OCH! Książka pełna dźwięków

Tom 3 cyklu Naciśnij mnie

Oto magiczna, interaktywna książka dźwiękowa! Kontynuacja bestsellera "Naciśnij mnie", który sprzedał się w ponad 2 mln egzemplarzy na całym świecie.

"Och!" nie potrzebuje baterii ani zasilania - wystarczy dziecięca wyobraźnia!

Informacje dodatkowe o OCH! Książka pełna dźwięków:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017-04-07
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Język oryginału: francuski
Tłumaczenie: Tychmanowicz Marta

Kup książkę OCH! Książka pełna dźwięków

OCH! Książka pełna dźwięków - opinie o książce

Interaktywna książka pełna dźwięków, bez przycisków i baterii może być naprawdę intrygująca, nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych, ponieważ można zastanowić się nad tym, jak ona działa? Odpowiedź jest bardzo prosta, to nasz głos sprawia, że obrazki wydają dźwięki, ta książka jest akurat pełna ochów i achów, które tańcząc, tworzą inne dźwięki i kolory.
Jest to nasze kolejne spotkanie z tego typu książką i kiedy mieliśmy do wyboru kilka nowości, córka sięgnęła od razu po tę i nie mogła się doczekać, aż przeczytam jej, co ma zrobić. Tym razem bawiliśmy się w mówienie cicho i głośno, skakaliśmy po trampolinie i prowadziliśmy rozmowę robotów i to wszystko tylko i wyłącznie w tej jednej książce. Niezmiennie jestem w szoku, ile zabawy jest w stanie dostarczyć taka jedna książka, jak ona rozwija kreatywność dzieci i sprawia, że brzuchy bolą od śmiechu, ponieważ niektóre polecenia są bardzo zabawne.
Książka ta na pewno posłuży nam bardzo długo, my sięgamy po nią zazwyczaj, jak słyszę, że córce się nudzi, wtedy otwieramy ją na pierwszej stronie i powoli kartka po kartce angażujemy nasze palce, dłonie i głos sprawiając, że nuda sobie odchodzi w zapomnienie. Standardowo córka wymyśla potem, czego trzeba dotknąć w pokoju i jaki dźwięk wydać także zaczynamy od książki, a kończyny tak naprawdę na dotykaniu wszystkiego, co znajduje się w domu. Przy okazji ćwiczymy prawidłową wymowę, uczymy się ekspresji, wyrażania siebie poprzez emocje czy też takiej banalnej rzeczy, jak kolorów oraz ich mieszania ze sobą, także możliwości korzystania z tej książki, jest bardzo wiele, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.
Autor miał naprawdę niesamowity pomysł, żeby stworzyć takie dzieło, które rozkochuje w sobie mniejszych i większych czytelników, a ponieważ tak świetnie się bawimy przy tych książkach, to nasza kolekcja na pewno będzie się jeszcze powiększać.

Naciśnij mnie
Hervé Tullet0
Okładka ksiązki - Naciśnij mnie

Ponad milion egzemplarzy sprzedanych na całym świecie!NACIŚNIJ MNIE szybko stała się międzynarodowym hitem.Interaktywna, kreatywna, edukacyjna - zachęca...

Turlututu. A kuku, to ja!
Hervé Tullet0
Okładka ksiązki - Turlututu. A kuku, to ja!

Herve Tullet, autor bestselleru "Naciśnij mnie", zaprasza Was w podróż po magicznym świecie wyobraźni! "Turlututu. A kuku, to ja!" to jego kolejna...