Nina i Klątwa Pierzastego Węża

Wydawnictwo: OLESIEJUK
Data wydania: 2015-06-10
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-274-2745-8
Liczba stron: 332

Ocena: 4 (1 głosów)

Nina zdobyła już dwa Arkany, ale wie, że by uwolnić myśli dzieci i uratować Szósty Księżyc Xorax, będzie musiała walczyć dalej. I to nie tylko przeciwko hrabiemu Karkowi Ca`d`Oro! U boku młodej alchemiczki po raz kolejny staną jednak coraz bardziej doświadczeni i odważni Cesco, Dodo, Fiore i Roxy.

Kup książkę Nina i Klątwa Pierzastego Węża

Zobacz także

Opinie o książce - Nina i Klątwa Pierzastego Węża

Kiedyś szczerze bałam się twórczości Moony Witcher. Klimat jej książek sprawiał, że mając jakieś dziesięć lat miewałam koszmary po lekturze. Po latach postanowiłam doczytać dalszy ciąg historii i... rozczarowałam się trochę. Banalny język, schematyczne przygody, nagminnie używane stałe epitety jak na przykład "odważna dziewczynka" sprawiały, że wielokrotnie miałam ochotę plasnąć dłonią w czoło. Coś, co kiedyś zawierało w sobie delikatny dreszczyk emocji. dziś okazało się banalną historyjką przesadnie nasyconą czarami i magią pod przykrywką alchemii.

Mimo to sięgnę po kolejne części. Seria na tyle zagrała mi na ambicji, że mam zamiar doczytać ją do końca, nawet jeśli ma być to jedno z najgorszych doświadczeń literackich w moim życiu.

Link do opinii
Inne książki autora
Dziewczynka z Szóstego Księżyca
Moony Witcher0
Okładka ksiązki - Dziewczynka z Szóstego Księżyca

Nina jest uczennicą piątej klasy (pomocy ! niedługo egzaminy!), mieszka w Madrycie u swoich cioć. Jej rodzice pracują w Moskwie, więc nie widuje ich zbyt...

Nina i Tajemnica Ósmej Nuty
Moony Witcher0
Okładka ksiązki - Nina i Tajemnica Ósmej Nuty

Lato się skończyło, ale w Wenecji opowiada się wciąż o pewnych szczególnym dniu sprzed dwóch miesięcy, kiedy to wiele osób widziało, jak statua Skrzydlatego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
To, co zostało
Jodi Picoult
To, co zostało
Przerwany sen Kashi
Dawid Kornaga;
Przerwany sen Kashi
Sekundnik
Barbara Stenka
Sekundnik
Łaskoci
Konrad Oprzędek;
Łaskoci
Gra Geralda
Stephen King
Gra Geralda
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy