Obiecaj, że warto

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Moniki, ale muszę powiedzieć, że nie ostatnie. Droga autorko, jestem zachwycona stylem pisania, lekkością pióra i pomysłowością. Gratuluję genialnej i bardzo ciekawej powieści.
„Obiecaj, że warto” to lektura, która porwała mnie swoją prostotą, czarującą acz przejmująco smutną historią i tym, że potrafiła poruszyć w mojej duszy najczulsze struny. Z przejęciem zaczytywałam się, nie mogąc oderwać się, by zająć się obowiązkami w domu. W tym wypadku książka była najważniejsza a emocje jakich mi dostarczyła będą przez długi czas niezapomniane. Mamy tu genialny romans, ze wspaniałymi scenami seksu, które potrafią doprowadzić do palpitacji serca. Zapewniam was, że temperatura będzie bliska wrzenia. Autorka zaskoczyła mnie ciekawym wymieszaniem narracji. Czytając poznajemy losy i odczucia bohaterów z obu perspektyw, jednak nie są one niczym porozdzielane. Muszę przyznać, że ten zabieg niezwykle przypadł mi do gustu i przez to przez powieść się płynęło.
Weronika i Damian to ludzie spełniający się w pracy, z niezłymi osiągnięciami w zawodzie i stabilni finansowo. Niestety, wewnętrznie są skrzywdzeni, z traumatycznymi przeżyciami i ciężkimi ranami, które ciężko zabliźnić. Oboje są niezwykle ambitni, dużo pracują i wplątują się w przygodne, niezobowiązujące związki. Ich przypadkowe spotkanie powoduje, że budzą się w nich ukryte i nieokiełznane pragnienia. Mężczyzna popada w dziwną obsesję i obiecuje sobie, że nie spocznie dopóki nie zdobędzie Weroniki.
Jednak czy ta dwójka ma szansę na udany związek? Czy bolesna przeszłość da o sobie zapomnieć? Czy będą wstanie sobie zaufać i pokochać prawdziwą miłością? Może w ich przypadku jest to niemożliwe, a cena zbyt wysoka?
Zapraszam was kochani do tej niesamowitej i intrygującej lektury. Gwarantuje, że nuda tutaj nie wchodzi w grę. Między bohaterami aż iskrzy, intensywność odczuć jest przeogromna. Wrażeń wam nie zabraknie bo oprócz wątku miłosno-obyczajowego zaskoczy a może i nawet zszokuje wątek kryminalny.
Książka zasługuje na uwagę i w moim odczuciu jest niepowtarzalna, niezwykle wartościowa oraz pouczająca. Polecam !

Informacje dodatkowe o Obiecaj, że warto:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-07-16
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: obiecajzewarto zawartenazawsze monikakacprzyk

Zobacz opinie o książce Obiecaj, że warto

Kup książkę Obiecaj, że warto

Zawarte na zawsze
Monika Kacprzyk0
Okładka ksiązki - Zawarte na zawsze

Anna przyjeżdża do Warszawy, żeby rozpocząć kolejny rozdział swojego życia. Jej uroda i delikatność powodują, że od razu staje się obiektem zainteresowania...