Oczami Jezusa - wyd. II

Jest ponadto wiele innych rzeczy, których Jezus dokonał, a które gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, jakie trzeba by napisać (J 21, 25).

Ta książka to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc, duszy i myśli wszystkich, z którymi rozmawia. Czyniąc to, wielokrotnie objawia swoją Boskość.

Gdy czytałem tę książkę, czułem, że zdobywam wiedzę o uczuciach i myślach Jezusa, który żył niegdyś jako człowiek podobny do nas. Jego radości, smutki, Jego jedność z Ojcem oświecała Jego Boska mądrość i Jego ludzka wiedza.

"Polecam tę książkę każdemu, kto chce poznać Jezusa bardziej osobiście, kochać Go goręcej i lepiej naśladować."

z przedmowy o. Richarda McSorleya SJ

"Jestem pod wielkim wrażeniem książki Oczami Jezusa."

o. Robert De Grandis SSJ

Cykl Carvera Alana Amesa Oczami Jezusa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień autora, przypominających wizje bł. Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy Szwedzkiej. Są to opowieści wyjątkowe, bowiem ich narratorem jest sam Jezus, a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami.

Informacje dodatkowe o Oczami Jezusa - wyd. II:

Kup książkę Oczami Jezusa - wyd. II

Pan miłości. Odkryj prawdę o potędze Bożej Miłości
Carver Alan Ames0
Okładka ksiązki - Pan miłości. Odkryj prawdę o potędze Bożej Miłości

JAK CZĘSTO MYŚLIMY O TYM, ŻE JEZUS NAS KOCHA? CZY JESTEŚMY ŚWIADOMI, CO TO TAK NAPRAWDĘ ZNACZY? ,,Kocham wszystkich ludzi i daje im moją wybaczającą...

Bitwa o życie i dusze
Carver Alan Ames0
Okładka ksiązki - Bitwa o życie i dusze

Dlaczego świat współcześnie akceptuje zło? Jak to możliwe, że to, co wyniszcza człowieka fizycznie i duchowo, nazywane jest przyjemnością i przedstawiane...