Odkrywając siebie

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-10-09
Kategoria: Inne
ISBN: 9788375547696
Liczba stron: 328

Ocena: 4.33 (3 głosów)

Dwudziestojednoletnia Gabriela to nieśmiała, zakompleksiona studentka socjologii. Zafascynowana jest swoim wykładowcą, snuje o nim gorące, pełne wyuzdanego seksu fantazje.

Grzegorz to pociągający, intrygujący mężczyzna, zafascynowany seksualnością. Oprócz ćwiczeń na uniwersytecie prowadzi także śląskie Centrum Badań Nad Seksualnością. Gabi, by zbliżyć się do przedmiotu swych marzeń, decyduje się przełamać bariery i dołączyć do ekipy wolontariuszy prowadzących badania. Czeka ją przeprowadzenie wiele fascynujących rozmów dotyczących seksu, jednak czy pozwoli jej to zdobyć Grzegorza?

Wśród ekipy wolontariuszy jest też Michał, romantyczny, delikatny student, który zakochuje się w Gabi. Kocha ją szalenie, jednak dziewczyna nie zwraca na niego uwagi. Jest dla niej zbyt miły, zbyt uroczy. On się jednak nie poddaje...

Kogo wybierze Gabi? Seks z dominującym macho czy też romantyczną miłość?

Kup książkę Odkrywając siebie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Polecana recenzja

Z coraz większym zaciekawieniem obserwować można proces wpisywania się polskich autorek w nurt prozy erotycznej. Również Anna Kropelka postanowiła spróbować swoich sił w tym gatunku. Jakie były efekty tych zmagań? Główną bohaterką Odkrywając siebie jest studentka socjologii. Gabrysia ma dwadzieścia jeden lat i oprócz nauki fascynuje ją doktorant, Grzegorz. Fascynacja łączy się z pociągiem seksualnym oraz marzeniami o naturze czysto fizycznej. Dziewczyna, by być bliżej obiektu swych westchnień, zgłasza się jako wolontariuszka do przeprowadzenia ankiety dotyczącej życia seksualnego Ślązaków. Innym ankieterem jest Michał. Ten z kolei zakochany jest w Gabrysi, która jednak zdaje się go nie dostrzegać. Do czasu. Choć tego, co ich połączy, nie będzie można nazwać miłością w tradycyjnym rozumieniu tego słowa.  Powieść Anny Kropelki to spora dawka seksualnego napięcia, opisów stosunków i poszukiwań fizycznego spełnienia. Główna bohaterka ma bardzo rozbuchane libido. Z pozoru skromniutka, cicha, niezbyt pewna siebie, pod wpływem badań zmienia się w kobietę świadomą, pewną swoich wdzięków i potrafiącą korzystać z życia. Na kartach książki pojawi się także... Anna Kropelka. Jak i kiedy - nie zdradzę. Widać, że autorkę cechuje posiadanie wybujałej erotycznej wyobraźni. Jak to bywa w tego typu powieściach język, określenia, opisy sytuacji bywają dosadne, obrazowe ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Odkrywając siebie

Avatar użytkownika - ania_w
ania_w
Przeczytane:2013-12-06, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Książka jest po prostu smakowita i nie mówię tu nawet o kilku bardzo ciekawie i szczegółowo opisanych fantazjach seksualnych, ale o różnych drobiazgach. Wątek romantyczny jest, że tak to ujmę, poboczny. Fabuła w tym zakresie jest ledwo zarysowana. Można by powiedzieć, że głównym bohaterem nie jest nawet sama Gabi, ale badania w których bierze udział - badania seksualności wzorowane na badaniach Alfreda Kinseya. Zanurzając się w tę książkę, wspólnie odkrywany, jak bardzo ludzie różnią się swoim podejściem do seksualności i ile ta sfera może wnieść w nasze życie (zarówno dobrego, jak i złego). Co nietypowe dla erotyków - pojawiają się tu wątki zaburzeń seksualnych, przemocy seksualnej, profilaktyki zdrowotnej czy bezpiecznego seksu. Bardzo ciekawe są kobiece techniki seksualne, naprawdę interesuje mnie, ile z tego to doświadczenia autorki lub osób, które zna. Wykorzystywanie seksualne pluszowego misia po prostu powaliło mnie na kolana! Choć może to trochę na wyrost, ale w pewnym sensie ta książka (fragmenty związane z seksualnością, ale nie będące stricto literaturą erotyczną) skojarzyła mi się z ,,Monologami waginy" Eve Ensler czy ,,Wilgotnymi miejscami" Charlotte Roche.
Link do opinii
Avatar użytkownika - rabiosa7
rabiosa7
Przeczytane:2014-05-16, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Pokaż wszystkie recenzje