Nietypowa Matka Polka 2

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2021-07-14
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

W świecie pełnym kłamstwa i wirtualnej fikcji postawiła na naturalność, brak nadęcia i humor doprawiony szczyptą zdrowego rozsądku, który wraz ciętym językiem, zmysłem obserwacji i charyzmatyczną osobowością zgromadził tysiące fanów w sieci.

Jej teksty bywają lekkie, łatwe i przyjemnie, ale nie brakuje też felietonów poruszających tematy ważne czy kontrowersyjne.

Przeczytajcie więc między innymi o tym, że autorka prowadzi samochód niczym kierowca wyścigowy i jest do tego wspaniałym pilotem i doradcą swego męża za kierownicą. O eksperymentalnym makijażu, który wzbudził sensację na ulicy. Ale też o kosztach sławy i rozpoznawalności. O tym, dlaczego zwierzęta zasługują na szacunek. Czego nie należy robić dziecku. I na czym polegał patriarchat kiedyś i teraz.

Oto drugi tom felietonów Nietypowej Matki Polki.

Tagi: Literatura faktu

Opinie o książce - Nietypowa Matka Polka 2

Kup książkę Nietypowa Matka Polka 2

Nietypowa Matka Polka0
Okładka ksiązki - Nietypowa Matka Polka, czyli życie nie pieści. Jej absurdalny humor doceniają tysiące fanów w sieci

W świecie, w którym większość cytuje Paulo Coelho, ona zapytana o ulubioną sentencję o życiu odpowiada: ,,Urrrr Arrr Aghrrrr Uhrrrr", cytując.....