Nigdy, przenigdy nie będziemy razem

Podczas reality show wszystko może się wydarzyć. Ale jedno jest pewne - nigdy, przenigdy nie wróci do swojego eks.

Osiemnastoletnia Maya rozstała się z Jordym dwa lata temu. Została zdradzona i pozostawiona ze złamanym sercem. Gdy otrzymuje zaproszenie do udziału w reality show, w którym jej sławny były chłopak ponownie spotyka się ze swoimi eks - nie jest zainteresowana. Ale wie, że może wykorzystać tę okazję do zemsty. Jeśli uda jej się dotrzeć do ostatniego etapu, będzie mogła publicznie złamać chłopakowi serce.

Wśród uczestniczek programu jest też Skye, piękna, charyzmatyczna dziewczyna, z którą Jordy zdradził Mayę. Skye oczarowuje wszystkich z wyjątkiem Mayi. Reality show okazuje się prawdziwą szkołą przetrwania. Zakulisowe rozgrywki, ostra rywalizacja, a na dodatek konieczność przebywania blisko Jordy'ego. Wszystko to sprawia, że Maya i Skye ostatecznie postanawiają trzymać się razem i wspólnie wymyślają plan zemsty na chłopaku.

Jednak oprócz planu zemsty połączy je coś jeszcze.

Nowa książka Sophie Gonzales - autorki ,,Perfect on paper" i ,,Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce".

Informacje dodatkowe o Nigdy, przenigdy nie będziemy razem:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-09-27
Tytuł oryginału: Never Ever Getting Back Together

Tagi: Interest age: from c 16 years

Kup książkę Nigdy, przenigdy nie będziemy razem

Nigdy, przenigdy nie będziemy razem - opinie o książce

Avatar użytkownika - dajnurawksiazki
dajnurawksiazki
Przeczytane:2023-10-28, Ocena: 4, Przeczytałem,

??

,,Pewnie kiedy wierzysz, że ktoś cię nie skrzywdzi, czerwone lampki przybierają kształt serca".

(fragment książki)

°

Osiemnastoletnia Maya przez jakiś czas spotykała się z Jordym - chłopakiem, który wtedy wydawał jej się idealny. Niestety po tym jak ją zdradził i złamał jej serce, okazało się, jak bardzo się co do niego myliła. Teraz, po dwóch latach od zerwania, Jordy odnosi sukcesy i zyskuje coraz większą rozpoznawalność.

Pewnego dnia Maya otrzymuje telefon z zaproszeniem do reality show, w którym byłe dziewczyny Jordy'ego mają szansę na odnowienie relacji z nim. Choć początkowo dziewczyna zamierza odmówić, po namyśle postanawia jednak wziąć udział w programie i zemścić się na Jordym.

??

Uwielbiam poprzednie książki Sophie Gonzales, więc miałam co do tej powieści wysokie oczekiwania. Niestety nie sprostała im w pełni.

Tym, co najbardziej mi się podobało w tej historii był pomysł na fabułę, ciekawe postaci drugoplanowe, wątek reality show i solidarność wśród jego uczestniczek. Myślę, że autorka trafnie ukazała ,,autentyczność" niektórych programów telewizyjnych i to też oceniam na plus.

Niestety po jakimś czasie zauważyłam że trudno mi się w pełni zaangażować w lekturę. Moim zdaniem opis z tyłu książki zdradził na tyle dużo, że nie zostało już prawie nic, co mogłoby mnie zaskoczyć. Trudno było mi uwierzyć wątek romantyczny (jakoś w ogóle go nie czułam), a główne bohaterki myliły mi się na tyle, że czasem musiałam sprawdzić, czyją perspektywę śledzę.

Książkę czytało mi się przyjemnie i miło spędziłam przy niej czas, ale nie zachwyciła mnie tak, jak na to liczyłam.

[16+]

Perfect on paper
Sophie Gonzales0
Okładka ksiązki - Perfect on paper

Jej rady są idealne. Jej życie miłosne? Zdecydowanie nie! Darcy Phillips prowadzi w szkole anonimową poradnię związkową, w której pomaga uporać się z...

Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce
Sophie Gonzales0
Okładka ksiązki - Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce

Wciągająca książka Sophie Gonzales - bestsellerowej autorki ,,Perfect on paper"! Czasem miłość zostawia nas... prawie w totalnej rozsypce. Will to wymarzony...