Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2021-07-01
Kategoria: Historyczne

Kolekcja ,,Okręty Polskiej Marynarki Wojennej", unikalna seria 50 monografii omawiających najważniejsze i najsławniejsze jednostki naszej floty z okresu stu lat jej istnienia, to prawdziwa gratka dla wszystkich, komu nieobce są zarówno same okręty, jak również ich historia, a także losy ludzi, którzy związali z nimi swoje życie. Prezentujemy i omawiamy w jej ramach okręty oraz wybrane ich typy, pełniące służbę od pierwszych dni po odzyskaniu niepodległości, poprzez okres międzywojenny, lata II wojny światowej, czasy PRL-u oraz współczesność. Monografie, jak również rysunki i plansze barwnych okrętów są dziełem Grzegorza Nowaka, od ponad trzech dekad pasjonującego się tą tematyką, którego działania wspierają Grzegorz Nawrocki, Jacek Krzewiński, Jarosław Ciślak, Waldemar Góralski, Krzysztof Gdański, Mariusz Borowiak, Marek Twardowski, Mirosław Miarka i wielu innych fachowców najwyższej klasy

Tagi: Marynarka wojenna i wojna na morzu

Kup książkę Okręty Polskiej Marynarki Wojennej t.36. ORP Błyskawiczny - polskie kutry torpedowe

Opinie o książce - Okręty Polskiej Marynarki Wojennej t.36. ORP Błyskawiczny - polskie kutry torpedowe

Avatar użytkownika - olgakot88
olgakot88

Uwielbiam ksiażki historyczne, są naprawdę skarbincą wiedzy.

Przewodnik turysty narciarza. 50 tras w polskich górach. Wydanie 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Przewodnik turysty narciarza. 50 tras w polskich górach. Wydanie 1

Łąki i pola pod grubym kożuchem śniegu, zasypane ścieżki i drogi, opustoszałe, ciche lasy... – tak wyglądają letnie marzenia każdego prawdziwego...

Władza absolutna, tom 3
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Władza absolutna, tom 3

Superman i Batman sprawują na Ziemi rządy silnej ręki. Ludzkość ma do wyboru: poddać się temu albo zginąć. Jak do tego doszło? I czy jest ktoś, kto może...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło