Obiecaj, że warto

Obiecaj, że warto
to historia owiana mroczną tajemnicą
opowieść o zdarzeniach, które nigdy nie powinny mieć miejsca...

Połączyło ich coś wyjątkowego. Coś zupełnie innego niż zwykłe zauroczenie. Coś dużo bardziej intensywnego niż seks. Coś, co zdarza się tak naprawdę tylko raz w życiu.
On - prezes dużej firmy logistycznej i ona - ceniona na rynku przedstawicielka handlowa. Oboje z bagażem przykrych doświadczeń i ciągnących się za nimi przez lata dramatów. Czy zdołają zaufać sobie na tyle, żeby zbudować szczęśliwy związek? Kiedy Damian orientuje się, że Weronika znaczy dla niego o wiele więcej, niż mógł przypuszczać, ona ucieka nagle bez słowa i zostawia go, jak gdyby nigdy nie istniał. Młody biznesmen nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego ukochana złamała daną mu obietnicę. Nie ma pojęcia, że Weronika była świadkiem czegoś, co całkowicie zmieniło okoliczności ich związku.
Czy Damianowi uda się odzyskać Weronikę? Kiedy wszystko wydaje się być na dobrej drodze do szczęścia - demony z przeszłości Damiana nieoczekiwanie upomną się o swoje.
Weronika i Damian nie mają pojęcia, jak wysoką cenę przyjdzie im wkrótce zapłacić.

Zawrotna akcja, namiętne sceny,
silne emocje
pozostaną z tobą na długo.
Sprawdź, jak skończy się ta historia!

Informacje dodatkowe o Obiecaj, że warto:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-07-16

Tagi: obiecajzewarto zawartenazawsze monikakacprzyk

Kup książkę Obiecaj, że warto

Obiecaj, że warto - opinie o książce

Avatar użytkownika - Bernardynka00608
Bernardynka00608
Przeczytane:2022-01-02,

🌷Tytuł: Obiecaj, że warto
🌷Autor : Monika Kacprzyk
🌷Gatunek : Romans
🌷 Liczba stron : 342
🌷Czas czytania: Za szybko

Tytuł mówi sam za siebie. Książka opisuje najpiękniejsze uczucie........ miłość. Główni bohaterowie Damian i Weronika od pierwszego spotkania zaczynają coś do siebie czuć,tu od razu jest chemia i to w maksymalnej ilości.
Oboje mają za sobą nie miłe przeżycia,które wpływają bardzo na ich dalsze życie, postępowanie.
Przełożony i pracownik czy to uczucie ma szansę......... oczywiście,że tak.
Niestety nie zawsze jest aż tak kolorowo,bo jak zwykle jak już wszystko zaczyna się układać,ktoś próbuje to popsuć.........,ale spokojnie miłość pokona wszystko co złe i poradzi sobie z największymi problemami. Dzięki temu jest taka cudowna.
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam z całego serca i obiecuję na 1000%, że warto przeczytać.
Tej książki się nie czyta, ją się pochłania.
Podczas czytania mówiłam sobie jeszcze tylko kilka kartek,kilka stron i ciężko mi było się oderwać,bo chciałam wiedzieć co będzie dalej.
Jestem zauroczona, zachwycona i zakochana,to mój klimat.
Książkę Obiecaj, że warto poznałam dzięki BT i jestem szczęśliwa, że od niej właśnie zaczeka się moja przygoda z BT.
Dziękuję, to były dla mnie cudowne chwile spędzone z Damianem i Weroniką.

Wiele ludzi w obecnych czasach prowadzi życie na uboczu, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, gdyż nie chcą się angażować. Najczęstszym powodem takiego stanu rzeczy jest złe doświadczenie, w którym dana osoba została skrzywdzona i zawiedziona przez druga połówkę. Po takich przeżyciach bardzo ciężko jest zaufać nowej osobie, którą poznamy i stworzyć z nią poważny związek.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Damiana jednego z prezesów dobrze prosperującej firmy logistycznej, odnoszącej dość duże sukcesy na rynku biznesowym. Niestety bohater został skrzywdzony przez byłą partnerkę i dlatego nie angażował się w poważniejsze relacje damsko-męskie. Pewnego dnia na swej drodze spotyka piękną Weronikę, która od razu wpada mu w oko, tym bardziej, że widać, iż sama potrafi o siebie zadbać, a to oznacza, że nie jest jedną z grupy kobiet, które szukają w mężczyźnie oparcia finansowego. Niestety prócz imienia i numeru rejestracyjnego nie udało mu się zdobyć nic więcej od tajemniczej nieznajomej. Przy pomocy kolegi w dość nielegalny sposób udało mu się zdobyć jej dane personalne i adres zamieszkania. Cały czas nie mógł przestać o niej myśleć i dlatego po dowiedzeniu się czym ona się zajmuje postanowił zatrudnić ją u siebie w firmie. Damian nie wiedział, że równie mocne wrażenie wywarł na Weronice, która też bez przerwy o nim myślała. Dziewczyna przyjęła propozycję pracy od jego wspólnika nie wiedząc kto tak naprawdę wpadł na ten pomysł, gdyż Damiana nie było na rozmowie kwalifikacyjnej. Jakie relacje połączą Damiana i Weronikę? Co wydarzy się w życiu bohaterów? Jak potoczą się ich dalsze losy? O tym w książce „Obiecaj, że warto” autorstwa Moniki Kacprzyk.

Podobne poglądy

Autorka ukazała u bohaterów podobne wyznawane przez nich wartości, a mianowicie nie interesowały ich związki z osobami opierającymi się wyłącznie na zabezpieczaniu finansowym oraz wszelkiej interesowności. Raczej wierzyli w moc uczucia,, ale niestety większość takich osób już było pozajmowanych. Moim zdaniem takie podejście do sprawy, jak najbardziej jest właściwe i próba przemycenia tego przez autorkę w takiej książce jest oczywiście udana. Szczerość intencji, ogólna otwartość bohaterów daje nam obraz tego, jak każdy powinien postępować w swoim życiu. Wiadomo, że czasem bywają sytuacje przez które niektórzy wybierają ucieczkę od problemu, ale lepiej jest z tym walczyć, bo to się może bardziej opłacać i mniej może wyrządzić krzywd.

Odczucia

Z różnych przyczyn osobistych nie mogłem sięgnąć od razu po książkę, a gdy już to zrobiłem to od razu stwierdziłem, że trzeba było na siłę ją gdzieś wcisnąć nawet zarywając noc, bo owa pozycja okazała się bardzo ciekawa, wciągająca i trudno się od niej oderwać. Przedstawia ona losy bohaterów, które w pewien sposób są zbliżone do życia prawdziwych ludzi, a to sprawia, że pozycja jest jeszcze bardziej wartościowa. Oczywiście wszelkie wydarzenia okraszane są pikantnymi scenami, dzięki czemu zadowolone będą fanki gatunku. Całość tego wszystkiego daje nam książkę, po którą warto sięgnąć zwłaszcza, gdy stracimy wenę czytelniczą, bo dzięki niej jest szansa na powrót do normalnego czytania innych pozycji.

Podsumowanie

Książkę czyta się bardzo szybko i płynnie, dzięki nacechowaniu jej różnymi emocjami oraz przez akcję trzymająca w napięciu, a także pojawiające się zaskakujące wydarzenia, bądź reakcje bohaterów. Okładka przykuwa wzrok czytelnika poprzez tajemnicze spojrzenie znajdującej się na niej kobiety i odwróconego mężczyzny, co może jeszcze bardziej zaintrygować potencjalnego odbiorcę. Książka pisana jest z punktu widzenia obojga bohaterów, co daje pewność czytelnikowi, iż dane zachowanie ze strony, któregokolwiek z nich nie jest fałszywe, bo poznajemy ich wewnętrzne rozterki. Gorąco polecam książkę wszystkim fanom gatunku lubiących pikantne sceny otaczające życie bohaterów, które jest podobne do większości z nas.

Avatar użytkownika - KopciuszekXXI
KopciuszekXXI
Przeczytane:2021-08-15, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

❤️ RECENZJA ❤️

TYTUŁ: "Obiecaj, że warto"

AUTOR: Monika Kacprzyk

"Prawdziwa miłość jest wtedy, gdy człowiek na wolny wybór i sam z siebie wybiera ciebie. Każdego dnia."

Historia Weroniki i Damiana na długo zapadnie mi w pamięci. Jest to niezwykła opowieść o miłość, bólu, rozczarowaniu, strachu i nadziei.

Ona, młoda, zdolna i ambitna kobieta. Spełniającą się zawodowo. Mająca tak wiele, w tak młodym wieku. Wygląd pomaga jej w pracy, dzięki czemu pnie się po szczeblach kariery w zawrotnym tempie. Wie jak używać swoich atutów by negocjować dobre warunki umów z klientami. Wbrew wielu niestosownym propozycjom, nigdy nie zgadza się na seks. Pewnego dnia przez przypadek poznaje Damiana...

On, prezes dużej firmy logistycznej, przystojny i nastawiony na sukces. Mający wszystko czego można zapragnąć. Duży apartament w Krakowie, nowy samochód, kupę zer na koncie. Jedyne czego mu brakuje, to "normalna" kobieta. Poprzednie związki sprawiły, iż nie ma dobrego zdania o płci pięknej. Generalnie nawet nie szuka nikogo na siłę, w końcu może mieć każda na jedną noc. Pewnego dnia jednak wpada na Weronikę...

Pojawienie się w pewnym miejscu i w odpowiednim czasie sprawia, że dwoje obcych sobie ludzi spotyka się, a ich losy mają się na zawsze połączyć. Od tego zdarzenia ma miejsce ciąg przyczynowo skutkowy. Cokolwiek się dzieje, ma swoje skutki w najbliższym czasie. Oboje naginają własne zasady by spróbować wejść w coś czego najbardziej się boją...

Bohaterowie powieści wiele sobie nie mówią. Mają skrywane tajemnice. Mroczną i bolesną przeszłość. Brak zaufania wobec drugiej osoby też nie ułatwia sprawy. Chcieliby stworzyć coś na kształt związku, ale strach przed uczuciami przysłania racjonalne myślenie. Przez brak porozumienia błędnie odczytują zachowania i intencje drugiej strony. Czy w takiej relacji da się utworzyć coś trwałego? Co się stanie, gdy los jeszcze bardziej wystawi ich na próbę, ofiarowując niespodziewanie coś, o czym skrycie marzą od wielu lat... Nadmiar złego przeszłość również upomni się o swoje.

Autorka stworzyła bardzo emocjonującą książkę. Nie łatwo mi się ją czytało. Nie jest ona lekka. Trzeba wiele "przeżyć" z bohaterami. Niejednokrotnie wkurzał mnie brak komunikacji między Weroniką a Damianem. Wiele przykrych sytuacji udałoby się uniknąć, gdyby ludzie ze sobą rozmawiali i ufali sobie. Wiem, że nie jest to proste i dużo łatwiej mówić o tym, ale książka jasno pokazuje do czego doprowadza brak rozmów.

Lubię, gdy w książce dużo się dzieje. A tu właśnie tak jest. Akcja goni akcje. Do tego dorzucić emocjonalne rozterki bohaterów i mamy przepis na dobrą książkę. Gratuluję autorce pomysłu na powieść.

"Obiecaj że warto"

Druga książka autorki i drugi raz historia stworzona przez Monikę, skradła moje serce. Książka która jest bardzo życiowa, nie brakuje w niej dramatów, porażek czy też przewrotnego losu. Bohaterzy nie mieli łatwego życia, jednak razem próbują stworzyć związek, nie będzie to łatwa droga jaką muszą pokonać ale będzie warto.

Spotykają się przypadkiem, jednak iskrzy od razu. Damon obiecuję, że jeszcze się spotkają i chociaż czasami szczęściu trzeba pomóc, ich drogo ponownie się schodzą. On prezes firmy logistycznej, ona ceniona przedstawicielka handlowa. Zaczynają wspolprace, jednak nie tylko o pracę tu chodzi. I chociaż mogłoby się wydawać, że ich znajomość rozwija się w bardzo szybkim tempie, jednak, gdy ludzie mają bagaż ciężkich doświadczeń i chcą zmienić swoje życie, stawiają wszystko na jedną kartę. On chce stworzyć prawdziwy związek, ma dość przygód z których wychodzi potrurbowany. Ona nie potrafi zaufać mężczyźnie. Czy ten związek ma szansę się udać? Czy będzie warto zaryzykować? Jednak miłość i zaufanie, to nie wszystko z czym muszą zmierzyć się bohaterowie. Przeszłość dosięga ich szybciej niż by tego chcieli. Jak potocza się losy Damiana i Weroniki?

Tego już musicie dowiedzieć się sami.

Książka, która jest emocjonalna bomba. Od uśmiechu na twarzy do łez. Dawno już nie odczuwałam strachu przed czytaniem. Tak, bałam się, że końcu ta bomba wybuchnie, a moje serce się rozpadnie od nadmiaru wrażeń. Przekręcając kolejna stronę bałam się że tego co przeczytam. Ahh jak ja uwielbiam takie emocje w książce, które pobudzają wyobraźnię czytelnika ale także sprawiają że książki nie da się odłożyć. I chociaż początkowo zachowanie bohaterki mnie irytowało, była samolubna i egoistyczna, jednak czułam że jest ona taka z jakiegoś powodu. I miałam rację, w dalszych rozdziałach pokazane zostało dlaczego ona taka jest i pełni rozumiałam jej strach i obawy. Nie miała łatwego życia więc jej ostrożność była wynikiem przeszłości. Damian za to skradł moje serce od samego początku, był bezpośredni, wiedział co chce od życia i systematycznie dążył do celu. Nie zabrakło również namiętnych scen erotycznych, które zostały napisane ze smakiem i wszechobecnym pożądaniem jakie czuli bohaterowie. Mrr było gorąco.

Fabuła w książce została tak skonstruowana, że nie mamy tu tylko wątku miłosnego ale również niebezpieczeństwo i przeszłość która dogania bohatera. Tu przyjdzie stoczyć walkę o życie i to nie jedno. Poziom adrenaliny pod koniec książki podskakuje do maximum, a historia nabiera takiego tempa, że każde przeczytanie zdanie powoduje szybsze bicie serca. Jednak mogę wam obiecać! Warto, sięgnąć po te książkę! A wrażenia będą niezastąpione.

Avatar użytkownika - gdziejatamksiazk
gdziejatamksiazk
Przeczytane:2021-07-28, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Bez względu na to, jak będzie, zróbmy wszystko, żeby było warto."
Sięgając po literaturę obyczajową czy romanse zawsze mam obawy dotyczące relacji między bohaterami i tego, jak zostanie poprowadzona cała historia. Czy będzie przesłodzona, że dostanę mdłości, czy sztywna jak pościel po krochmalu.
"Obiecaj, że warto", to prosta historia dwójki ludzi, których przeszłość potraktowała dotkliwie, boleśnie. Nie chcą pakować się w związki z obawy, że ponownie ukochana osoba ich zawiedzie, zostaną skrzywdzeni i długo nie będą się mogli po tym pozbierać. Weronika i Damian to osoby ambitne, niezależne finansowo, osiągające sukcesy zawodowe, natomiast ich życie prywatne, o ile nie pracują, wypełnione jest przypadkowymi spotkaniami z płcią przeciwną. Kiedy dochodzi do spotkania tej dwójki, od razu między nimi iskrzy. Jednak dopiero po czasie spotykają się ponownie, gdy Weronika zostaje zatrudniona w firmie Damiana. Ich relacja, zwłaszcza od strony mężczyzny, nabiera intensywności. Niestety przeszłość ciągnie się za nimi jak cień i trudno im o niej rozmawiać. Jak więc zdobyć zaufanie drugiej osoby? W dodatku Damian zrobi coś, co Weronice się nie spodoba i zaważy na ich i tak chwiejnej relacji. Przeszłość wraca szybciej, niż się spodziewają, a cena, jaką im przyjdzie zapłacić, będzie wysoka.
"Prawdziwa miłość jest wtedy, gdy człowiek ma wolny wybór i sam z siebie wybiera ciebie. Każdego dnia."
Muszę przyznać, że pani Monika świetnie oddała emocje bohaterów. Ich na pewno tutaj nie zabraknie, od silnego pożądania, namiętności, fascynacji, do bólu, smutku, zawodu, bezsilności. Jak to w takich historiach bywa, początek znajomości rozwija skrzydła, jednak w pewnym momencie dzieje się, coś co te skrzydła podcina. I ciężko się po upadku podnieść. Czy tak jest w tym wypadku?
Autorka raczy czytelnika namiętnymi scenami, które podnoszą temperaturę, ale są napisane ze smakiem. Relacja Damiana i Weroniki jest przepełniona całą gamą uczuć, emocji, dzięki czemu wrażliwe dusze będą do syta nimi nakarmione. Samo pióro jest lekkie, proste. Nie znajdziemy tutaj zbędnych opisów czy postaci, które nie wniosą nic istotnego do historii. Co muszę podkreślić, pierwszy raz spotkałam się z taką formą książki. Dokładniej o wymieszane dialogi i narracje między bohaterami. Nie są one oddzielone rozdziałami, czy podrozdziałami. Wszystko tu dzieje się dynamicznie i od razu poznajemy myśli bohaterów, ich uczucia, lęki. Jest to dość ciekawy zabieg i jak na pierwszy raz świetnie się w tym odnalazłam.
Czy polecam ten tytuł? Jak najbardziej. Jest to dobry romans wymieszany z obyczajówką, ale i lekko draśnięty o kryminał, czym Autorka mnie zaskoczyła i pomogło utwierdzić mnie w przekonaniu, że wszystko w tej książce ma swoje miejsce. Ja jestem na tak i serdecznie polecam. Obiecuję, że warto.

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Moniki, ale muszę powiedzieć, że nie ostatnie. Droga autorko, jestem zachwycona stylem pisania, lekkością pióra i pomysłowością. Gratuluję genialnej i bardzo ciekawej powieści.
„Obiecaj, że warto” to lektura, która porwała mnie swoją prostotą, czarującą acz przejmująco smutną historią i tym, że potrafiła poruszyć w mojej duszy najczulsze struny. Z przejęciem zaczytywałam się, nie mogąc oderwać się, by zająć się obowiązkami w domu. W tym wypadku książka była najważniejsza a emocje jakich mi dostarczyła będą przez długi czas niezapomniane. Mamy tu genialny romans, ze wspaniałymi scenami seksu, które potrafią doprowadzić do palpitacji serca. Zapewniam was, że temperatura będzie bliska wrzenia. Autorka zaskoczyła mnie ciekawym wymieszaniem narracji. Czytając poznajemy losy i odczucia bohaterów z obu perspektyw, jednak nie są one niczym porozdzielane. Muszę przyznać, że ten zabieg niezwykle przypadł mi do gustu i przez to przez powieść się płynęło.
Weronika i Damian to ludzie spełniający się w pracy, z niezłymi osiągnięciami w zawodzie i stabilni finansowo. Niestety, wewnętrznie są skrzywdzeni, z traumatycznymi przeżyciami i ciężkimi ranami, które ciężko zabliźnić. Oboje są niezwykle ambitni, dużo pracują i wplątują się w przygodne, niezobowiązujące związki. Ich przypadkowe spotkanie powoduje, że budzą się w nich ukryte i nieokiełznane pragnienia. Mężczyzna popada w dziwną obsesję i obiecuje sobie, że nie spocznie dopóki nie zdobędzie Weroniki.
Jednak czy ta dwójka ma szansę na udany związek? Czy bolesna przeszłość da o sobie zapomnieć? Czy będą wstanie sobie zaufać i pokochać prawdziwą miłością? Może w ich przypadku jest to niemożliwe, a cena zbyt wysoka?
Zapraszam was kochani do tej niesamowitej i intrygującej lektury. Gwarantuje, że nuda tutaj nie wchodzi w grę. Między bohaterami aż iskrzy, intensywność odczuć jest przeogromna. Wrażeń wam nie zabraknie bo oprócz wątku miłosno-obyczajowego zaskoczy a może i nawet zszokuje wątek kryminalny.
Książka zasługuje na uwagę i w moim odczuciu jest niepowtarzalna, niezwykle wartościowa oraz pouczająca. Polecam !

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2021-09-05, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021,

Uwielbiam w książkach silne i odważne bohaterki. Taką bez wątpienia jest Weronika. To kobieta, która rozprawi się z każdym problemem, wie ile jest warta jako ona sama, ale i jako handlowiec. Z kolei Damian, choć początkowo na to nie wygląda, pragnie stabilizacji, kobiety u swojego boku. Zatrudniając Weronikę liczy nie tylko na to, że trafił mu się świetny pracownik, ale przede wszystkim czuje, że to kobieta dla niego.

"Ciebie nie znam. Ale znam się na kobietach. Nie muszę cię dobrze znać, żeby od razu wiedzieć, że jesteś kobietą, o którą warto zabiegać."

Jednak nie będzie tak łatwo. Pojawią się tajemnice z przeszłości na tyle poważne, że mogą zadecydować o czyimś życiu. Oboje mają silne, władcze charaktery, więc ścierania się nie zabraknie. Trzeba zatem będzie pójść na pewne kompromisy. Ale czy to potrafią? Przekonujemy się jak ważna jest szczera rozmowa, otworzenie się na siebie, zaufanie, poznanie przeszłości drugiej osoby. Niedomówienia bowiem mogą zniszczyć życie. Autorka doskonale ukazała uczucia, jakie nimi targają. Czytelnik wchodzi niejako w ich buty, przeżywa wszystko to, co ich dotyczy. Radość, strach, ból, złość, bezsilność, pożądanie - to tylko namiastka tego, co tu spotkacie.

"Ta dziewczyna jest moją obsesją i cholernym pragnieniem, którego na razie nie potrafię w żaden sposób zaspokoić."

Bardzo zaangażowała mnie ta historia, trzymała w napięciu do samego końca. Nie wiedziałam czy bohaterom uda się wyjść z opresji obronną ręką oraz czy wzajemny pociąg będzie miał szczęśliwy finał.

Monika Kacprzyk może pochwalić się lekkością stylu, dopracowaniem fabuły, subtelnymi acz gorącymi scenami miłosnymi oraz realnością przedstawionych wydarzeń i sytuacji. Jedynym mankamentem było dla mnie brak podziału na rozdziały itp. Cały tekst napisany jest jednym ciągiem i momentami nie wiedziałam, w którym miejscu kończy się wątek jednej postaci, a gdzie zaczyna drugiej.

"Obiecaj, że warto" to powieść nieszablonowa, wyróżniająca się na rynku książki. To ciekawe spektrum skrajnych emocji i uczuć. Chcesz poznać siłę prawdziwej miłości? Przeczytaj!

Zawarte na zawsze
Monika Kacprzyk0
Okładka ksiązki - Zawarte na zawsze

Anna przyjeżdża do Warszawy, żeby rozpocząć kolejny rozdział swojego życia. Jej uroda i delikatność powodują, że od razu staje się obiektem zainteresowania...