Obrona psychiczna dla początkujących

Chroń swoją energię i stwórz bezpieczny dom

Na swojej drodze wielokrotnie spotykasz ludzi będących wampirami energetycznymii zjawiska, przed którymi chcesz uciec i nie dopuścić ich do siebie. Schronienia szukasz w domu, wśród bliskich ci osób. Czy możesz jednak mieć pewność, że to bezpieczne miejsce, gdzie nic ci nie zagraża? Negatywna energia wdziera się także w twoją osobistą przestrzeń, wnika między relacje z rodziną i przyjaciółmi, niszczy twój spokój. Poznaj skuteczne sposoby, by się przed nią chronić.

Richard Webster, znany i ceniony specjalista w dziedzinie parapsychologii, przedstawia niezawodne metody odpierania ataków energetycznych. Krok po kroku uczy, jak korzystać z ochronnej mocy amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Pokazuje, jak możesz wzmocnić swoją aurę i stworzyć bezpieczną przestrzeń, wolną od negatywnych wpływów, służącą tobie i osobom, na których dobru szczególnie ci zależy. Dzięki radom zawartym w tej książce nauczysz się stawiać granice wszystkiemu, czego nie chcesz w swoim życiu.

Informacje dodatkowe o Obrona psychiczna dla początkujących:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-09-06
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Psychic protection for beginners. Creating a safe heaven for home & family

Kup książkę Obrona psychiczna dla początkujących

Obrona psychiczna dla początkujących - opinie o książce

"Krok po kroku nauczysz się korzystać z ochronnej mocy amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Wszystko po to, aby stworzyć harmonijny dom, w którym wszyscy się kochają, czują się dobrze i bezpiecznie oraz zapewnić pomyślność tym, na których dobru szczególnie nam zależy." Nie wiem dlaczego sięgnęłam po tę książkę. Talizmany, amulety... dla mnie to totalne bzdury. Jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy, to powinien przeczytać ten poradnik. Jest tutaj mnóstwo informacji przekazanych w uporządkowany i przystępny sposób. Mnie jednak nie przekonał. Liczyłam na inny rodzaj lektury.
Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał

Czym jest szczęście? Jak przyciągnąć je do siebie lub jak poprawić jego jakość? Autor bestsellerowych poradników objaśnia, czym jest pomyślność...

Magiczne kryształy. Proste rytuały na szczęście
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Magiczne kryształy. Proste rytuały na szczęście

Jeden kryształ - wiele możliwości! Zastanawiasz się, jak wprowadzić pozytywną energię do swojego życia? A może chcesz się dowidzieć, jak naprawić...