O.B.

Oto kontynuacja historii zawartych w “Kolegach z klasy”oraz “Absolwentach”, ukazująca dalszą relację Hikaru Kusakabe i Rihito Sajou po ukończeniu szkoły.
Spotkamy tu również bohaterów, których zdążyliśmy poznać w dodatku “Sora i Hara”.

Informacje dodatkowe o O.B.:

Wydawnictwo: Waneko
Data wydania: 2019-02-14
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: O.B.
Tłumaczenie: Wojciech Gęszczak

Kup książkę O.B.

O.B. - opinie o książce

Wiecie jak to jest jak porwie was książeczka, która nie jest początkiem serii? Kruszyn to mnie z domu wyrzuci tak czuję, bo obowiązkowo po przeczytaniu „O.B.” musiałam obowiązkowo zakupić wcześniejsze części, nie było możliwości by one się nie pojawiły na mojej mangowej półeczce!

Jak wiadomo spotykamy tutaj kolejny raz znanych nam już bohaterów, Hikaru i Rihito. Ogromnie podoba mi się (chodź może tylko ja się sama tego doszukałam), że mamy takie przesłanie odnośnie mówienia konkretnie o swoich potrzebach. Odniosłam wrażenie, że bariera z komunikacją między chłopakami, niby nie tworzyła problemów, ale też komplikowała trochę ich relację. Mimo to z ogromną przyjemnością czyhałam na ich nadchodzące plany, czy przypadkiem, któremuś z nich nie odwidzi, albo czy zachowanie któregoś się zmieni 🙂

Tak czy siak kreska jest przyjemna dla oka, napisy są dobrze skonstruowane, dodatkowo mamy przerywniki z innymi bohaterami, dla mnie miodzio ♥ Zdecydowanie będę nadrabiać wcześniejsze tomy, właśnie po to by poznać towarzyszy moich wieczorów dokładnie 🙂

Koledzy z klasy
Asumiko Nakamura0
Okładka ksiązki - Koledzy z klasy

Doukyuusei (czyli „Koledzy z klasy”) to opowieść o pierwszym uczuciu dwójki chłopców, których z pozoru niewiele łączy. Historia opowiadana...

UTSUBORA: THE STORY OF NOVELIST
Asumiko Nakamura0
Okładka ksiązki - UTSUBORA: THE STORY OF NOVELIST

Mizorogi to pisarz, który padł ofiarą niemocy twórczej. Udaje mu się jednak ją przełamać i zacząć ponownie tworzyć, dzięki czemu otwiera...