On jest mój

Tom 2 cyklu Dogs of Hell

To twój klub, twoja krew i rodzina.

Lynn Bronsky została wychowana przez groźną organizację Ergo In. Częścią życia dziewczyny jest uciekanie i chronienie tajemnic sekty, do której została sprzedana. Ciągła zmiana wizerunku i tożsamości to dla niej codzienność. W Podziemiu, nielegalnym klubie walki, poznaje Sugar - córkę Thanaki Doyle'a. Lynn wie, że powinna ignorować motocyklistów i ich wojny, lecz okoliczności zmuszają ją do wejścia na scenę, by obronić Rona.

Thim ma wszystko, czego pragnął: nosi naszywkę Prezydenta młodszej gwardii, jego ojciec liczy się z jego zdaniem, a kobieta, którą ukradł najlepszemu przyjacielowi, jest w jego łóżku. Klubowa striptizerka Sugar - jego grzech, słodka i bezczelna dziewczyna - zaprząta jego myśli, podczas gdy on powinien być skupiony.

Wystarczy zawrzeć z nią pakt, aby mieć dziedzictwo Doyle'a w zasięgu ręki.

Informacje dodatkowe o On jest mój:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-04-29

Kup książkę On jest mój

On jest mój - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-06-12,

"Urodziłeś się z suki i byłeś szczeniakiem. Gdy zagryziesz na śmierć, stajesz się Psem z Piekła"

Jeżeli lubicie gorących motocyklistów w skórzanych strojach którzy przepisy mają za nic to dobrze trafiliście.

Aaron wraca do rodzinnego miasteczka po rocznym pobycie w Dallas w innym oddziale klubu. Zdrada dziewczyny z najlepszym przyjacielem pchnęła go do podjęcia decyzji o wyjeździe. Oddał nawet naszywkę Prezydenta Dogs of Hell. Teraz wrócił i postanawia odzyskać przyjaciół oraz wspomoc klub w wojnie z Krupierami. Podwożąc siostrę do salonu kosmetycznego poznaje Lynn - piękna właścicielkę lokalu. Czy spotkanie kobiety wpłynie na Rona? Czy chłopak zapomni na dobre o byłej dziewczynie?

Lynn prowadzi salon kosmetyczny a wieczorami dorabia jako barmanka w klubach. Przypadkowe spotkanie z Aaronem członkiem klubu Dogs of Hell wywoła uczucia, które do tej pory dziewczyna starała się trzymać na wodzy. Lynn żyje w ukryciu przed członkami sekty Ergo. Została do nich sprzedana jako dziecko. Jako jedna z nich musi strzec ich tajemnic bo inaczej zostanie zabita. Niestety pojawienie się chłopaka w jej życiu nie przyniesie zbyt wiele dobrego. Chcąc pomóc Ronowi złamie zasady sekty. Czy Lynn będzie zmuszona ponownie uciec? Uda jej się ponownie ukryć przed Ergo?

Nie spodziewałam się iż w tej książce będzie się tyle działo. Z początku nie mogłam się połapać kto jest kim ale jak już weszłam do tego świata to nie chciałam z niego wyjść. Uwielbiam klimaty gangów motocyklowych, z chęcią czytam o ich zasadach. Autorka serwuje nam tutaj wojnę pomiędzy dwoma wrogimi klubami Krupierami i Psami z Piekła. Oprócz tego pojawia się miłość, zdrada, porwanie. Trochę mnie opisy męczyły, jednak rozdziały z perspektywy 4 osób to było coś. Cieszę się że było mi dane zapoznać się z tą historią. Autorko bardzo podobała mi się postać Lynn, a scena z przesłuchania była mega. Aż sama miałam ciarki na plecach. Polecam każdemu któremu te klimaty są równie bliskie.

Publikacja ta jest 2 tomem serii pt. : "Dogs of Hell. MC Kentucky". Występuje w niej wielu bohaterów. Jednak tym razem przyjrzymy się nieco bliżej innym postaciom niż w części pierwszej. A czego możecie się spodziewać po tej części? O tym słów kilka poniżej.

Lynn Bronsky to Polka z pochodzenia, która jako mała dziewczynka została sprzedana przez własnych rodziców do organizacji Ergo In. Całe dotychczasowe jej życie to ciągła zmiana tożsamości oraz miejsc zamieszkania. Udawanie kogoś innegoinnego oraz ochrona powierzonych jej tajemnic. W jednym z nielegalnych klubów walki, jakim było Podziemie, dziewczyna poznaje Sugar (Reese Kensington), która jest córką zmarłego już Thanaki Doyle'a. Dziewczyna wie, że od gangów motocyklowych oraz mafii powinna trzymać się jak najbardziej z daleka. Jednak łamie wszelkie zasady po to, aby uchronić przed porażką Rona.

Thim natomiast to mężczyzna pewny siebie, który doskonale wie, czego chce. Nosi naszywkę prezesa młodszej gwardii, rodzina liczy się z jego zdaniem. Na dodatek, ukradł dziewczynę najlepszemu przyjacielowi i z nią próbuje układać życie. Wszystko się jednak zmienia, gdy poznaje Sugar... Tancerka jest bezczelna i słodka zarazem. Rozpala jego zmysły a jednocześnie cały czas zaprząta jego myśli. Thim wie, że powinien się skupić, jednakże wizja diablicy stale mu to utrudnia...

Jak potoczą się losy Lynn? Kim okaże się Ron? Jakie decyzje podejmie Thim? Jaką rolę odegra Sugar? Czy uda się utrzymać rozejm między gangami? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi podczas lektury.

Jest to moje drugie spotkanie z piórem Autorki. Rok temu miałam bowiem możliwość przeczytania pierwszej części tej serii. Śmiało mogę powiedzieć, że pisarka utrzymała poziom i w dalszym ciągu doskonale potrafi zainteresować czytelnika. Mnogość postaci, która tutaj występuje jest atutem. Dzięki temu historia jest spójna, a przy tym bardzo rozbudowana. Lektura zawiera 35 rozdziałów, które zatytułowane są imionami głównych bohaterów, których najlepiej poznajemy w tej części. Dowiadujemy się, że pokój zawarty pomiędzy wrogimi gangami motocyklowymi, lada chwila może zostać zerwany. Gang Dogs of Hell stara się do tego nie dopuścić i należycie załatwić sprawę. Czy im się to uda, tego dowiecie się czytając.

Autorka od początku serwuje nam tutaj wachlarz różnorodnych emocji. Dodatkowo znajdziemy tutaj isex i przekleństwa, czyli wszystko to, co zawierają romanse mafijne. Lekki styl pisania sprawia, że książkę czyta się szybko i przyjemnie. A my wciąż jesteśmy ciekawi co będzie dalej i dalej. Dlatego tak lubię tego typu publikacje. Dużo bohaterów może oznaczać, że będzie więcej części i będziemy mieli szansę lepiej poznać pozostałych, na co nie ukrywam ogromnie liczę ;) bo jak się dużo dzieje, to znaczy, że nie ma miejsca na nudę i Autorka może nas jeszcze nie jedną rzeczą zaskoczyć. ;) zatem jeśli lubicie adrenalinę, niebezpieczne gangi, przystojnych motocyklistów i porachunki mafijne a także erotykę, powinniście być zadowoleni ;) książka rozpali wasze zmysły, sprawi, że na widok motocyklistów zabije Wam szybciej serduszko ❤ i doskonale sprawdzi się jako forma wieczornego relaxu ;) uwaga! podczas czytania mogą wystąpić rumieńce! ☺☺😉 bardzo dziękuję Autorce oraz Wydawnictwo WasPos za zaufanie, możliwość patronatu oraz egzemplarz do recenzji. ;) polecam Wam tę pozycję jak i całą serię przyznaję 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ;)

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2022-06-07, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

“On jest mój”

Fani MC - szukacie świetnej książki ? Mam coś dla Was 😊

Dla mnie na pierwszym miejscu są romanse mafijne 😅 ale nie pogardzę dobrym biurowym i dla odmiany sięgam też jak widać po MC choć ten gatunek nie zawsze mi imponuje. Jednak to druga książka autorki z serii Dogs of Hell po którą sięgnęłam. Pierwsza miała w sobie to coś i nie mogłam oprzeć się kolejnej.

Od samego początku spodobało mi się to na jaką bohaterkę wykreowała autorka Lynn Bronsky. Przede wszystkim nie jest to wyidealizowana kobieta, jak z okładki magazynu. Piękna ale ...ma ten krągły tyłeczek 😉 i zdecydowanie z charakterem. Mało tego - Polka , po przejściach. Sprzedana przez rodziców jako dziecko do sekty Ergo In i wielkie brawa za ten wątek, bo nadał wyrazu całości, intrygował i szokował niezmiernie. Kobieta uciekła, zmieniła tożsamość i stara się żyć tak by członkowie sekty jej nie znaleźli, tak aby im się nie narazić. Jednak zamieszkała na terenie gangu motocyklistów , zaprzyjaźniła się z córką Thanaki Doyle'a i wpadła w oko (z wzajemnością) Ronowi - członkowi gangu Dogs of Hell. Czy jest szansa by mimo to nie zwracała na siebie uwagi ?

Dużo się tu dzieje od początku. Bohaterowie swoją wyrazistością, ciętym językiem i nieprzewidywalnością , zapewniają niemało wrażeń. Od początku czuć ryzyko wojny między gangami gdyż jeden z rekrutów naraził się Krupierom. Co z tego wyniknie ? Czy Ronowi uda się opanować sytuację ? A może to jego opanuje rządzą zdobycia seksownej barmanki ?

Lynn pracuje w barze , a w ciągu dnia prowadzi salon kosmetyczny, w którym właśnie poznała Rona. Kobieta wielofunkcyjna 😉 pewna siebie i seksowna, a takie lubią motocykliści , więc jak on by mógł się oprzeć? Jednak został już raz zraniony, uciekł gdy jego ukochana wybrała innego. Czy będzie bał się ponownego rozczarowania ?

Książka pełna dynamicznej akcji, emocji i nie brak tu gorących opisów scen przy których można się nieraz zarumienić. Tak jak lubię 😈

Nie tylko główna para bohaterów zwraca uwagę. Prócz nich jest wielu tak wyraźnie wykreowanych, że nie sposób nie zwrócić na nich uwagi. Sama Sugar zwraca uwagę od pierwszych rozdziałów i nie daje o sobie zapomnieć do samego końca 😏 można tu też dostrzec wiele wątków idealnych na ciąg dalszy tej serii, więc będę go wyczekiwać . A Wy ? Znacie już książki Eweliny ? Lubicie niegrzecznych motocyklistów ? Jeśli tak to polecam serdecznie i dziękuję Waspos za egzemplarz do recenzji ❤️

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2022-06-15, Ocena: 4, Przeczytałem,

Za możliwość zrecenzowania książki, dziękuję wydawnictwu WasPos

,,On jest mój mój" to drugi tom serii ,,Dogs of Hell". Lynn Bronsky to dziewczyna, którą wychowała niebezpieczna organizacja. Ergo In - bo o niej jest mowa groźny twór, który sprawił, że Lynn przeszła piekło. Jak się w ogóle tam znalazła? Przez własnych rodziców, którzy ją sprzedali. Jej życie to strach, ucieczka i sekrety. W końcu udaje się jej uwolnić z tego koszmaru. Ale czy całkowicie? Pomimo, że zmieniała tożsamość wciąż musi być ostrożna. Swój wydawałoby się azyl znalazła na terenie gangu motocyklistów. W nowym życiu zostaje barmanką, a za dnia pracuje jako kosmetyczka. W dość dziwnym miejscu jakie jest Podziemie poznaje Sugar i Rona. Czym jest Podziemie? I czy jest bezpiecznym i legalnym miejscem?

Ron to młody mężczyzna, który jest członkiem gangu Dags od Hell. I chociaż Lynn początkowo broni się przed uczuciem, z czasem zdaje sobie sprawę, że chłopak nie jest jej obojętny i postanawia mu pomóc.

Książkę czyta się szybko z wypiekami na twarzy. Nie brak w niej pikantnych scen, a bohaterowie dostarczają nam wiele emocji. Są świetnie wykreowani . Lynn to dziewczyna z jednej strony zagubiona i skrzywdzona a z drugiej strony wie czego chce i jest silną postacią. Rosse lubi mówić to co myśli i czasami było to zabawne, a Tim i Rone to mężczyźni, którzy dużo narozrabiali.

Jeśli jesteście ciekawi czy w końcu udało się zakończyć wojnę z Krupierami to koniecznie sięgnijcie po tę lekturę.

