Ocalenie gangstera

Drewniana chata otoczona lasem, z dala od cywilizacji... Rea Renado nie ma pojęcia, gdzie jest i dlaczego znalazła się w tym miejscu. Wie tylko tyle, że grozi jej niebezpieczeństwo. Kiedy więc w chacie pojawia się nieznajomy mężczyzna, Rea - przekonana, że może spodziewać się najgorszego - próbuje go znokautować. Tajemniczym przybyszem okazuje się jednak Konstantin, który po wykonanym zleceniu zamierzał spędzić tam noc. Jest niebezpieczny, a jego nazwisko zwiastuje kłopoty. Mimo że powinien trzymać się od kobiety z daleka, postanawia jej pomóc, nie wiedząc, że tym samym narazi się mafii. Kłopoty, jakie ta dwójka ściągnie na siebie w Nowym Jorku, nie znikną nawet w Las Vegas. Mieście, w którym władze ma rodzina Tarasow. Mieście, które nie należy już tylko do nich. Bo co zaczęło się w Vegas, kończy się Vegas.

Informacje dodatkowe o Ocalenie gangstera:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-05-17

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Ocalenie gangstera

Ocalenie gangstera - opinie o książce

To ostatni tom serii o słynnych braciach Tarasow. Z jednej strony dobrze, że w końcu mamy całość z drugiej strony zostaje lelki żal,że to jednak definitywny koniec. A może i nie? A nóż autorka zaskoczy nas poniekąd nowa serie ale powiązaną z naszą słynna rodzinną?

Rea zostaje porwana ze szpitala i budzi się w chatce na kompletnym odludziu. To tu trafia na nią Konstantin, kory pomaga jej się dostać do Nowego Jorku. Po drodze między ta dwójka pojawia się coś, co sprawia, że mężczyzna postanawia jej pomóc. Rea odkrywa, że jej ojciec nie był tym za kogo go uważała. Nie była swiętya ale to, co odkrywa przerasta jej wyobrażenie. W dodatku okazuje się, że dziewczyna, której pomogła to jej kuzynka. Czy Rea odzyska swoje życie? Czy jej ojciec wplątał ja w kłopoty? Kto stoi za jej porwaniem? Kim tak naprawdę jej Konstantin?

Konstantin to człowiek mafii. Został adoptowany przez człowieka, który wyszkolił go by zabijał. Jednak gdy jego przybrany ojciec gonie , mężczyzna postanawia żyć na własny rachunek, zwłaszcza, że poznał tożsamość prawdziwych rodziców. Odmawia wykonania zlecenia jeszcze zanim okazuje się kto jest jego celem. Wszystko się komplikuje gdy poznaje Reę.  Chce jej pomóc ale wplątuje się w rodzinne powiązania. Wszystko się komplikuje gdy jego celem okazuje się facet kuzynki Rei. Jeszcze bardziej gdy Konstantin i pozostali mają coś wspólnego poza wrogiem.

Uwielbiam historię o braciach Tarasow. Ostatnia część to w sumie idealne zakończenie historii o słynnej rodzince. Fabuła może nie jest specjalnie rozbudowana, bardziej wyjaśniająca wątki z poprzedniej, mafii nie jest za dużo za to dialogi typowe dla rodzinki Tarasow. Historia napisana z kilku perspektyw to jest to co uwielbiam. Bohaterowie są świetnie wykreowani, silni i niepowtarzalni. Konstantin od początku zachowuje się typowo dla rodzinki Tarasowa. To, co mi się tu jeszcze podoba to postać głównej bohaterki,. Rea choć początkowo nieświadoma wszystkiego szybko łączy fakty. Nie jest z tych, co się boją, umie się postawić. Autorka zaserwowała nam dużą dawkę emocji. Oczywiście jest humor, niebezpieczeństwo, tajemnice, strzelaniny i cała ta mafijna otoczka. Dodać do tego szczyptę erotyzmu, który jest to dodatkiem, a nie przewodnim motywem i mamy świetną książkę. Autorka także zakończyła definitywnie nam historie pozostałych par, które poznaliśmy w poprzednich częściach. Idealnie spina to w całość historie rodzinki Tarasow.

Zakończenie intrygujące, zwłaszcza że autorka namieszał nam wprowadzając nowe postacie i zostawiła wątek, który nie do końca został wyjaśniony.  Mam wrażenie przez to , że nie rozstajemy się z naszymi mafiozami do końca. Czuje, że pojawi się nowa seria, która będzie powiązana z poprzednimi. Ja na to licze bo rodzinka Tarasow jest nie do podrobienia. Polecam

Rea Renado zostaje porwana, i znajduje się w drewnianej chatce, gdzieś nie wiadomo gdzie, jedno jest pewne, do cywilizacji ma bardzo daleko. Nie wie, co tam robi i jak ma stamtąd uciec. Gdy w chacie pojawia się mężczyzna jest przekonana, że to jej porywacz i nawet się nie waha czy go ogłuszyć, czy też nie.

Jak się okazuje w drewniany domku pośrodku niczego zjawia się Konstantin, który zwyczajnie chciał odpocząć po zleceniu. Mężczyzna nie miał pojęcia, że ktoś przebywa w środku. Postanawia pomóc dziewczynie, przez co naraża się mafii, jednak on nie pozwoli by stała im się krzywda. Jego nazwisko to same kłopoty, lecz jeszcze większe będą jeśli dowiedzą się o nim bracia Tarasow.

Z Nowego Jorku Rea z Konstantinem uciekają do Vegas, jednak tam też nie obejdzie się bez problemów, a dokładniej bez Braci Tarasow.

Czy Rea ułoży sobie życie na nowo? Czy Konstantin ochroni dziewczynę? Co z tym wszystkim mają wspólnego bracia Tarasow?

Kolejny tom o gangsterach Anny Wolf, a mi dalej się nie znudziło. Uwielbiam powracać do rodziny Tarasow. To z jaką łatwością dbają o siebie nawzajem, nawet o najnowszych, ledwo poznanych członków rodziny. W ich mafii rodzina jest najważniejsza.

Reę mogliśmy odrobinę poznać w poprzednim tomie, to ona jest chorą córką Renado, który poszukiwał dla niej dawcy. Jednak prawda w rzeczywistości jest zupełnie inna i odkryć ją pomoże jej Konstantin, który zjawia się z nikąd, jednak wcale nikim nie jest. Jego nazwisko jest znane chyba wszystkim, lecz on trzyma też asa w rękawie, który może spowodować małe trzęsienie ziemi.

Uwielbiam w tej serii to, że mamy w niej i dobry humor, i trochę rozlewu krwi, ale też nie raz potrafi trzymać mnie w takim napięciu, że nie odłożę książki dopóki nie dowiem się jak to się zakończy. Świetnie, że głowni bohaterowie, a dokładniej ich relacja nie ocieka lukrem. Każdy ma swoje zdanie i nie boi się konfrontacji, z resztą jest tak w każdej parze z rodziny Tarasow. Kobiety wcale uległe nie są, a wręcz przeciwnie zrobią wszystko by tylko postawić na swoim.

Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą książką i jeśli jeszcze nie znacie tej serii to gorąco zachęcam do przeczytania.

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-06-26, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki. Za mną tak naprawdę prawie wszystkie książki Ani. "Ocalenie gangstera" jest trzecim tomem serii #braciatarasow, książki te najlepiej czytać w odpowiedniej kolejności. Bardzo polubiłam ten cykl, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok tego tytułu. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny co sprawia, że książkę czyta się naprawdę ekspresowo. Ja przeczytałam tą historię w jedno popołudnie. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona i równie dobrze poprowadzona i chociaż była dosyć przewidywalna nie odebrało mi to radości z czytania. Już od pierwszych stron zostałam wciągnięta do trudnego i pełnego niebezpieczeństw malijnego świata. Bohaterowie tej powieści zostali naprawdę świetnie wykreowani i byłam szalenie ciekawa jak autorka poprowadzi ich losy oraz w jakim kierunku potoczy się ich relacja. Na kartach tej powieści mogłam lepiej poznać głównych bohaterów- Rae i Konstantina, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. To co otrzymałam na kolejnych stronach książki bardzo mi się podobało! Akcja powieści jest dosyć wartka, także nie ma tutaj nawet chwili na nudę, a wszystkie wydarzenia, które są opisane na stronach "Ocalenia gangstera" dostarczają nie lada emocji i wrażeń! Jak zawsze nie zabraknie namiętności i pożądania. Poraz kolejny miło spędziłam czas z bohaterami tej serii i czekam już na kolejne powieści spod pióra autorki. Myślę, że fani twórczości Ani będą usatysfakcjonowani. Polecam!

Avatar użytkownika - Mirela
Mirela
Przeczytane:2023-05-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

RECENZJA

🔥"OCALENIE GANGSTERA"🔥

Seria: Bracia Tarasow (tom 3)

AUTOR: Anna Wolf - strona autorska

WYDAWNICTWO: AKURAT
Wydawnictwo MUZA SA

Grzeszne książki

Co zaczęło się w Vegas, kończy się w Vegas.

"Może oszalałam, ale mam dość czekania na życie. Nie mam nastu lat..... Nigdy nie można być niczego pewnym. Czasem to, co daje nam los w konkretnej chwili, jest dokładnie tym, czego potrzebujemy."

Ubóstwiam tę niepowtarzalną serię, z niebanalnymi bohaterami, których uwielbiam. Kocham tę mafijną rodzinkę, która jest jedyna w swoim rodzaju, rozrasta się, w zastraszającym tempie a każda kolejna postać dodaje wyjątkowego charakteru tej historii.
Znalazłam tutaj wszystko, co uwielbiam.

Więc zapraszam do grona szaleńców i jazdę na wariackich papierach 😁😍.

Szykujcie się na bezmiar emocji, gangsterskich porachunków, bezwzględny mafijny świat, moc adrenaliny, akcji, i dobrej zabawy, która jest gwarantowana.

Historia zatoczy koło i nasi gangsterzy wracają tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli do miasta grzechu.

Książka porywa już od pierwszej strony, oplata, wciąga dobrą akcją, niespodziewanymi zwrotami i nie puszcza do ostatniej strony.

Ocalenie gangstera to trzeci i ostatni tom o braciach Tarasow.
W tej części poznajemy Konstantina i Rea Renado. Nie zabraknie reszty szalonego towarzystwa i  Braci Tarasow.
Autorka stworzyła zaskakująca opowieść, o tym jak przypadkowe spotkanie  potrafi zmienić życie bohaterom, a każda podjęta decyzja pociąga za sobą konsekwencje.
Historia przepełniona emocjami, adrenaliną, dobrą akcją i humorem, ciętym językiem, niebanalnymi dialogami, tajemnicami  i zwrotami akcji. Nie zabraknie pikantnych scen erotycznych, które rozpalą zmysły. Zostaną, odkryte wszystkie karty a poszczególne puzzle układanki trafią na swoje miejsce. Długo skrywane tajemnice w końcu ujrzą światło dzienne.

Książka napisana jest w większości z perspektywy Rea i Konstantina, ale również dostajemy punkt widzenia bohaterów, których już zdarzyliśmy poznać we wcześniejszych częściach.
Postacie wykreowane świetnie, bardzo autentyczni, intrygują, są niebezpieczni,  posiadają coś w sobie, są barwni, charakterni i w niektórych momentach bawią.Dla rodziny zrobią wszystko.
Kreacja Rei i Konstantina wyszła genialnie.
Obydwoje skrywają wiele, ale są stonowane charakterne nie wahają się gdy czegoś chcą. Podobało mi się u nich to, że rozmawiali, nie narzucało, jedno drugiemu co mają robić.
Bardzo ich polubiłam.
Konstantin to trzydziestopięcioletni tajemniczy mężczyzna, którego pomału męczy byciem tym, kim jest.
Rea to blondynka z niebieskimi oczami, która sprawiła, że serce Konstantina zaczynało bić innym rytmem.
Życie Rei przewróciło się do góry nogami i zaczęło się zmieniać jak w kalejdoskopie.
Mężczyzna sprawił, że przy nim zaczęła oddychać i żyć.

"Życie zmienia ludzi, ale tak naprawdę sami decydujemy, kim chcemy być. Możemy się stać zabójcami z sercem albo zwykłymi bezdusznymi maszynami do zabijania. "

Rea Renado zostaje porwana i wywieziona na totalne odludzie, pozostawiona na pastwę losu.
Tam znajduje ją  przypadkowo Konstantin, w czasie wykonania zadania.
Los w przedziwny sposób skrzyżował ich ścieżki. Tylko dziewczyna nie wie, że jego nazwisko zwiastuje, kłopoty a on sam jest niezwykle niebezpieczny. Mimo że powinien trzymać się od kobiety z daleka, postanawia jej pomóc. Nieświadomy narazi się mafii, ale i odkryje wiele istotnych dla siebie informacji. Niestety wszystko zwiastuje ogromne kłopoty.
Kłopoty, jakie ta dwójka ściągnie na siebie w Nowym Jorku, nie znikną nawet w Las Vegas. Mieście, w którym władzę ma rodzina Tarasow. Mieście, które nie należy już tylko do nich.

-Kim jest Konstantin?
-Czy Konstantin będzie ratunkiem dla kobiety?
-Czy Rea okaże się ocaleniem Konstantina?
-W jakie kłopoty ściągną na siebie bohaterowie?
-Co odkryją?
-Czy uda im się zrealizować swoje cele i dopuścili Grisze,  zanim on ich dopadnie.
-Czy Rea przejdzie na ciemną stronę mocy?
-Co dostaną w pakiecie?

Polecam

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Polubiłam historie z cyklu Bracia Tarasow, więc i ten tom przypadł mi do gustu. Lubię powieści w których nie brakuje emocji i w których ciągle coś się dzieje.

Rea Ronado budzi się w drewnianej chacie otoczonej lasem i kompletnie nie ma pojęcia jak się tutaj znalazła, bo przecież była w szpitalu. Kiedy w chacie pojawia się nieznajomy mężczyzna, ta próbuje go znokautować. Konstantin nie chce jej zrobić krzywdy, wręcz przeciwnie, postanawia jej pomóc, nie wiedząc, że zadziera z mafią. Kłopoty od tej pory będą się za nimi ciągły niczym cień.

„Pamiętam wszystko, a chciałabym zapomnieć. Życie to jednak nie kartka ani ołówek i gumka. Pewnych rzeczy nie da się wymazać. Po prostu się nie da. Można jedynie oswoić swoje demony, które tylko czekają z tyłu głowy, aż się je uwolni.”

Miło, że w powieści pojawiają się poznani już wcześniej bohaterowie, bo dzięki temu dowiadujemy się co u nich słychać. Niemniej historia Rea oraz Konstantina jest niezwykle wciągająca. Dwoje tak naprawdę obcych sobie osób po dość krótkim czasie jest w stanie wskoczyć za sobą w ogień. Czyż można nazwać to inaczej niż miłość?

Rea to kobieta, która nie chce kłopotów, a kiedy te się pojawiają nie ma zamiaru być dla nikogo kartą przetargową. Wie, że mimo wszystko musi być silna i dać sobie radę.
Konstantin to mężczyzna zmęczony swoim życiem. Jest płatnym mordercą i lepiej z nim nie zadzierać, bo nie należy do miłych osób. Zawsze dba o szczegóły.
Ta dwójka trafia na siebie przez czysty przypadek, a jednak coś ich do siebie przyciąga. Jeśli jesteście ciekawi co przygotowała dla nich Anna Wolf, koniecznie musicie przeczytać tę powieść.

Akcja powieści toczy się dość szybko, więc z całą pewnością nie możecie liczyć na nudną lekturę. Ciekawy pomysł na fabułę, która tak naprawdę nie jest przewidywalna. Do tego świetna kreacja bohaterów, którzy z całą pewnością wyróżniają się mocnymi charakterami. Całość dzięki lekkiemu i przyjemnemu językowi czyta się błyskawicznie.

„Czasem to, co daje nam los w konkretnej chwili, jest dokładnie tym, czego potrzebujemy.”

"Ocalenie gangstera" to historia, która porywa w swój świat już od pierwszych stron. To również historia o której szybko się nie zapomina. Gorąco polecam.

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2023-05-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Tym razem wszystko drogi prowadzą do Vegas, czyli miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. Rea Renado została porwana i porzucona na kompletnym odludziu. Nikt nie wiedział, gdzie jej szukać. Nawet ona sama nie wiedziała, gdzie się znajduje. Do czasu, gdy nieoczekiwanie, u drzwi chaty nie pojawił się Konstantin. Spadkobierca Dunina, który po śmierci swojego opiekuna przejął po nim schedę a wraz nią odkrył prawdę o swoim pochodzeniu. Przeszłość nadal wisi jednak nad obojgiem. Przyjdzie im się zmierzyć po raz kolejny z wrogami, którzy czyhają za rogiem.  Gdy na trop Rea’i wpada rodzinka Tarasow - już nic nie będzie takie jak dawniej.

Ci którzy znają książki autorki wiedzą, że przy jej pozycjach nie grozi nuda. Nie inaczej jest w przypadku ostatniego tom. Zaborczy mężczyźni i lojalne kobiety - mieszanka wybuchowa, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo najbliższych. Przy lekturze tej pozycji z pewnością jest gorąco za sprawą scen, które przyprawią was o rumieniec. Książkę się pochłania, ponieważ akcja pędzi jak szalona i nie zwalnia do samego końca. Zaskakuje sekretami, które odkrywamy, a tych zostało jeszcze kilka. Wysoki poziom adrenaliny nie opada do ostatniej strony a wrogowie nie śpią, planując zemstę. Cała seryjna rodzinka dostarcza ogromu wrażeń, emocji ale i świetnej zabawy, za sprawą swoich utarczek, słownych przepychanek, które tak lubimy.

Zaintrygowała mnie trójka braci, którzy pojawiają się w ostatnich rozdziałach tej pozycji. Może autorka pokusi się na nową serię o gorących gangsterach? Jeśli tak to z przyjemnością po nią sięgnę. A Wy, nie zwlekajcie i już dziś zamówcie swój egzemplarz „Ocalenia gangstera”. To pozycja obowiązkowa dla fanów pióra Anny Wolf, ale przede wszystkim miłośników tej mafijnej familii.

Rea zostaje uprowadzona prosto ze szpitala. Budzi się sama w dziwnym miejscu. Zostaje wywieziona do drewnianej chaty, z dala od cywilizacji, skąd nie ma najmniejszych możliwości się wydostać. Młoda kobieta czuje, że jest w ogromnym niebezpieczeństwie, dlatego, kiedy ktoś wchodzi do jej tymczasowego więzienia, postanawia go zaatakować. Jest przekonana, że mężczyzna chce ją skrzywdzić, dokończyć to, co zaczęli inni. Myli się.
Konstantin ma zamiar odpocząć po sprawie, którą załatwiał. Nie wiedział, że udając się do chaty ukrytej w środku lasu, kogoś tam zastanie. Chociaż zostaje na dzień dobry zaatakowany, postanawia pomóc kobiecie, którą tam znajduje. Początkowa ma zamiar tylko zawieźć ją do cywilizacji, jednak coś sprawia, że wraca i zostaje z nią w jej domu. Szybko okazuje się, że to była dobra decyzja.
Nic nie jest takie, jak myślała Rea, a kolejne tajemnice, jakie odkrywa, coraz bardziej ją zaskakują. Nie tylko okazuje się, że jej ojciec był zwykłym zwyrodnialcem, ale również, że przez niego ona jest w niebezpieczeństwie. Również w życiu Konstantina wiele się komplikuje, a wmieszanie się we wszystko braci Tarasow wnosi jeszcze więcej chaosu. Co połączy Konstantina i Rea? Co z nimi mają wspólnego bracia Tarasow? Co takiego zrobił ojciec Rey?

Zawsze z wielką przyjemnością wracam do świata braci Tarasow. Uwielbiam tę serię i chociaż zawsze mam dość spore oczekiwania, autorka bez problemu je spełnia. Tak było i tym razem.
Historia Konstantina i Rey zdecydowanie przypadła mi do gustu. Według mnie była ciekawa, wciągająca, a momentami zaskakująca. Osobiście przeczytałam ją w jeden wieczór, nie mogąc się oderwać praktycznie od samego początku, aż do ostatnich stron. Akcja dość szybka, z wieloma zwrotami. Książka pełna niebezpieczeństwa, tajemnic, sekretów, mafijnych porachunków.
Zdecydowanym plusem według mnie jest fakt, że mamy tu bohaterów z poprzednich tomów. Nie tylko dowiadujemy się co u nich słychać, ale również co nieco czytamy ich oczami. Takie rozwiązanie wiele wniosło do historii.

Bohaterowie zdecydowanie ciekawi, dobrze wykreowani.
Rea to kobieta, która jest silna, odważna, ma własne zdanie i nie zostawia go dla siebie. Z jednej strony potrafi się postawić, z drugiej, wie, kiedy należy poprosić o pomoc. Osobiście ją polubiłam.
Konstantina to mężczyzna pełen tajemnic i sekretów. Jest jednym z tych, których lepiej nie spotkać w ciemnym zaułku. Bezwzględny, bezkompromisowy, niebezpieczny, a przy tym seksowny.

„Ocalenie gangstera” to świetna książka, z którą spędziłam wspaniale czas. Z wielką przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-05-19, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Mam idealną propozycję książki dla fanów Anny Wolf i klimatów gangsterskich.

"Ocalenie gangstera" to ostatni tom cyklu "Bracia Tarasow". Bardzo polubiłam tę serię. Autorka genialnie stworzyła mafijny klimat oraz wykreowała bohaterów. Rodzinki Tarasow nie da się zapomnieć. Natomiast słowne potyczki bohaterów sprawiły, że bawiłam się znakomicie. Dreszczyk emocji zapewniony. Podczas czytania czuć niebezpieczeństwo i towarzyszy napięcie, bo nie wiadomo, co jeszcze wydarzy się. Autorka potrafi zapewnić niesamowite i nieoczekiwane zwroty akcji. Nie zabraknie też namiętnych chwil, intryg, tajemnic i gangsterskich porachunków. Zapewniam Was, że nie będziecie nudzić się.

Rea Renado zostaje porwana i wywieziona do chaty z dala od cywilizacji. Niespodziewanie pojawia się tam Konstantin. Niebezpieczny mężczyzna postanawia jej pomóc. Nie wie, że w ten sposób narazi się mafii. Demony przeszłości czyhają na nich tuż za rogiem.

Jeśli jesteście ciekawi jak zakończy się ta historia to przeczytajcie.
Będziecie zachwyceni.
Jestem usatysfakcjonowana lekturą i każdą książkę autorki biorę w ciemno. Uwielbiam jej styl i hipnotyzujące pióro.
Rewelacja!

Polecam gorąco!

BRUNETTE BOOKS

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-05-10, Ocena: 6, Przeczytałam,

Rodzinka Tarasow nigdy mi się nie znudzi.Z każdym kolejnym tomie mój apetet rośnie.Wydawałoby się,że nic już nas nie zaskoczy w kolejnym tomie serii,ale muszę przyznać,że autorka potrafiła dostarczyć emocjonujących chwil.Sprawiła mi tym wielka radość.Z każda kolejnym rozdziałem bohaterowie sprawili,że moja noc została zarwana,aby przeczytać ją w całości.Pojawiający się wszyscy bohaterowie poprzednich części byli niesamowici.Ich cięte riposty,zabawne sytuacje oraz szalone kobitki mężczyzn Tarasow dodały ognia.One potrafią się bawić jak nikt inny,a wraz z tym ustawić swych mężczyzn do pionu.Jest to fenomenalne.Dzięki nim ponownie można uwierzyć w siłę #powerwomen!!!

Jednak na główny plan wysuwa się Rea i Konstantin,który okazuje się…tego wam nie zdradzę,byście mieli wielkie zaskoczenie jego osobà i pochodzeniem.Jest to istna petarda,ponieważ autorka potrafiła tak rozbudować informacje o członkach Tarasow,że wszystko łączy się w jedna całość.

Otrzymujemy nie tylko rozwijająca się relację Rei i Konstantina,ale także świetna fabułę połączona z odkrywaniem przeszłości,zemstę z rąk wroga,który czeka na odpowiednia chwilę by zaatakować.Siła Tarasow ponownie da o sobie znać.Przekonamy się,że zawsze się wspierają i nigdy nie odmówią sobie pomocy.Dla nich rodzina jest najważniejsza.

Teraz tylko czekam na historie braci Renado,którzy pojawili się nagle i niespodziewanie.Byłoby super poznać ich bliżej.

Jeśli kochacie książki,które czytają się w mgnieniu oka to ta lektura jest właśnie taka.Gwarantuje niezapomniane chwile i poprawę humoru.Polecam

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2023-09-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Konstantin i Rea

"Ocalenie gangstera" to kolejne spotkanie z rodziną Tarasow, a także nowymi bohaterami, a mianowicie Konstantinem i Reą.

Drogi dwójki głównych bohaterów krzyżują się przypadkiem w leśnej chacie. On jest powiązany z mafią, jego bracia to Kirił i Dimitrij znani czytelnikom z wcześniejszych tomów, a Rea jest kuzynką Raisy, dziewczyny Kiriła. Ich losy połączy przeznaczenie, a rodzina Tarasow się powiększy !

"Nie znudziło się wam to ciągłe zbiorowe grożenie?"

"Ocalenie gangstera" to dość krótki tom, nie ma nawet trzystu stron. Jest w nim mało akcji, a nie chcę się rozpisywać, by nie zdradzać Wam szczegółów fabuły. Dobrze było spotkać bohaterów z cyklu o gangsterach i dowiedzieć się co u nich słychać, i mam nadzieję, że autorka napisze kolejny tom i dowiemy się co tam z rodzinką Tarasow. Bo ten tom był za krótki, chętnie poczytam o braciach Tarasow jeszcze więcej ! To świetna seria :) Będę sięgać po kolejne tomy ! A Was zachęcam do zapoznania się z tymi cyklami, bo naprawdę są to przyjemne lektury i jest to doskonała rozrywka !

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza i przepraszam za dłuższy czas oczekiwania !

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-05-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Ostatni tom cyklu gangsterskiego opowiadającego o perypetiach rodziny Tarasow to znakomita, porywająca kontynuacja, która uzależnia jeszcze silniej niż poprzedniczki! Począwszy od obezwładniającego napięcia, poprzez mrożące krew w żyłach niebezpieczeństwo, wymykające się z każdej strony, aż do nieprzewidywalności, fundując tym samym lawinę intensywnych, obezwładniających emocji, jakie nie pozwalają nawet na krótką przerwę w lekturze! Bezsprzecznie, fani mocnych, mafijnych klimatów będą totalnie zafascynowani!

Każdy, kto już poznał twórczości Autorki, doskonale zdaje sobie sprawę, że lektura zafunduje mu prawdziwą jazdę bez trzymanki, gdyż nie zamierza ona oszczędzać swoich bohaterów. Akcja naszpikowana jest licznymi zwrotami akcji, nie sposób przewidzieć, co za chwilę zaserwuje zdolna pisarka, a niebezpieczny, mafijny klimat i rodzące się niespodziewane uczucie, dodatkowo podsycają i tak napiętą atmosferę.

Pióro pisarki należy do przystępnych i sugestywnych, co w połączeniu z tak niesamowitą fabułą daje naprawdę wciągającą, hipnotyzującą lekturę. Anna Wolf umiejętnie gra na czytelniczych emocjach, w mistrzowski sposób nakreśliła niebezpieczne uczucie, a także zaskakuje kolejnymi niespodziewanymi powiązaniami, które dosłownie przyprawiają o zawrót głowy. Ciekawość, jak potoczą się losy Rei Renado i Konstantina Tarasowa, staje się ważniejsza niż wszystko inne, otumania i nie pozwala na przerwę w lekturze, w skutek czego opowieść pochłania się z wypiekami na twarzy i szybszym biciem serca.

Anna Wolf nakreśliła hipnotyzującą, mocną, zniewalającą i zaskakującą powieść, która nie daje czytelnikowi ani chwili wytchnienia. To idealne, misternie przemyślane zwieńczenie gorącej serii, która podbiła już wiele czytelniczych serc, spragnionych przeszywających, skrajnych emocji i solidnej dawki mocnych wrażeń. Złożone, zapadające w pamięć postacie, liczne zwroty akcji, niespokojny, naszpikowany sekretami klimat i mroczna przeszłość, czyli wszystko to, za co kochamy niebezpieczne, odurzające romanse! Polecam gorąco!

Avatar użytkownika - yoloczytam
yoloczytam
Przeczytane:2023-05-28, Ocena: 6, Przeczytałem,

"OCALENIE GANGSTERA" autorstwa Anny Wolf to ostatni wciągający tom serii opowiadającej o przygodach rodziny Tarasow.
Osobiście uwielbiam styl pisania autorki w każdej jej książce, więc powrót do szalonej rodzinki Tarasow nie przeszedł obok mnie obojętnie. Jej lekki styl, cudowne pióro, zabawne sytuacje i szybka akcja nadają książce wyjątkowego smaku. Porwana młoda kobieta, drewniana chata na odludziu i tajemniczy mężczyzna, który łamie zasady dla jej ocalenia - to tylko początek. Konstantin i Rea są prawdziwą mieszanką wybuchową, i widać, że ogień, który zapłonął w Nowym Jorku, widać również w Las Vegas.

W tej części śledzimy historię Konstantina Tarasowa i Rei Renado, którzy przypadkowo spotykają się w odległej chatce na odludziu. Gdy Rea zostaje porwana i pozostawiona samotnie w lesie, nie wiedząc, dlaczego się to stało i gdzie się znajduje. W momencie, gdy jest najbardziej zdesperowana, pojawia się tajemniczy mężczyzna, który okazuje się być Konstantinem, kolejnym bratem Tarasow.
Oj będzie się działo...

Anna Wolf ponownie wprowadza zamieszanie do rodziny Tarasow, dostarczając niebezpiecznych sytuacji i wciągającej akcji. Wreszcie bohaterowie mają okazję dopaść swojego wroga i rozprawić się z nim. Nie zabraknie krwawych i wybuchowych scen, typowych dla braci Tarasow. Emocji w tej powieści nie brakuje, a to ostatni tom serii o tej niezwykłej rodzinie. Jednak autorka już szykuje kolejną serię, w której pewnie spotkamy się ponownie z emocjonującymi historiami i bohaterami. Gorąco polecam "Ocalenie gangstera" i całą serię.

Podczas lektury "Ocalenia gangstera" całkowicie przepadłam i powróciłam do uwielbianych postaci. Anna Wolf kolejny raz stworzyła piękną i niebanalną fabułę z silnymi bohaterami. Tajemnice, które autorka serwowała nam przez siedem tomów, zaczynają się układać w logiczną całość i muszę przyznać, że byłam kompletnie zaskoczona, że wszystko pójdzie w taką stronę. Polecam całą serię. Zdecydowanie do niej wrócę ?

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-05-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

?PRZEDPREMIEROWA RECENZJA AMBASADORSKA?

Współpraca reklamowa z @grzeszne_ksiazki @annawolf.autor

Pierwsze spotkanie Konstantina i Rei było zaskakujące i zupełnie przypadkowo, uratował jej życie. Została porwana i zostawiona na totalnym odludziu w jakiejś chacie. Połączył ich paskudny przypadek, choć bardzo by chcieli żyć osobno, to okazuje się, że mają wspólne problemy, sprawy do rozwikłania, a z każdą chwilą i rozwikłaną tajemnicą ich dodatkowo przybywa. Okazuje się, że oboje są związani z tym samym wrogiem i należą z różnych stron do jednej wielkiej i bardzo walecznej rodziny Tarasow. Teraz nie będzie zmiłuj, będą musieli zewrzeć szeregi i siły, opanować emocje, skupić się, zachować zimną krew i stanąć do najcięższej z walk, na śmierć i życie, które może być ścieżką do wolności lub ostateczną, do wrót niebiańskich bram. Czas ucieka a zmiany następują szybko, tylko od nich zależeć będzie następny krok.

Niebezpieczeństwo ich kocha, los nie szczędzi razów, sekrety i tajemnice będą dotkliwie ranić, bliscy, z którymi żyli od zawsze potrafią ich zawieźć, ale znajdzie się ktoś, kto mimo różnic zrobi dla nich wszystko, stanie ramię w ramię do bezlitosnej i krwawej walki. Rea przed porwaniem pomogła pewnej dziewczynie, ta okazuje się jej kuzynką, a na domiar złego jedną dziewczyn braci Tarasow. Teraz postanawia pomóc Rei, odwdzięczyć się za ratunek. Konstantin choć przypadkowo znalazł się blisko Rei, jest kolejnym mężczyzną z rodu Tarasow, o którym zupełnie nikt nie wiedział, on sam odkrył to niedawno. Rodzina Tarasow to siła sama w sobie, ich choć jej członków wciąż przybywa jak grzybów po deszczu, to są otwarci, choć początkowo bardzo ostrożni i nieufni, szybko można zdobyć ich bezgraniczną miłość. Rea to młoda kobieta, która mimo fatalnej sytuacji potrafi zachować zimną krew, opanować się, choć wciąż momentami pokazuje swoje słabości. Zawiodła się na ojcu, a coraz to nowsze odkrycia potęgują jej nienawiść. Konstantin nie planował żadnych zmian w swoim życiu, ani tym bardziej opiekę nad kobietą w potrzebie. Jednak nie potrafi zostawić jej nawet, kiedy ta znajduje się już w domu, pozornie bezpieczna. Dopiero czas pokazuje jak wiele mają wspólnego i jak nieznajomi szybko zamieniają się w bardzo bliskie swoim sercom osoby, oraz jak wiele czeka ich trudności i przeszkód do pokonania. Kolejny niesamowity i zawiły w psikusy losowe tom serii, którą pokochałam. Czytanie tej historii sprawiło mi ogromną przyjemność. Bohaterowie dali się polubić od samego początku. Ania po raz kolejny wypuściła swoje wodze fantazji, fundując nam doskonałą książkę z gatunku romansu mafijnego. Mrożąca krew w żyłach, rozbawiająca do łez, chwytająca za serce, wkurzająca, wspaniała i pełna emocji. Wprowadzono także kilku nowych bohaterów Leo, Reno i Mika Renado, którym mam nadzieję Ania da dalsze życie w kolejnych książkach, na co bardzo liczę i za co mocno trzymam kciuki. Wielkie brawo. Gorąco polecam.

Rea zostaje porwana, budzi się w starej chacie na odludziu.. nie wie dlaczego, i co się z nią stanie.. Niespodziewanie do jej domku zakrada się mężczyzna, kobieta boi się, że to jej porywacz wraca... Jednak okazuje się, że oboje są nieświadomi kim jest ta druga strona... Mężczyzna pomaga kobiecie, zabiera ją z tego domu... I oboje spędzają ze sobą chwilę czasu, no i wiadomo! Czują do siebie przyciąganie!
Och, powolutku kobieta dowiaduje się kim był naprawdę jej ojciec.. I z kim aktualnie ma do czynienia, przecież Konstantin to nie jest zwykły szary człowiek...
Jednak nie tylko Rea odkrywa zagadki rodzinne, bo gdy zjawia się jej kuzynka ... Konstantin dowiaduje się, że ma braci... I wtedy to dopiero się zaczyna ?
Podziwiam Autorkę, że nie polubiłam się w tych wszystkich powiązaniach rodzinnych! A jednocześnie teraz gdy już mam lekturę za sobą, ogromnie żałuję, że to już koniec tej serii ?. To jest zdecydowanie ta seria, którą może mieć i 20 części i nie będzie nudy, nie z wyobraźnia Autorki. Książki się nie czyta, książkę się pochłania. Jest idealnie napisana w sposób ciekawy,bohaterowie z którymi się śmiejemy i przeżywamy wydarzenia ... ?? I ponownie nie wiem, którego brata lubię najbardziej ? Podoba mi się w tych książkach to że Ci seksowni Panowie wiedzą jak traktować kobiety, choć dla wrogów są bezwzględni!
Uwaga, w książce występują wulgaryzmy więc ostrzegam osoby które tego pp prostu nie lubią, mi to zupełnie nie przeszkadza, nie w takich książkach ??

Będę tęsknić rodzinko Tarasow

Barbarzyńca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Barbarzyńca

Wciągający średniowieczny romans autorstwa Anny Wolf.   Horda Sasów pod dowództwem cieszącego się mroczną sławą Lothara najeżdża Brytanię. Żądni ziemi...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...