Odrodzenie

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-08-25
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366967298
Liczba stron: 312
Tytuł oryginału: Rising (Slay Quartet series #4)

Tom 4 cyklu Slay Quartet

Ocena: 5 (1 głosów)

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów.

Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak słodka, jak sądzili, ale jej niszczycielska moc zwróciła się również przeciw nim. Teraz, kiedy wszystkie krzywdy zostały już odpłacone, mogą skupić się na sobie. Chyba że zostało coś jeszcze, co nie pozwala zaznać spokoju.

Celia jest nową osobą. Otrzymała szansę, by otworzyć się na miłość. Jednak Edward od tak dawna żyje przeszłością, że nie wie, czy potrafi w końcu zostawić ją za sobą. Będzie musiał podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu. Czy tym dwojgu poturbowanym przez los ludziom uda się zbudować rodzinę, jakiej nigdy nie mieli?

Stawka jest niewiarygodnie wysoka. Czy diabeł odnajdzie w sobie dość siły, aby okazać słabość?

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Kup książkę Odrodzenie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Odrodzenie

Finałowy tom opowiadający historię Celii i Edwarda w rewelacyjnym stylu kończy serię ,,Slay Quartet". Małżeństwo z pozoru poradziło sobie ze swoimi demonami, jednak nie wszystkie tajemnice zostały ujawnione. Na drodze do ich szczęścia wciąż stoją przeszkody, które mogą zniszczyć ich relację, nad którą tak długo wspólnie pracowali.

Znaleźli się w sytuacji, w której nie mogą myśleć wyłącznie o sobie. Oboje będą musieli wybrać, co tak naprawdę jest dla nich najważniejsze.

,,Odrodzenie" to wciągająca i nieszablonowa książka. Pochłonęłam ją podobnie jak poprzednie tomy tej serii. Sięgając po ,,Slay Quartet" nie spodziewałam się, że historia Celii i Edwarda będzie tak dobra. To chyba moja ulubiona seria od Laurelin Paige, co mnie dość mocno zaskoczyło, bo po przeczytaniu ,,Uwikłani" nie cierpiałam głównej bohaterki. Celia była jedną z najbardziej nielubianych przeze mnie postaci książkowych, choć byłam nią też zaintrygowana. Po jej poznaniu całkowicie zmieniłam o niej zdanie.

Fabuła, bohaterowie, tempo akcji i budowane relacje, to wszystko zostało świetnie wymyślone i napisane. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na lekturę, bo okazała się być świetna. Myślę, że jeszcze kiedyś wrócę do tej serii.

Bardzo polecam!

Link do opinii
Inne książki autora
Połączeni. Znajdź mnie
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Połączeni. Znajdź mnie

KONTYNUACJA LOSÓW NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCEGO DUETU WSZECH CZASÓW - SPIN-OFF KULTOWEJ TRYLOGII UWIKŁANI! Gwen Anders rozpoczęła pracę w...

Uwikłani. Pokusa
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Uwikłani. Pokusa

ELEKTRYZUJĄCA... HIPNOTYZUJĄCA... FASCYNUJĄCA... KSIĄŻKA, O KTÓREJ MÓWIĄ WSZYSCY! Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy