Najnowsza część bestsellerowej serii Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek - 100 opowieści o imigrantkach, które zmieniły i nadal zmieniają świat.

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek: 100 historii imigrantek, które zmieniły świat to już trzecia książka z tej przebojowej serii dla małych czytelniczek i czytelników. Znajdziemy w niej 100 opowieści o niesamowitych kobietach z przeszłości i z czasów współczesnych. Bohaterkami tego tomu są kobiety i dziewczęta, które z jakiegoś powodu opuściły swój ojczysty kraj: niektóre wyjechały w poszukiwaniu nowych możliwości, inne nie miały wyboru. Tym razem mamy okazję posmakować specjalności szefowej kuchni Asmy Khan, poznać tajniki międzynarodowej polityki u boku Madeleine Albright, zagłębić się w świat biznesu z Rihanną i przeżyć wiele innych przygód.

Każda z tych opowieści jest wyjątkowa, a jednak we wszystkich znajdziemy cząstkę siebie. Pomogą nam w tym piękne ilustracje artystek z całego świata.

Informacje dodatkowe o Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat. 3:

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2020-10-28
Tytuł oryginału: Good Night Stories for Rebel Girls. 100 immigrant women who changed the world

Tagi: Dzieci od ok. 8 lat

Kup książkę Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat. 3

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat. 3 - opinie o książce

Ja, młoda buntowniczka. Czas na moją opowieść
Elena Favilli0
Okładka ksiązki - Ja, młoda buntowniczka. Czas na moją opowieść

Narysuj siebie wspinającą się na szczyt, napisz liścik miłosny do ulubionych części swojego ciała, zaplanuj własną rewolucję - czas na Twoją opowieść...

Elena Favilli0
Okładka ksiązki - Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat - audiobook

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska