Odkryj, jak moda może pomóc ci prawdziwie być sobą, przyciągać dobry los i manifestować twoje marzenia. Kiedy twoja piękna rzeczywistość wewnętrzna i zewnętrzna pasuje do siebie, możesz rozkoszować się w magii każdego dnia.

Moda stosowana z intencją może być potężną, afirmującą życie praktyką. Zbuduj garderobę pełną rzeczy, które wzmacniają twoje unikalne cechy i osobisty magnetyzm. Wybieraj ubrania, buty i akcesoria - w tym to, co już posiadasz - które sprawią, że będziesz wyglądała i czuła się jak najlepiej.

Dobieraj wspierające cię stroje na każdą okazję, korzystając z prostych wskazówek na temat wszystkiego: od kolorów, materiałów i wzorów do kamieni szlachetnych, lakieru do paznokci i tatuaży. Opierając się na astrologii, feng shui, psychologii i wielu innych dziedzinach, ten ciekawy i mistyczny przewodnik modowy pomoże ci wyrażać swoje prawdziwe "ja" oraz rozbudzić szczęście i powodzenie.

Poznaj magiczną stronę swojej garderoby i wydobądź swój wewnętrzny blask!

Informacje dodatkowe o Magia mody. Jak się ubierać, żeby wyrazić swoją osobowość i odnieść sukces w pracy i życiu osobistym:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-01-29
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Magia mody. Jak się ubierać, żeby wyrazić swoją osobowość i odnieść sukces w pracy i życiu osobistym

Magia mody. Jak się ubierać, żeby wyrazić swoją osobowość i odnieść sukces w pracy i życiu osobistym - opinie o książce

Tess Whitehurst0
Okładka ksiązki - Obudź w sobie jednorożca. Jak wzmocnić wewnętrzną siłę i wypełniać życie magicznym brokatem

Jak oczyścić swoją energię, aby lśniła naturalnym tęczowym światłem? To nie przypadek, że mityczne jednorożce są ważnym elementem naszej kultury....