną karierę, zostaje poproszony o doradztwo w sprawie schwytania seryjnego mordercy grasującego w Szczecinie. Zabójca nazywa siebie Nietyklanym i wysyła listy, których zaprasza policję do udziału w swojej grze. Wieloletnie doświadczenie i oryginalne metody działania Sudera pozwalają zespołowi poczynić duże postępy w śledztwie. Nic jednak nie jest tak oczywiste jak wydawało się to początkowo, a z każdym dniem pojawia się coraz wiecej niewiadomych. Zabójca zaczyna zmieniać reguły gry i nawiązując osobisty dialog z Suderem sprawia, że policja zaczyna gubić trop. Czy uda im się przechytrzyć mordercę ? Jakie sekrety kryją się w przeszłości bohaterów ?

 

 

Marek Stelar zabiera nas w szaloną , pełną atrakcji i zwrotów akcji podróż w sam środek interesującego śledztwa. Zwodzi, rzuca falszywe tropy i miesza w głowie, aby na końcu zafundować rozwiązanie, które daje do myślenia i zostawia duże pole dla wyobraźni czytelnika. Z zapartym tchem śledziłam postępy w dochodzeniu, a barwni bohaterowie okazali się świetnymi towarzyszami na zimowe wieczory. Z pewnością przydatna okaże się znajomość poprzednich tomów aby lepiej zrozumieć pojawiające się w książce nawiązania do życia osobistego Sudera i jego wcześniejszych śledztw. Myślę jednak, że Ci, którzy sięgną po "Nietykalnego" w pierwszej kolejności też nie powinni być rozczarowani. Jeśli macie ochotę na skomplikowaną, nieoczywistą zagadkę w kryminalnym klimacie serdecznie polecam lekturę najnowszej książki Marka Stelara.

Link do opinii
Inne książki autora
Ukryci
Marek Stelar0
Okładka ksiązki - Ukryci

MARCIE SYGIT WALI SIĘ ŚWIAT, KIEDY JEJ NIEPEŁNOSPRAWNY SYN ZOSTAJE UPROWADZONY. OKAZUJE SIĘ, ŻE PIOTREK NIE JEST JEDYNY, A PORYWACZ DZIAŁA JUŻ OD ROKU...

Głębia
Marek Stelar0
Okładka ksiązki - Głębia

Czasem dla dobra rodziny musisz przejść przez piekło. A czasem musisz ją tam zabrać ze sobą... Nadkomisarz Tomasz Rędzia popełnił błąd, za który będzie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy