Nieznana

Tom 1 cyklu Nieznana

Abigail ma za sobą trudne dzieciństwo. Tylko dzięki własnej determinacji płynnie przechodzi przez proces edukacji i dostaje się na upragnione studia kryminologiczne w Chicago. Kiedy wszystko zdaje się układać szczęśliwie a obrona pracy dyplomowej zbliża się wielkimi krokami, dziewczyna zostaje porwana. Jej życie zmienia się w koszmar.

Niespodziewanie na drodze Abigail, pojawia się zespół komandosów, którego kapitan traci dla niej głowę. Żeby ją chronić, razem ze swoją ekipą wplątuje się w intrygę grupy przestępczej o niekonwencjonalnych preferencjach seksualnych, działających pod przykrywką kultu religijnego.
Jak potoczą się losy nieznanej nikomu dziewczyny, której wszyscy pragną?

Informacje dodatkowe o Nieznana:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2022-02-23

Kup książkę Nieznana

Nieznana - opinie o książce

Człowiek jest zdolny do wszystkiego i w niektórych przypadkach brak w nim jakichkolwiek zahamowań w dążeniu do osiągnięcia własnej przyjemności. Często osoby pozbawione kręgosłupa moralnego oraz jakichkolwiek uczuć mogą dopuścić się brutalnych zbrodni, o których myśli mogą przyprawić innych ludzi o szok i niedowierzanie. Niestety bestie są wśród nas i często wyglądają na zwykłych obywateli nierzucających się w oczy.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Abigail, studentkę kryminologii, która w przeszłości przeszła piekło w rodzinie adopcyjnej. Dziewczyna była pozbawiona miłości, była ofiarą przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej ze strony ojczyma. Abi pracowała w jednym ze Starbucksów i przed lub po pracy zostawała tam, by się napić swojej ulubionej waniliowej latte oraz by uczyć się do egzaminu. Podczas jednej takiej sytuacji, w której zajęta była nauką dostrzegła za sobą niespotkanych dotąd mężczyzn. Wszyscy byli przystojni i dobrze zbudowani, ale tylko jeden z nich przykuł jej szczególną uwagę. Mężczyźni w pewnym momencie spostrzegli, że są podsłuchiwani i Abi wtedy postanowiła wrócić do domu. Jednakże została przez nich zaczepiona i jak się okazało również wpadła w oko wspomnianemu mężczyźnie o pseudonimie K.. Wróciwszy do domu bohaterka uzmysłowiła sobie, że zapomniała zrobić zakupów przez to, że wciąż myślała o tym tajemniczym jegomościu, więc postanowiła wyjść do sklepu. Niestety w drodze powrotnej została zaatakowana i uprowadzona przez handlarzy ludźmi. Natomiast owi panowie byli komandosami działającymi pod przykrywką, którzy rozpracowywali grupę przestępczą trudniącą się właśnie tym procederem. W jaki sposób Abi i K. się spotkają? Czego doświadczy dziewczyna? Co się jeszcze wydarzy w ich życiu i czego będą świadkami? O tym w książce „Nieznana” autorstwa A. November.

Handel ludźmi

Autorka porusza w swej książce dość przykre zagadnienie, jakim jest handel ludźmi. Opisane dość drastyczne sceny dotyczące gwałtów kobiet i dzieci, znęcania się fizycznego i psychicznego dają czytelnikowi obraz tego do czego może posunąć się człowiek. W tym przypadku jest to fikcja literacka, ale te zdarzenia są jak najbardziej realistyczne i występujące w rzeczywistości. Sam o takich aktach słyszałem w telewizji, na wykładach podczas studiów, czy z opowieści o tym, jak naprawdę wyglądała II Wojna Światowa, bowiem podczas niej dochodziło do podobnego bestialstwa. Moim zdaniem warto o tym czytać, bo dość pobłażliwa nagonka w mediach nie daje prawdziwego obrazu tego, co dzieje się z ludźmi, którzy zostali porwani, a lekkomyślność i łatwowierność młodych osób jest tego niezbitym dowodem.

Gatunek

Książkę można traktować jak thriller psychologiczny w połączeniu z erotykiem, Mając na myśli drugi wymieniony przeze mnie gatunek dotyczy on tylko i wyłącznie miłosnych scen pozytywnych bohaterów, a nie tych negatywnych. Moim zdaniem takie połączenie sprawia, że nie mamy do czynienia tutaj z cukierkową historią jakich pełno, a które dla części odbiorców stały się mało atrakcyjne, a co za czym idzie czytelnik jest wystawiony na coś mało spotykanego i nieprzewidywalnego, co niewątpliwie podnosi jakość pozycji.

Podsumowanie

Pozycję czytało mi się płynnie, a dość nieprzewidywalne akcje i mrożące krew w żyłach zachowania oprawców wywoływały u mnie dreszczyk emocji. Książka może okazać się szokująca dla ludzi bardzo emocjonalnych lub nieznających dogłębnie sytuacji osób porwanych, a także może nie przypaść do gustu czytelnikom, którzy niekoniecznie lubią takie połączenia gatunkowe lub wolą lżejsze i szczęśliwe historie. Zakończenie książki stawia czytelnika w niepewności, co wydarzy się dalej i zachęca do lektury kolejnego tomu. Okładka wywołuje w potencjalnym odbiorcy uczucie niepewności przed tym, co czeka go na kartach książki. Gorąco polecam pozycję wszystkim czytelnikom gustującym w historiach poruszających ciężkie tematy dość dobrze i szczegółowo zobrazowane, a zarazem występujące w nich miłość i pożądanie pojawiające się nagle w życiu głównych bohaterów.

Avatar użytkownika - zksiazkaprzezzyc
zksiazkaprzezzyc
Przeczytane:2022-04-02, Ocena: 6, Przeczytałem,

Chociaż nikt jej nie zna wszyscy poznają jej siłę.

Piękna okładka, a na niej kobieta z ukrytą twarzą "Nieznana". Jak straszną historię skrywa, jak poraniona jest jej dusza, jak pokaleczone ciało, jak bardzo krwawi jej sece? Chcesz się dowiedzieć?

"Opowiem Ci moją historię, ponieważ chce Cię ostrzec- Diabeł istnieje. Uwierz mi. Zajrzałam w jego oczy."

Abigail od dziecka była nieznana i nikomu nie potrzebna. Bez nazwiska kochajacej rodziny. Wychowywała się w rodzinie zastępczej, w której "rodzice" szli na ilość dzieci i pieniędzy, a nie na przekazanie wartości i wychowanie w miłości. To w domu zastępczym dowiedziała się że jest "nikim" i żyła w tym przeświadczeniu całe dzieciństwo. To w tym domu, w którym miała czuć się bezpiecznie została zgwałcona i upokorzonia, odebrano jej godność. Mimo tego była na tyle silną kobietą, że nie poddała się i walczyła o swoją przyszłość. Miała marzenia i plany. Chciała studiować kryminologię w Chicago, uparcie dążyła do celu i udałoby jej się spełnić marzenia gdyby nie On...
Tego dnia spotkała na swojej drodze anioła i diabła. Ten dzień był początkiem i końcem jej życia.

Ile jesteśmy warci w oczach chorego człowieka, który bez względu na wszystko chce zaspokoić swoje rządze?
Ktoś realizował swój plan niszcząc przy tym życie drugiego człowieka. Czy można się na to godzić?

Abigail w jednej chwili traci wszystko...zostaje porwana. Zaczyna się walka o życie. Dla niej bezcenne dla kogoś kolejne. Diabeł postanowił ją kupić, jak rzecz, wylicytować jak przedmiot na aukcji. Wykorzystać jej ciało do chorych fantazji.
Czy uda mu się zrealizować ten plan?
Tam gdzie zło rozplata swoje lepkie macki, pojawia się dobro ze swoim światłem nadziei.

Nieznana to mocna historia, wymyślona przez autorkę, ale jaka prawdziwa. Temat handlu kobietami i dziećmi jest powszechny. Coraz częściej słyszy się o tym okrucieństwie jakie człowiek robi drugiemu człowiekowi. Czytając tę historię miałam łzy w oczach bo bezduszna, przemoc, bestialskie akty seksualne, morderstwa, okultyzm, to całe zło dzieje się naprawdę. I aż ściska mi serce, kiedy pomyslę, że ja o tym czytam, a ktoś tego doświadcza. Rodzi się bunt, który rodził się też w sercu Abigail i dzielnych żołnierzy, którzy stanęli do walki ze złem. W tej książce znajdziecie też miłość to ona dodaje siły, dzięki niej łatwiej się oddycha, znosi cierpienie. Każda z tych porywanych osób ma swoją historię, swoje blizny na duszy i cele, swoje marzenia, rodziny. Abigail miała swoich aniołów, wojowników, swoją miłość.

Czy uda jej się do nich wrócić?

To historia, która ściśnie twoje serce, wyciśnie łzę, przenikanie do twojej duszy, wzbudzi w tobie bunt i zapragniesz sprawiedliwości, wzniesiesz oczy mi górze i zapytasz dlaczego? Skradnie twój czas, zabierze do świata, w których nie ma zasad, gdzie przemoc jest codziennością, a wartością jest władza, hierarchia i chore rządze. Ale w tej historii jest też nadzieja, to ona sprawia, że mam świadomość walki dobrą ze złem. Bo gdzieś tam są też dobrzy ludzie, którzy walczą o życie tych bezbronnych dając im nadzieję.

Są książki, które zostają z nami na długo po tym jak przewrócimy ostatnią kartkę i dołożymy na półkę. Książki, które odciskają ślad i zostaje w naszej pamięci, które skłaniają do przemyśleń i to jest właśnie jedna z nich.

Polecam każdemu tę historię. Jest mocna, ale czasem trzeba nam takiego kopniaka, żebyśmy uświadomili siebie, że nasze życie wcale nie jest takie złe i byli wdzięczni za to co mamy, bo inni mają o wiele mniej i każdego dnia walczą o swoje życie i wolność.

-z książką przez życie też-

"Nieznana" to książka, która swoją zawartością wstrząśnie, złamie, ale i pokaże siłę, jaką posiadają osoby, w momencie zagrożenia!

Abigail lub Blue to kobieta, którą życie nie rozpieszczało już od dziecka! Walczyła z demonami, które nasłał na nią los i dała radę, nie poddała się, marzenia o wykształceniu dawały jej siłę, że kiedyś los będzie jej sprzymierzeńcem!

Kellan Masters to przystojny mężczyzna, który przyjaciół traktuje jak najbliższą rodzinę, mają wspólne cele i rozumieją się bez słów! Praca jest jego życiem, mimo ryzyka on wie, że walczy o życie innych i to go napędza!

Abi i Kellan spotykają się w kawiarni i to jest całkiem miłe spotkanie, lecz to, co się dzieje już po wyjściu, jest zapalnikiem, który prowadzi wprost do bram piekła! Co takiego się wydarzyło po wyjściu z kawiarni? Czy tych dwoje będzie miało szansę spotkać się ponownie? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki po odpowiedzi!

Jestem w wielkim szoku, zbieram szczękę z podłogi i nie dowierzam!!!! "Nieznana" rozbiła bank!!!! Abigail to postać waleczna, jej wewnętrzna siła, sprawiła, że marzenia stały się osiągalne, mimo okrutnego dzieciństwa, mimo obelg ona się nie poddała! Dorosłe życie miało być wybawieniem, lecz okazało się kolejnym kopniakiem, prosto w serce i to mnie złamało, rozszarpało moje serce! Wiecie, czasami jest tak, że czytając książkę, pragnie się dodać otuchy głównemu bohaterowi i ja krzyczałam do Abigel: JESTEM Z CIEBIE DUMNA!!!!!

"Nieznana" to pełna emocji książka, która porusza bardzo trudne tematy, o których mało się mówi, bo są bolesne i sama wzmianka wywołuje łzy! Molestowanie nieletnich, przemoc, gwałt tego możecie się spodziewać! Książka zasługuje na nagrody wszelkiego rodzaju, a to dlatego, że wszystko zostało tak opisane, że czuło się emocje, jakie panują w danej scenie, łzy lecą ciurkiem, ale w tym wszystkim jest nadzieja, która jak wiemy, umiera ostatnia! Muszę koniecznie wspomnieć, że znajdzie się tam również miłość, która daje skrzydeł, a chemia między bohaterami jest na najwyższym poziomie, bo autorka dozuje nam namiętność, podsycając napięcie!

Powiem szczerze, jestem w wielkim szoku, ponieważ jest to debiut autorki, a w książce tego absolutnie nie widać! Wszytko, jest dopracowane i tutaj ukłony w stronę autorki i odniosę się do zakończenia: Droga autorko, jak tak można zakończyć książkę? Chce więcej!!!! Kochani koniecznie przeczytajcie książkę, gwarantuję, że długo o niej nie zapomnicie! Polecam!

Abigail przeszła przez piekło. Jej dzieciństwo to jedna wielka trauma. Ale dziewczyna się nie poddała i dalej walczy o siebie. Tylko dzięki determinacji doszła do tego miejsca, w którym się znalazła: studia kryminalistyczne i praca dyplomowa. Jednak los nie powiedział ostatniego słowa. Przyszykował dla niej coś jeszcze bardziej przerażającego. Zostaje porwana przez najbardziej przerażającego i najbardziej okrutnego człowieka.
  Niespodziewanie na drodze Abigail staje grupa komandosów, którzy od dłuższego czasu chcą rozbić grupę przestępczą o niekonwencjonalnych skłonnościach seksualnych powiązanych z kultem religijnym. To właśnie ich szef, K. uratował dziewczynę, czym ściągnął na siebie gniew samego diabła.
   Co się stanie z Abigail? Co jeszcze ją spotka? Czy K. zdoła zapewnić jej bezpieczeństwo? Co na to członkowie grupy? Do czego jest w stanie posunąć się baron aby ponownie złapać dziewczynę w swoje szpony?

Historia panny Doe od samego początku chwyciła mnie za serce. To, czego dostarczyła jako dziecko ogromnie mną wstrząsnęło. A najgorsze jest to, że nie ona jedna tego doświadcza. Wiele z dzieci tkwi w samotności i odosobnieniu nie zdradzając nikomu co się stało bojąc się zostać oskarżonym za prowodyrów, kusicielki i w lęku przed szykanowaniem społeczeństwa oraz rówieśników. Tylko niewielka ich garstka postanawia powiadomić odpowiednie organy i stanąć oko w oko z potworem by wymierzyć sprawiedliwość. Równie bestialski jest handel ludźmi w celach seksualnych. Kobiet i małych dziewczynek, choć nie tylko.  Bardzo dobrze, że autorka na to zwróciła uwagę. Takie książki są potrzebne. Aby uświadomić, że wśród ludzi są diabły w ludzkiej skórze.
   Właśnie o takim potworze jest książka "Nieznana". Pokazująca to, do czego zdolni są ludzie. Co potrafią zrobciyz drugim człowiekiem aby osiągnąć własne spełnienie i zrealizować własne chore, jakby nie były, pomysły. Ten obraz wstrząsnął mną dogłębnie. Nie spodziewałam się w żaden sposób jakich bestialskich, bezdusznych i bestialskich scen. Zdecydowanie oddziaływały na moją wyobraźnię. Włos się jeżył a przerażenie nie schodziło mi z twarzy. Odczuwałam sama, jak mi strach pełznie po plecach. Autorka oddała wszystkie emocje w tym wątku. Rozbudowane, trzymające w napięciu, przerażające... Niczym thriller. Horror, po którym nie można pójść spać, bo po zamknięciu oczy wszystko wraca niczym bumerang ze zdwojoną siłą.
   Abigail podziwiałam od samego początku. Tę siłę, jaką w sobie ma. Determinację, nieugiętość i odwagę. Nie raz łapałam się za głowę wymawiając słowa "chyba oszalała!", "Stój! Co ty robisz?". Niejedna by się załamała i poddała a ona uparcie ryzykowała.
    Za to w przypadku pana K. aż mi się serce radowało, widząc jak ma siebie działali. Widać było to przyciąganie i chemię. Całkiem fajnie z niego ciasteczko. Takie wiecie - do schrupania. Ale wbrew wszystkiemu dostał świetne cechy charakteru. Ja go kupiłam. Co rusz punktował u mnie swoim zachowaniem.
   Autorka nie szczędziła akcji na najwyższym poziomie. Scen godnych sensacji wciągającej niczym ruchome piaski.
   Elementy zaskoczenia powodowały, że moja cierpliwość co rusz była testowana.
  Do tego wszystkiego wspomniane na początku bestialstwo. Aż skóra cierpła.
   A na deser upojne i spalające sceny miłosne opisane z wyczuciem i ze smakiem.
   Emocje po najgorszym z możliwych doświadczeń dla kobiety powinny moim zdaniem zostać mocniej podkreślone aby zaznaczyć powagę sytuacji a przede wszystkim radzenie sobie z tą traumą. Chodzi mi tutaj głównie o Jo.
    Ale wiecie co mnie totalnie wkurzyło? Co spowodowało, że miałam rzucić książkę o ścianę, choć tego nigdy nie zrobiłam? Finisz!!!!
   Kochana autorki tak się nie zostawia historii!!!! To znęcanie się nad czytelnikiem! Co ja mam teraz ze sobą zrobić? Jak mam teraz czekam na drugi tom, jak on potrzebny jest na wczoraj!?!? W tym momencie strzelam focha, hihi.
   Na serio - ta książka wbiła mnie w fotel. Szczękę zbierałam z podłogi a rozszalałe serce na długo po przeczytaniu nie chciało się uspokoić.
    Emocjonalny rollercoaster. Autorka ma bardzo fajny i lekki styl. Czułam realność wydarzeń. Kupiła mnie ta historia. A was zachęcam do czytania. Warto.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo Dlaczemu

...] - Bóg dał nam iskrę, którą mamy w sobie, i dał nam też wolną wolę, dlatego nie ingeruje w to, co sam nam ofiarował. To moje zdanie(...)
-Zło panoszy się i zalewa Ziemię. A my musimy się przebudzić, bo jeśli tego nie zrobimy, stracimy naszą wolną wolę. Stracimy nasze człowieczeństwo[...]

Trudna, niełatwa, rozdzierająca serce i życiowa.

Oto historia o Abigail czyli Blue i przystojnych, zabawnych chłopakach , byłych żołnierzach, a konkretnie o jednym. Ukrywającym się pod pseudonimem K. czyli Kellanie. Abigail, młoda dziewczyna, totalnie nikomu nieznana, pewnego dnia spotyka właśnie tych żołnierzy w kawiarni. Jednakże tylko jeden z nich zawrócił jej w głowie, a ona jemu. Po wyjściu z kawiarni, podczas powrotu do domu zostaje napadnięta i porwana. Trafia do handlarzy żywym towarem, którzy chcą ją sprzedać. Przechodzi przez piekło, ale proceder zostaje przerwany przez.... Tego musicie się sami dowiedzieć.

Była godzina późna, ale musiałam dokończyć całą historię, po której nie byłam w stanie od razu napisać recenzji. Ręce mi drżały ze stresu i nadmiaru emocji, grube łzy leciały strumieniem po policzkach, zaciskające się pięści ze złości i przerażenia powodowały lekki ból dłoni. Bo to co tam się działo było tak straszne i okrutne, że miałam ochotę co po niektórym oprawcom wyrwać to co trzeba i skatować ich podobnie, jak oni to robili względem tych biednych i niewinnych dziewczyn. Moje serce wiele razy przestawało bić, albo próbowało się wyrwać z piersi. Oprócz tych trudnych momentów, były tez zabawne i powodujące wybuch niekontrolowanego śmiechu. Historia poprowadzona genialnie. Idealnie dobrani byli żołnierze do siebie, a co najważniejsze wspierający się, żartujący, ale podczas akcji byli jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Gdy miałam poczucie, że wszystko dobrze się skończy, autorka pogroziła mi palcem, bo przecież za słodko być nie może i pod sam koniec rzuciła bombę emocjonalną, po której krzyknęłam ,,Nieeeeeee"!!!! Tak się ta historia nie mogła skończyć. Nie na to się pisałam. Czekam na dalszy ciąg.

Piękna lecz trudna i prawdziwa  historia. Historia, która może trafić się każdej z nas. Ten proceder istnieje od jakiegoś czasu i jest cholernie brutalny. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby coś takiego robić. Normalnie włos mi się jeży na karku. Jednakże dobrze, że istnieją instytucje, które pomagają kobietom, które były lub są w takiej sytuacji. To jest trauma, z której będzie się bardzo ciężko podnieść.

Droga autorko bardzo ci dziękuję, że mogłam ją przeczytać i że przybliżyłaś temat handlu żywym towarem. To jest bardzo ważne, żeby wiedzieć, że coś takiego ma miejsce i jak z tym walczyć. A po drugie znalazłam kolejnego książkowego męża i tak wiem, że jeden z chłopaków jest twój

Bardzo polecam, aby ją przeczytać bo jest mega warta tego.

Avatar użytkownika - Niegrzeczne_lite
Niegrzeczne_lite
Przeczytane:2022-07-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Recenzenckie,

Do jakich książek macie słabość?

U mnie zdecydowanie są to tematy, powszechnie uznawane za tabu.

Agnieszka tym razem ukazała nam temat, który mógłby wydawać nam się tak bardzo odległy. Nic bardziej mylnego. Chandel ludźmi dzieje się obok nas, każdego dnia pozbawiając resztek człowieczeństwa wiele osób. Myślicie, że w tym podłym świecie chociaż dzieci mogła czuć się bezpiecznie? Niestety nie.

Abigail od narodzin wiodła życie, którego nie życzylibyśmy nawet największemu wrogowi. Jako maleńkie dziecko podsłuchała rozmowę, z ktorehmj dowiedziała się, że jest jedynie inwestycją rodziny zastępczej. Kolejne lata przyniosły jej coraz to gorsze doświadczenia, jednak siła z jaką walczy o siebie, nie pozwala jej osiąść na laurach.

Prowadząc szczęśliwe życie studentki, pewnego dnia ponownie ląduje w koszmarze, który ma pozbawić ją resztek godności. Czy odnajdzie się ktoś, kto pomoże jej wyjść cało z rąk oprawców?

@a.november_autorka ma w swoim stylu coś, co potrafi porwać mnie od pierwszych stron jej dzieł. Samo podejście do tematu, wymagało od niej sporej wiedzy, której nie skąpiła nam na łamach pierwszego tomu "Nieznanej".

Do lektury nie ma co siadać bez sporej paczki chusteczek ??? Choć nie zabrakło też scen, w których wręcz czułam iskry, jakie wytwarzaja głowni bohaterowie.

Seksowny komandos?

Obecny.

Dziewczyna, która swą urodą przyciąga każdego?

Obecna.

Tylko dlaczego książka skończyła się w takim momencie?!

I będę bulić za szybkę w telefonie ??

Na moje szczęście, na rynku pojawiła się już kontynuacja, dlatego reszta elektroniki może czuć się bezpieczna ???

Agnieszko!

Ta książka jest zdecydowanie jedna z tych, które zapadną w pamięci na długo. Choć jęczałam na zakończenie, to chyba ono dodało takiego powera całości ???

Gratuluję tak wspaniałej pozycji.

#maratonwakacyjny #nieznana #a.november #dlaczemu #nadrabiamyulubione #zakochajsienalato

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-07-02, Ocena: 6, Przeczytałem,

Abigail ma za sobą trudne dzieciństwo. Dorastanie w rodzinie zastępczej która nie była jak inne rodziny, dramatyczne przeżycia które jej zaserwowali. Tylko dzięki własnej determinacji skończyła szkołę i poszła na studia. Kryminologia to było to czym chciała zajmować się w przyszłości. Kiedy wszystko zaczęło układać się szczęśliwie, dziewczyna zostaje porwana i to nie dla okupu. Trafia w piekło na ziemi gdzie ma zostać sprzedana jak rzecz...

,,Dobro jest dobrem, nawet gdy nikt go nie czyni. Zło jest złem nawet gdy wszyscy je czynią".

W tym samym świecie żyje Kellan, komandos w stanie spoczynku ale czy na pewno. Kiedy ta dwójka się spotyka ziemia trzęsie się z podniecenia.

Między nimi zaczyna się coś, czego żadne z nich nie rozumie.

,,Blue" to nowe imię dziewczyny ,która trafiając na siły specjalne znajduje nowa rodzine. A ogień jaki rośnie między nimi jest nie do opisania.

Powiem wam że książka to sztos. Tylko mam pretensje do autorki o jedno. Jak można zakończyć książkę w takim momencie. No powiedz mi jak ? A tak serio znajdziecie tu wszystko. Miłość, nienawiść, porządnie , smutek a nawet rozpacz. Książka jest napisana tak że łzy same wypływają z oczu. Już na początku spłakałam się jak bóbr.

Książka uświadamia nam z jakim problemem walczy świat nie tylko w książce ale w naszym prawdziwym świecie też . Choć niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy, albo przechodzą wobec tego obojętnie.

,,Zło panoszy się i zalewa ziemię. A my musimy się przebudzić, bo jeśli tego nie zrobimy, stracimy nasza wolną wolę. Stracimy nasze człowieczeństwo".

Kochani polecam z czystym sercem książka to totalny odlot.

Avatar użytkownika - DagMag
DagMag
Przeczytane:2022-03-15, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Właśnie skończyłam z wypiekami na twarzy. Bardzo dobra książka, powiem więcej - arcydzieło! Historia mnie urzekła i nie mogłam się oderwać!! Okładka wyjątkowa, cudna. Zdecydowanie polecam!

Avatar użytkownika - Ulacech33
Ulacech33
Przeczytane:2022-03-02, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Jestem zaskoczona książką, jest fenomenalna! Autorka przeciągnęła mnie przez wszystkie możliwe emocje i śmiało mogę powiedzieć, że jest to jedyna pisarka, która odważyła się napisać o rzeczach, jakich jeszcze w Polsce żadna inna nie napisała. Jak na razie najlepsza książka, jaką czytałam w tym roku, a pochłaniam je w dużych ilościach. Zakończenie - MASAKRA!!! I tu napiszę: Jak tak można?! Czekam na kolejną część!!

Grzech
A. November0
Okładka ksiązki - Grzech

Przyjaźń Majki i Igora zostaje brutalnie przerwana przez fatalną w skutkach decyzję rodziców. Dzieci tracą ze sobą kontakt i stają się ofiarami handlu...

Ucieczka
A. November0
Okładka ksiązki - Ucieczka

W dniu, w którym Skylar dowiaduje się, że ojciec postanawia wydać ją za znienawidzonego mężczyznę, nie siedzi z założonymi rękoma, zaczyna działać. Jedynym...