Lynn Bronsky wychowała się w nieco tajemniczej, ale za to niebezpiecznej organizacji Ergo In. Jej życie to nieustanna ucieczka i ochrona tajemnic sekty, do której została sprzedana. Przyjmowanie nowych tożsamości to dla niej chleb powszedni. Sugar, córka Thanaki Doyla' jest pierwszą osobą, którą od niepamiętnych czasów obdarzyła zaufaniem. Dziewczyna wie, że ignorowanie motocyklistów i ich wojny to dla niej najbezpieczniejsza droga. Niestety rozum jedno serce drugie. By ratować Rona dziewczyna decyduje się na nierozważny krok.
Thim zdobył wszystko czego pragnął: szacunek ojca, naszywkę Prezydenta młodszej gwardii a dziewczyna, którą ukradł najlepszemu przyjacielowi teraz jest jego. Kiedy spotyka tajemniczą Sugar nie wie, że dla niej postawi całe swoje życie na jedną kartę.
Jeszcze trzy lata temu nie pomyślałabym, że sięgnę do jakiekolwiek książki z gatunku, do którego należy On jest mój. Tymczasem niniejsza utwierdziła mnie w przekonaniu, że otwarcie się na nieczytane dotąd gatunki było dobrym pomysłem.
Nie będę ukrywała, że na premierę niniejszej książki czekałam już od początku roku. Pierwszą część cyklu Dogs oh hell czytało mi się całkiem przyjemnie. Wobec tego chciałam się przekonać czy kontynuacji uda się dorównać swojej poprzedniczce. Było lepiej niż zakładałam, bo historię Lynn, Rona, Sugar i Thima czytałam z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Bynajmniej nie było to spowodowane licznymi ,,scenami łóżkowymi'', które znalazły się w książce, ale wartką akcją i licznymi jej zwrotami. Nie da się nie zauważyć, że autorka postarała się by wykreowani bohaterowie za bardzo nie nudzili się. Tak właściwie nie jestem zliczyć sytuacji, w których musieli stawić czoła przeciwieństwom. Na szczęście za każdym razem wychodzi z tarapatów obronną ręką i nie ma się czemu dziwić. Kiedy ma się wsparcie przyjaciół można pokonać wszelkie przeszkody, które stawia na drodze złośliwy los.
Nie da się nie poczuć sympatii do głównych bohaterów. Mieli swoje przywary, ale ich lojalność jak to było w przypadku Lynn, Sugar i Rona oraz przywiązanie do rodziny zdobyły moje uznanie.
On jest mój to książka, która zaskoczyła mnie pozytywnie. Jestem zachwycona dynamicznie rozwijającą się akcją, która ani na chwilę nie pozwalała złapać oddechu. Co chwilę bohaterowie wpadali w tarapaty, z których wychodzili albo dzięki swojemu sprytowi albo pomocy najbliższych i przyjaciół. Książka wyróżnia się sympatycznymi, ale wyrazistymi głównymi postaciami. Czytają ją miałam wrażenie, że w trakcie pisania autorka nie jeden raz musiała siłować się z nimi by postępowali tak jak sobie tego życzyła.
Z przyjemnością odnotowałam, że pióro autorki od ostatniego spotkania z Dogs of hell wyraźnie poprawiło się. Przez to książka stała się jeszcze lepsza w odbiorze. Te wszystkie czynniki, które wymieniłam sprawiły, że książkę czytałam z najwyższą przyjemnością. Z pewnością nie każdy podzieli moje zdanie  nad On jest mój, ale ja naprawdę nie mam co do niej najmniejszych zastrzeżeń. Dla mnie to książka idealna, która powinna przypaść do gustu nie tylko wielbicielom romansów.

Burza w nim
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Burza w nim

Burza w tobie kiedyś się uspokoi, Nash – powiedziała jego dziewczyna, nim zmarła. Nashville Cava stracił nie tylko ją, lecz także dziecko, które...

Good Boy. Bajka o zniszczonym chłopcu
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Good Boy. Bajka o zniszczonym chłopcu

"Dobry chłopiec. Zła bajka. Złe decyzje w dobrym życiu.” Można być królem estrady i stracić wszystko. Z-King z dnia na dzień zniknął z mediów...