Operacja Bałwan

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2020-10-30
Tytuł oryginału: Jakten p den avskyelige snmannen

,,Operacja Bałwan" - zimowa, świąteczna opowieść o kolejnym zadaniu Biura Detektywistycznego nr 2, której towarzyszy zbiór zadań i zagadek. Zeszytowe wydanie jest dodatkiem do serii książek dla dzieci o Tiril i Olivierze - dwójce bystrych dzieciaków z norweskiego nadmorskiego miasteczka.

Zbliżają się święta. Jedną ze świątecznych dekoracji miasteczka jest bałwan, który na pewno wygrałby w kategorii najbrzydszych. Tym większe więc zdziwienie, gdy nagle znika. Do poszukiwania przystępują Tiril, Oliver i nieodlączny Otto. Jaki cel miał złodziej? Czy jest kolekcjonerem brzydkich dekoracji? A może za tą kradzieżą kryje się poważniejsza sprawa? Biuro Detektywistyczne nr 2 potrafi rozwiązać każde zadanie.

Tym razem i ty możesz się stać detektywem. Wystarczy tylko czytać uważnie książkę, oglądać ilustracje i odpowiedzieć na pytania zawarte u dołu strony. Wspaniała zimowa przygoda. Dobrej zabawy!

,,Operacja Bałwan" - zimowy, przedświąteczny zeszyt w dużym formacie, z mnóstwem zadań i zagadek zapewni dzieciom rozrywkę na długie wieczory. Idealny pomysł na sympatyczny prezent pod choinkę dla dociekliwych czytelników.

Seria Operacja to: akcja pełna przygód, kolorowe ilustracje, mapy i łamigłówki oraz duże litery - do nauki samodzielnego czytania.

Kup książkę Operacja Bałwan

Opinie o książce - Operacja Bałwan

Operacja Podmuch Wiatru
Jrn Lier Horst0
Okładka ksiązki - Operacja Podmuch Wiatru

Szósty tom z serii Biuro Detektywistyczne nr 2. Podmuch wiatru z północy przynosi kartkę z podejrzaną listą. Młodzi detektywi Tiril i Oliver podejrzewają...

Operacja Mumia
Jrn Lier Horst0
Okładka ksiązki - Operacja Mumia

Muzeum w Elvestad planuje wystawę o starożytnym Egipcie, której główną atrakcją ma być prastara mumia. Jednak podczas przygotowań dochodzi do kilku wypadków...

Na tej samej ziemi
Katarzyna Kielecka;