Operacja Bałwan

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2020-10-30
Tytuł oryginału: Jakten p den avskyelige snmannen

,,Operacja Bałwan" - zimowa, świąteczna opowieść o kolejnym zadaniu Biura Detektywistycznego nr 2, której towarzyszy zbiór zadań i zagadek. Zeszytowe wydanie jest dodatkiem do serii książek dla dzieci o Tiril i Olivierze - dwójce bystrych dzieciaków z norweskiego nadmorskiego miasteczka.

Zbliżają się święta. Jedną ze świątecznych dekoracji miasteczka jest bałwan, który na pewno wygrałby w kategorii najbrzydszych. Tym większe więc zdziwienie, gdy nagle znika. Do poszukiwania przystępują Tiril, Oliver i nieodlączny Otto. Jaki cel miał złodziej? Czy jest kolekcjonerem brzydkich dekoracji? A może za tą kradzieżą kryje się poważniejsza sprawa? Biuro Detektywistyczne nr 2 potrafi rozwiązać każde zadanie.

Tym razem i ty możesz się stać detektywem. Wystarczy tylko czytać uważnie książkę, oglądać ilustracje i odpowiedzieć na pytania zawarte u dołu strony. Wspaniała zimowa przygoda. Dobrej zabawy!

,,Operacja Bałwan" - zimowy, przedświąteczny zeszyt w dużym formacie, z mnóstwem zadań i zagadek zapewni dzieciom rozrywkę na długie wieczory. Idealny pomysł na sympatyczny prezent pod choinkę dla dociekliwych czytelników.

Seria Operacja to: akcja pełna przygód, kolorowe ilustracje, mapy i łamigłówki oraz duże litery - do nauki samodzielnego czytania.

Kup książkę Operacja Bałwan

Opinie o książce - Operacja Bałwan

Avatar użytkownika - antosiaczyta
antosiaczyta
Przeczytane:2020-11-29, Ocena: 6, Przeczytałem, Operacje - seria,

Operacja. Bałwan – zimowa, świąteczna opowieść o kolejnym zadaniu Biura Detektywistycznego nr 2, której towarzyszy zbiór zadań i zagadek. Zeszytowe wydanie jest dodatkiem do serii książek dla dzieci o Tiril i Olivierze – dwójce bystrych dzieciaków z norweskiego nadmorskiego miasteczka.

"Operacja Bałwan" to idealna pozycja dla tych, którzy nie lubią biernie przyglądać się akcji. Zaginął bałwan, a młodzi detektywi zajęli się jego odnalezieniem. Na każdej rozkładówce znajduje się pytanie do czytelnika, na które odpowiedź można znaleźć na ilustracji. Jeśli to się nie uda, to nic straconego, ponieważ na kolejnej rozkładówce odpowiedź znajdziemy w tekście. Tekstu jest całkiem sporo, a ilustracje dokładne i typowe dla tej serii. To wspaniała publikacja dla tych, którzy chcą się zmierzyć z zawodem detektywa i różnymi poszlakami.

Seria „Operacja” to: akcja pełna przygód, kolorowe ilustracje, mapy i łamigłówki oraz duże litery – do nauki samodzielnego czytania.
Polecamy pozostałe części z serii "Operacja" autorów Jørn Lier Horst, Hans Jørgen Sandnes.
Wydawnictwo: Media Rodzina.
Książeczka ma 40 stron, duży format. Książka jest skierowana do dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

Chcecie poznać inne przygody dójki młodych detektywów, sięgnijcie po pozostałe książeczki. Nie będziecie mogli się od nich oderwać.
Polecam wszystkie.
Jest to idealny pomysł na sympatyczny prezent pod choinkę dla dociekliwych czytelników.

Avatar użytkownika - patrycjadyrda
patrycjadyrda
Przeczytane:2020-12-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2020, 52 książki 2020,

Najnowsze przygody Tiril i Olivera z Biura Detektywistycznego nr2, którzy skradli serce mojego syna. Książeczka wydana w nowym formacie, ale tak samo wciągające. No i w bardzo atrakcyjnej cenie, która pozwoli Wam się przekonać, czy to coś dla Waszych dzieci, nie tylko tych lubiących detektywistyczne zagadki.

Kup książkę Operacja Bałwan

Operacja Burzowa Chmura
Jrn Lier Horst0
Okładka ksiązki - Operacja Burzowa Chmura

Bohaterowie Operacji Burzowa Chmura mają nosa do wyjaśniania zagadek! W małym, miłym miasteczku Elvestad czasami dzieją się dziwne rzeczy. Dwoje młodych...

Operacja Podmuch Wiatru
Jrn Lier Horst0
Okładka ksiązki - Operacja Podmuch Wiatru

Szósty tom z serii Biuro Detektywistyczne nr 2. Podmuch wiatru z północy przynosi kartkę z podejrzaną listą. Młodzi detektywi Tiril i Oliver podejrzewają...