Odblokuj się. Jak zerwać ze schematami i rozwinąć skrzydła

Czasem jest tak, że wciąż na nowo popełniamy te same błędy - wiążemy się z niewłaściwymi ludźmi, trudno nam osiągnąć sukces w pracy, wpadamy w wir perfekcjonizmu, starając się kontrolować najdrobniejsze szczegóły. To wszystko nie bierze się znikąd, mamy w tym swój (nieświadomy) udział. A fundamentem tych zachowań są "fałszywe przekonania". John Sharp pokazuje, jak odnaleźć w sobie fałszywą narrację, na której zbudowaliśmy siebie i która wpływa na nasze zachowanie już od wczesnego dzieciństwa, zrozumieć ją, przerobić i świadomie zmienić.

Znany psychiatra i profesor Harvard Medical School wykorzystuje najlepsze koncepcje i narzędzia z różnych szkół psychologii stosowanej - terapii uzależnień, teorii przywiązania, terapii poznawczo-behawioralnej, teorii biegłości w kontroli, terapii narracyjnej, psychologii pozytywnej, teorii rozwoju psychospołecznego Eriksona i modelu transteoretycznego - łącząc je w unikalny sposób, który - zgodnie z jego doświadczeniem klinicznym - pozwala na wprowadzenie trwałych, znaczących zmian w sposób możliwie najbardziej efektywny.

Informacje dodatkowe o Odblokuj się. Jak zerwać ze schematami i rozwinąć skrzydła:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2019-02-27
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Insight Cure

Tagi: bóg Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę Odblokuj się. Jak zerwać ze schematami i rozwinąć skrzydła

Odblokuj się. Jak zerwać ze schematami i rozwinąć skrzydła - opinie o książce