Jak oczyścić swoją energię, aby lśniła naturalnym tęczowym światłem?

To nie przypadek, że mityczne jednorożce są ważnym elementem naszej kultury. Te niepowtarzalne stworzenia w niezwykły sposób łączą w sobie niezłomność i odwagę z delikatnością oraz czystością i są potężnym remedium na wszystkie problemy trapiące współczesny świat.

Tess Whitehurst zestawia w swojej książce inspirującą wiedzę ze wskazówkami dotyczącymi medytacji, rytuałów, ćwiczeń i zaklęć. Opisane w niej techniki pozwolą ci zsynchronizować się z królestwem jednorożca i pokażą, jak w praktyczny sposób wykorzystywać jego energię, która wprowadzi do twojego życia dobre wibracje i tony brokatu!

Informacje dodatkowe o Obudź w sobie jednorożca. Jak wzmocnić wewnętrzną siłę i wypełniać życie magicznym brokatem:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-11-12
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Unicorn Magic: Awaken to Mystical Energy & Embrace Your Personal Power

Tagi: Umysł ciało duch bóg

Kup książkę Obudź w sobie jednorożca. Jak wzmocnić wewnętrzną siłę i wypełniać życie magicznym brokatem

Obudź w sobie jednorożca. Jak wzmocnić wewnętrzną siłę i wypełniać życie magicznym brokatem - opinie o książce

Tess Whitehurst0
Okładka ksiązki - Magia mody. Jak się ubierać, żeby wyrazić swoją osobowość i odnieść sukces w pracy i życiu osobistym

Odkryj, jak moda może pomóc ci prawdziwie być sobą, przyciągać dobry los i manifestować twoje marzenia. Kiedy twoja piękna rzeczywistość wewnętrzna i...